Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 5
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 13 juni 2019

N-åpen

1 300 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus AalmoMalvik IL27.1320.56
0Åse Hoff BjørklundNidarøst OK21.1416.20
0Victoria KottumOL Trollelg17.5213.44
0Inga MoxnessByåsen IL12.449.47
0Trygve BøhleFreidig21.3916.39
0Valentin KampferNidarøst OK15.0411.35
0Eirill Hagelid NorheimFreidig27.0220.47
0Sofie Laura AndresenMalvik IL26.3320.25
0Sverre BøhleFreidig33.1925.37
0Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL16.5613.01
0Emil Alstad SvestadOL Trollelg18.3914.20
0Sara Grande MoldenFreidig16.1612.30
0Sverre Nordgård LeirenByåsen IL25.1119.22
0Linus Fossum MalmringFreidig16.3212.43
0Henrik Bruchmüller SundtByåsen IL23.2618.01
0Endre KroghFreidig22.2617.15
0Even Hoff BjørklundNidarøst OK27.5621.29
0Vilde HaalandWing OK12.389.43
0Eivind Helgemo FuruholtFreidig19.3815.06
0Arn Mathias SkjulsvikWing OK18.5914.36
0Anton Bostad HerailNidarøst OK14.1310.56
0Sigurd UtneWing OK18.5414.32
0Berit Helgemo FuruholtFreidig19.3415.03
0Amund DenstadNidarøst OK20.4315.56
0Ole Einar AndresenMalvik IL25.0219.15
0Haakon Alexander RogstadNidarøst OK21.0416.12
0Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL17.1913.19
0William KottumOL Trollelg17.1413.15
0Åsne DenstadNidarøst OK21.1316.19
0Sander Grande MoldenFreidig19.2614.56
0Ida Sofie KarlsvikByåsen IL21.2916.31
0Bjørn Isak KarlsvikByåsen IL19.0114.37
0Sanna Dalsaunet ThunFreidig15.2311.50
0Kristian Stokke SelnesFreidig16.3412.44
0Ingrid Bergljot Raanes FjelnsethFreidig34.3626.36
Emma RyggFreidigikke startet
Paul KampferNidarøst OKikke startet
Clara LeroyerFreidigikke startet

D -10

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Maja Ertshus AndersenFreidig25.0816.45
0Marit Storler SnøfuglFreidig14.479.51
0Irene Storler SnøfuglFreidig18.2912.19
0Lina SandquistOL Trollelg16.0410.42
0Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig23.4715.51
0Eira Forsbak AsplemFreidig21.1214.08
0Alice Skovholt BonnemaireFreidig17.2811.38
Eva AmundsenFreidigikke startet

D 11-12

2 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg KolstadWing OK22.4311.21
2Frida HolmqvistByåsen IL24.23+1.4012.11
3Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering25.43+3.0012.51
4Vilde Nordgård LeirenByåsen IL25.47+3.0412.53
5Guro HaalandWing OK26.31+3.4813.15
6Maia Ruano StrandWing OK29.45+7.0214.52
7Tuva Holck SandbergWing OK30.10+7.2715.05
8Anna Emilie LonaWing OK30.45+8.0215.22
9Anna F. HøysæterWing OK32.11+9.2816.05
10Agnes Wullum-VestadWing OK32.45+10.0216.22
11Mari Lauvstad BrenneByåsen IL34.16+11.3317.08
12Saga Melbye-BergWing OK35.56+13.1317.58
13Emma ImslandWing OK36.49+14.0618.24
14Sunniva Preisig MotrøMelhus IL38.24+15.4119.12
15Eline Jøsang WithWing OK43.20+20.3721.40
Ingrid Wollan BenumByåsen ILikke startet

D 11-12N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari UlebergWing OK16.2110.13
2Inga Saur ThorinWing OK17.39+1.1811.01
3Frøya SolbakkenWing OK25.52+9.3116.10

D 13-14

2 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid HaugskottOL Trollelg18.516.58
2Marie Wollan BenumByåsen IL19.38+0.477.16
3Maria Strømdal WikFreidig20.36+1.457.37
4Una KittilsenFreidig20.38+1.477.38
5Juni Hagelid NorheimFreidig23.10+4.198.34
6Tora KittilsenFreidig24.09+5.188.56
7Lina Storler SnøfuglFreidig24.22+5.319.01
8Solveig Louise NissenFreidig24.39+5.489.07
9Malin Nordgård LeirenByåsen IL25.37+6.469.29
10Marita AskeFreidig25.54+7.039.35
11Ine Bohnhorst TegdanFreidig27.04+8.1310.01
12Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering27.59+9.0810.21
13Åsa BullByåsen IL35.03+16.1212.58

D 13-16C

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK44.4322.21
2Maya El DeekNidarøst OK44.46+0.0322.23
3Tina UglemsmoSelbu OK51.54+7.1125.57
Leah Korsnes VinjeNidarøst OKikke startet
Anna Heksem LeraandOL Trollelgikke startet

D 13-16N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanna Thørring KrogstadByåsen IL21.3513.29
2Nora HafsmoByåsen IL23.21+1.4614.35

D 15-16

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig20.587.13
Vilde Talgø-KristiansenFreidigdiskvalifisert

D 17-20

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK24.168.22
2Stine AuneNidarøst OK26.46+2.309.13
3Maren VikenByåsen IL34.24+10.0811.51
4Andrine VikenByåsen IL37.37+13.2112.58

H -10

1 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aksel HanssenByåsen IL16.5711.18
0Sondre StensethByåsen IL13.118.47
0Kristian Wollan BenumByåsen IL14.139.28
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17.1811.32
0Olav MoxnessByåsen IL14.159.30
0Sigve Bohnhorst TegdanFreidig16.1910.52
0Sindre Uthus GuldsethByåsen IL19.3813.05
0Mathias Tvete MartinsenByåsen IL24.0816.05
0Imre Leander GangauneWing OK17.5911.59
0Torvin Bergh-HansenByåsen IL23.0915.26
0Erlend GrønliFreidig12.428.28

H 11-12

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Berge MjølhusOL Trollelg20.5010.25
2Sven NevinFreidig22.36+1.4611.18
3Dagfinn StenvikByåsen IL26.21+5.3113.10
4Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering28.14+7.2414.07
5Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering30.19+9.2915.09
6Johannes StordalByåsen IL34.12+13.2217.06
7Jens Anton AndresenMalvik IL39.40+18.5019.50
Sivert AalmoMalvik ILdiskvalifisert
Johan OftedalMalvik ILikke startet

H 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Luc Bostad HérailNidarøst OK21.2813.25

H 13-14

2 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig16.236.04
2Vegard Lereim StorliFreidig18.00+1.376.39
3Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.28+2.056.50
4Alf Petter LynumFreidig19.28+3.057.12
5Imre FremstadByåsen IL20.33+4.107.36
6Ludvik Storler SnøfuglFreidig21.14+4.517.51
7Jørgen AuneByåsen IL21.37+5.148.00
8Herman Bruchmüller SundtByåsen IL21.42+5.198.02
9Sander M JensenByåsen IL22.58+6.358.30
10Jakob Jøsang WithWing OK23.34+7.118.43
11Sofus H LindWing OK26.41+10.189.52
12Aksel VikenByåsen IL28.02+11.3910.22
13Ådne StordalByåsen IL30.07+13.4411.09
14Alfred F. HøysæterWing OK32.06+15.4311.53
15Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK32.51+16.2812.09
16Loke Strøm HaugsnesWing OK34.06+17.4312.37
17Aslak MoxnessByåsen IL37.40+21.1713.57

H 13-16C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sindre TrønsdalByåsen ILdiskvalifisert

H 13-16N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk Ulsaker HøveByåsen IL23.0114.23

H 15-16

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle Grønvik EkraFreidig21.236.53
2Iver Dalsaune ThunFreidig22.08+0.457.08
3Kristoffer LerliMelhus IL24.01+2.387.44
4Emil GrønliFreidig25.02+3.398.04
5Tord RomundstadNidarøst OK26.32+5.098.33
6Magne GuttvikWing OK27.08+5.458.45
7Anna Aurora NolteFreidig28.28+7.059.10
8Emil Reinertsen LeroyerFreidig28.30+7.079.11
9Anders TørumSelbu OK33.48+12.2510.54
August Hopstad NykvistWing OKdiskvalifisert

H 15-20B

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL30.2711.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Mathias Enebak IversenFreidig30.53+0.2611.26
3Oskar StorlerMelhus IL35.18+4.5113.04

H 17-20

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon SæternesByåsen IL23.387.37
2Johannes LangaasNidarøst OK24.32+0.547.54
3Jonas VindalWing OK32.00+8.2210.19
Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor