Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 5
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 13 juni 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-20

Byåsen IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Inga MoxnessN-åpen (35)12.449.47
0Jenny Lauvstad BrenneN-åpen (35)16.5613.01
0Sverre Nordgård LeirenN-åpen (35)25.1119.22
0Henrik Bruchmüller SundtN-åpen (35)23.2618.01
0Sigrid Lauvstad BrenneN-åpen (35)17.1913.19
0Aksel HanssenH -10 (11)16.5711.18
0Sondre StensethH -10 (11)13.118.47
0Ida Sofie KarlsvikN-åpen (35)21.2916.31
0Bjørn Isak KarlsvikN-åpen (35)19.0114.37
0Kristian Wollan BenumH -10 (11)14.139.28
0Olav MoxnessH -10 (11)14.159.30
0Sindre Uthus GuldsethH -10 (11)19.3813.05
0Mathias Tvete MartinsenH -10 (11)24.0816.05
0Torvin Bergh-HansenH -10 (11)23.0915.26
1Birk Ulsaker HøveH 13-16N (1)23.0114.23
1Johanna Thørring KrogstadD 13-16N (2)21.3513.29
1Håkon SæternesH 17-20 (5)23.387.37
2Marie Wollan BenumD 13-14 (13)19.38+0.477.16
2Nora HafsmoD 13-16N (2)23.21+1.4614.35
2Frida HolmqvistD 11-12 (15)24.23+1.4012.11
3Dagfinn StenvikH 11-12 (8)26.21+5.3113.10
3Vebjørn Bergh-HansenH 13-14 (17)18.28+2.056.50
3Maren VikenD 17-20 (4)34.24+10.0811.51
4Andrine VikenD 17-20 (4)37.37+13.2112.58
4Vilde Nordgård LeirenD 11-12 (15)25.47+3.0412.53
5Imre FremstadH 13-14 (17)20.33+4.107.36
6Johannes StordalH 11-12 (8)34.12+13.2217.06
7Jørgen AuneH 13-14 (17)21.37+5.148.00
8Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (17)21.42+5.198.02
9Malin Nordgård LeirenD 13-14 (13)25.37+6.469.29
9Sander M JensenH 13-14 (17)22.58+6.358.30
11Mari Lauvstad BrenneD 11-12 (15)34.16+11.3317.08
12Aksel VikenH 13-14 (17)28.02+11.3910.22
13Åsa BullD 13-14 (13)35.03+16.1212.58
13Ådne StordalH 13-14 (17)30.07+13.4411.09
17Aslak MoxnessH 13-14 (17)37.40+21.1713.57
Sindre TrønsdalH 13-16C (1)diskvalifisert
Ingrid Wollan BenumD 11-12 (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor