Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim sprintcup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 4 april 2019

Byåsen IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ragnhild EideD 17-20 (6)16.216.17
1Ingeborg EideD 21- (13)14.445.40
1Gøril EideD 40- (3)19.477.36
1Rine HanssenD 50- (10)18.177.01
1Guri BjørndalD 60- (4)22.308.39
1Håkon SæternesH 17-20 (7)15.355.59
1Bjarne LienH 50- (25)16.146.14
2Dagfinn StenvikH 11-12 (2)12.36+4.419.41
2Kari Solem AuneD 40- (3)20.24+0.377.50
2Vebjørn Bergh-HansenH 13-14 (11)18.13+3.287.00
2Tom BuggeH 70- (5)25.08+1.399.40
3Helen PalmerD 21- (13)17.44+3.006.49
3Nina-Beate LiabakkD 50- (10)20.45+2.287.58
3Kjell MaroniH 60- (8)19.55+2.197.39
4Maren VikenD 17-20 (6)27.18+10.5710.30
4Turid ArnesenD 50- (10)21.47+3.308.22
4Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (11)21.52+7.078.24
4Snorre HansenH 40- (11)16.50+1.486.28
4Svein Endre HoveH 70- (5)27.21+3.5210.31
5Andrine VikenD 17-20 (6)29.28+13.0711.20
5Aksel VikenH 13-14 (11)22.09+7.248.31
5Haakon ArnesenH 50- (25)18.07+1.536.58
6Sander M JensenH 13-14 (11)22.40+7.558.43
7Hanne VefsnmoD 21- (13)19.31+4.477.30
7Lars Martin HafstadH 40- (11)17.47+2.456.50Last ned GPS-spor i gpx-format
7Morten SkoglundH 60- (8)26.18+8.4210.06
8Erlend AuneH 15-16 (18)17.37+2.116.46
9Hans Helmer SæternesH 40- (11)19.13+4.117.23
10Kristin Høydalsvik WellsD 21- (13)20.56+6.128.03Last ned GPS-spor i gpx-format
10Aslak MoxnessH 13-14 (11)34.54+20.0913.25
11Ingunn S. ØsthagenD 21- (13)21.14+6.308.10
12Sigurd StenvikH 21- (30)14.52+2.285.43
15Harald StorrønningH 50- (25)19.49+3.357.37
17Øystein WiggenH 50- (25)20.29+4.157.52
20Hans Aleksander ØsthagenH 21- (30)15.32+3.085.58
26Jérôme SoulardH 21- (30)17.08+4.446.35
Torvin Bergh-HansenH -10 (3)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor