Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 5
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 13 juni 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-20

Freidig

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Trygve BøhleN-åpen (35)21.3916.39
0Eirill Hagelid NorheimN-åpen (35)27.0220.47
0Sverre BøhleN-åpen (35)33.1925.37
0Maja Ertshus AndersenD -10 (7)25.0816.45
0Sara Grande MoldenN-åpen (35)16.1612.30
0Marit Storler SnøfuglD -10 (7)14.479.51
0Linus Fossum MalmringN-åpen (35)16.3212.43
0Irene Storler SnøfuglD -10 (7)18.2912.19
0Endre KroghN-åpen (35)22.2617.15
0Hanna Othea Raanes-FjelnsethD -10 (7)23.4715.51
0Eivind Helgemo FuruholtN-åpen (35)19.3815.06
0Eira Forsbak AsplemD -10 (7)21.1214.08
0Alice Skovholt BonnemaireD -10 (7)17.2811.38
0Berit Helgemo FuruholtN-åpen (35)19.3415.03
0Sander Grande MoldenN-åpen (35)19.2614.56
0Sanna Dalsaunet ThunN-åpen (35)15.2311.50
0Kristian Stokke SelnesN-åpen (35)16.3412.44
0Ingrid Bergljot Raanes FjelnsethN-åpen (35)34.3626.36
0Sigve Bohnhorst TegdanH -10 (11)16.1910.52
0Erlend GrønliH -10 (11)12.428.28
1Mathea Spets StorhovD 15-16 (2)20.587.13
1Vetle Grønvik EkraH 15-16 (10)21.236.53
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (17)16.236.04
2Iver Dalsaune ThunH 15-16 (10)22.08+0.457.08
2Sven NevinH 11-12 (8)22.36+1.4611.18
2Vegard Lereim StorliH 13-14 (17)18.00+1.376.39
2Mathias Enebak IversenH 15-20B (3)30.53+0.2611.26
3Maria Strømdal WikD 13-14 (13)20.36+1.457.37
4Alf Petter LynumH 13-14 (17)19.28+3.057.12
4Emil GrønliH 15-16 (10)25.02+3.398.04
4Una KittilsenD 13-14 (13)20.38+1.477.38
5Juni Hagelid NorheimD 13-14 (13)23.10+4.198.34
6Ludvik Storler SnøfuglH 13-14 (17)21.14+4.517.51
6Tora KittilsenD 13-14 (13)24.09+5.188.56
7Lina Storler SnøfuglD 13-14 (13)24.22+5.319.01
7Anna Aurora NolteH 15-16 (10)28.28+7.059.10
8Emil Reinertsen LeroyerH 15-16 (10)28.30+7.079.11
8Solveig Louise NissenD 13-14 (13)24.39+5.489.07
10Marita AskeD 13-14 (13)25.54+7.039.35
11Ine Bohnhorst TegdanD 13-14 (13)27.04+8.1310.01
Vilde Talgø-KristiansenD 15-16 (2)diskvalifisert
Emma RyggN-åpen (35)ikke startet
Eva AmundsenD -10 (7)ikke startet
Clara LeroyerN-åpen (35)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor