Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim sprintcup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 4 april 2019

Byåsen IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ragnhild EideD 17-20 (6)16.216.17
1Ingeborg EideD 21- (13)14.445.40
1Gøril EideD 40- (3)19.477.36
1Rine HanssenD 50- (10)18.177.01
1Guri BjørndalD 60- (4)22.308.39
1Håkon SæternesH 17-20 (7)15.355.59
1Bjarne LienH 50- (25)16.146.14
2Dagfinn StenvikH 11-12 (2)12.36+4.419.41
2Kari Solem AuneD 40- (3)20.24+0.377.50
2Vebjørn Bergh-HansenH 13-14 (11)18.13+3.287.00
2Tom BuggeH 70- (5)25.08+1.399.40
3Helen PalmerD 21- (13)17.44+3.006.49
3Nina-Beate LiabakkD 50- (10)20.45+2.287.58
3Kjell MaroniH 60- (8)19.55+2.197.39
4Maren VikenD 17-20 (6)27.18+10.5710.30
4Turid ArnesenD 50- (10)21.47+3.308.22
4Herman Bruchmüller SundtH 13-14 (11)21.52+7.078.24
4Snorre HansenH 40- (11)16.50+1.486.28
4Svein Endre HoveH 70- (5)27.21+3.5210.31
5Andrine VikenD 17-20 (6)29.28+13.0711.20
5Aksel VikenH 13-14 (11)22.09+7.248.31
5Haakon ArnesenH 50- (25)18.07+1.536.58
6Sander M JensenH 13-14 (11)22.40+7.558.43
7Hanne VefsnmoD 21- (13)19.31+4.477.30
7Lars Martin HafstadH 40- (11)17.47+2.456.50Last ned GPS-spor i gpx-format
7Morten SkoglundH 60- (8)26.18+8.4210.06
8Erlend AuneH 15-16 (18)17.37+2.116.46
9Hans Helmer SæternesH 40- (11)19.13+4.117.23
10Kristin Høydalsvik WellsD 21- (13)20.56+6.128.03Last ned GPS-spor i gpx-format
10Aslak MoxnessH 13-14 (11)34.54+20.0913.25
11Ingunn S. ØsthagenD 21- (13)21.14+6.308.10
12Sigurd StenvikH 21- (30)14.52+2.285.43
15Harald StorrønningH 50- (25)19.49+3.357.37
17Øystein WiggenH 50- (25)20.29+4.157.52
20Hans Aleksander ØsthagenH 21- (30)15.32+3.085.58
26Jérôme SoulardH 21- (30)17.08+4.446.35
Torvin Bergh-HansenH -10 (3)diskvalifisert

Freidig

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingrid Mauseth RøD -10 (3)19.4115.08
1Solveig Louise NissenD 13-14 (6)18.357.08
1Mathias LeroyerH 11-12 (2)7.556.05
1Mathea Spets StorhovD 15-16 (3)17.056.34
1Irene Storler SnøfuglÅpen kort (2)10.568.24
1Kristoffer Strømdal WikH 13-14 (11)14.455.40
1Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-16 (18)15.265.56
1Bernt RognesH 60- (8)17.366.46
1Knut LillealternH 70- (5)23.299.01
2Anna Aurora NolteD 15-16 (3)18.06+1.016.57
2Marit Storler SnøfuglÅpen kort (2)11.05+0.098.31
2Torunn Spets StorhovD 50- (10)18.21+0.047.03
2Grete Berge OwrenD 60- (4)23.05+0.358.52
2Vemund MølnvikH 15-16 (18)16.13+0.476.14
2Sindre JohannessenH 21- (30)12.32+0.084.49
2Jørgen TegdanH 40- (11)15.22+0.205.54
2Magnus LandstadH 75- (6)24.49+1.239.32
2Maj-Lisbet RønningÅpen lang (4)29.25+7.2611.18
3Nora HalvorsenD 13-14 (6)18.42+0.077.11
3Vilde Talgø-KristiansenD 15-16 (3)18.34+1.297.08
3Tina Strømdal WikD 40- (3)20.28+0.417.52
3Alf Petter LynumH 13-14 (11)19.01+4.167.18
3Rune M HoltH 65- (5)28.04+6.5810.47
4Annika Lund EikremD 11-12 (7)14.38+3.2311.15
4Lina Storler SnøfuglD 13-14 (6)19.54+1.197.39
4Reidun Fallan SmaavikD 60- (4)31.41+9.1112.11
4Jostein RøH 17-20 (7)17.08+1.336.35
4Arild H ClausenH 50- (25)18.04+1.506.56
4Helge RustadH 65- (5)31.11+10.0511.59
5Marita AskeD 13-14 (6)21.32+2.578.16
5Nils Olav VennevikH 70- (5)29.42+6.1311.25
6Maria Strømdal WikD 13-14 (6)21.42+3.078.20
6Brage AsplemH 17-20 (7)18.47+3.127.13
6Olav KvittemH 60- (8)24.19+6.439.21
7Emil GrønliH 15-16 (18)17.24+1.586.41
7Mathias Enebak IversenH 17-20 (7)29.03+13.2811.10
9Ludvik Storler SnøfuglH 13-14 (11)27.59+13.1410.45
9Iver Dalsaune ThunH 15-16 (18)17.38+2.126.46
10Vetle Grønvik EkraH 15-16 (18)17.40+2.146.47
11Emil Reinertsen LeroyerH 15-16 (18)18.25+2.597.05
12August MaskeH 15-16 (18)18.40+3.147.10
13Trond SletnerH 50- (25)19.26+3.127.28
20Geir WillumsenH 50- (25)24.39+8.259.28
22Halvor LundH 21- (30)15.46+3.226.03
23Jonas WaeflerH 21- (30)15.51+3.276.05

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Tore Borchgrevink AluH 21- (30)17.56+5.326.53

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Stig AlvestadH 21- (30)19.02+6.387.19

IL Leik

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oskar AndrénH 21- (30)12.244.46
4Line SølbergD 21- (13)18.04+3.206.56
4Svein Olav ÅmotH 60- (8)21.10+3.348.08
5Tone AlmåsD 50- (10)22.33+4.168.40
8Jan HageH 50- (25)18.51+2.377.15
9Mai Iren AlmåsD 50- (10)27.47+9.3010.41
9Ola KeiseråsH 21- (30)14.21+1.575.31
17Jonas UnsgårdH 21- (30)15.18+2.545.53

Kvikne IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23John SvergjaH 50- (25)40.00+23.4615.23

Malvik IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lily Alexandra MorganD -10 (3)17.5513.46
0Leo Benjamin MorganH -10 (3)34.1426.20
1Petter Andreas BerghH 40- (11)15.025.46
1Roar ForbordH 75- (6)23.269.00
2Ludvig Williams StrømsnesH 17-20 (7)15.43+0.086.02
5Ingebrigt FuglemH 40- (11)17.11+2.096.36
5Kåre EggereideH 65- (5)32.20+11.1412.26
6Hilde ForbordD 50- (10)23.01+4.448.51
9Sunniva MorganD 21- (13)19.58+5.147.40
9Lars Erik StrømsnesH 50- (25)19.00+2.467.18
10Christian Andre AndresenH 40- (11)19.39+4.377.33
11Jon Olaf OlaussenH 40- (11)23.28+8.269.01
21Nicholas MorganH 21- (30)15.35+3.115.59
Eigil SørliH 75- (6)diskvalifisert

Melhus IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kristoffer LerliH 15-16 (18)16.26+1.006.19
10Stein Ivar FossH 50- (25)19.08+2.547.21
13Håkon Wærnes ØfstiH 15-16 (18)19.25+3.597.28
14Ørjan SæterH 15-16 (18)19.40+4.147.33
15Joakim Solberg QvenildH 15-16 (18)21.37+6.118.18
16Gaute Fjærli TevikH 15-16 (18)21.50+6.248.23
17Andreas AagesenH 15-16 (18)22.16+6.508.33
18Oskar StorlerH 15-16 (18)25.03+9.379.38
22John LerliH 50- (25)27.07+10.5310.25

Nidarøst OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hedda SæbøD 11-12 (7)11.158.39
2Stine AuneD 17-20 (6)18.58+2.377.17
3Torleif StephansenH 75- (6)27.48+4.2210.41
3Hanne Helmine RogstadD 17-20 (6)20.12+3.517.46
3Arne Kjell FoldvikH 80- (4)37.08+8.3714.16
5Johannes LangaasH 17-20 (7)17.56+2.216.53
6Tord RomundstadH 15-16 (18)16.27+1.016.19
8Ruben Aune BenjaminsenH 13-14 (11)27.16+12.3110.29
28Audun RyenH 21- (30)18.54+6.307.16
John Petter GåsvikArrangør (6)fullført
Tore BrurokArrangør (6)fullført
Are RogstadArrangør (6)fullført
Jan Erik KofoedArrangør (6)fullført
Leif EngenArrangør (6)fullført
Jens Øystein GjersvoldArrangør (6)fullført
Odin GåsvikH 13-14 (11)diskvalifisert

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Karen SekkesæterÅpen lang (4)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik EnoksenÅpen lang (4)21.598.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anita AasgårdÅpen lang (4)1.03.22+41.2324.22

NTNUI

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-20 (7)15.53+0.186.06
3Sindre Østgulen DeiszH 21- (30)12.54+0.304.57
3Caroline AadalÅpen lang (4)1.03.22+41.2324.22
5Marte Hoff HagenD 21- (13)18.28+3.447.06
5Gustav FiskumH 21- (30)13.50+1.265.19
6Marit Rønning SkoglundD 21- (13)19.16+4.327.24
6Anders Felde OlaussenH 21- (30)13.52+1.285.20
8Camilla ÖhmanD 21- (13)19.53+5.097.38
8Bjørn LundanesH 21- (30)14.16+1.525.29
10Olav Milian Schmitt GranH 21- (30)14.35+2.115.36
11Kristoffer NeslandH 21- (30)14.38+2.145.37
13Erik GustafssonH 21- (30)14.53+2.295.43
14Mads FornesH 21- (30)14.54+2.305.43
15Tobias KristensenH 21- (30)15.01+2.375.46
16Åsmund Aamodt ResellH 21- (30)15.09+2.455.49
17Sverre Bang StøengH 21- (30)15.18+2.545.53
19Espen Samuelsen SkiriH 21- (30)15.31+3.075.58
24Mathias BjuganH 21- (30)15.55+3.316.07
30Jan KondulaH 21- (30)23.45+11.219.08

OK Fjell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Øivind AunøienH 40- (11)16.13+1.116.14

OL Trollelg

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lina SandquistD -10 (3)13.2410.18
1Sigrid HaugskottD 13-14 (6)18.357.08
1Ruth SchmidD 65- (1)30.2211.40
1Anne FuruholtD 70- (1)38.0514.38
1Anders LaugloH 80- (4)28.3110.58
2Inge NørstebøH 60- (8)19.03+1.277.19
3Dag Ove TinmannsvikH 50- (25)17.54+1.406.53
3Edgar FuruholtH 70- (5)27.05+3.3610.25
4Ove BaardsgaardH 21- (30)13.35+1.115.13
4Finn Faye KnudsenH 75- (6)32.24+8.5812.27
4Stig Arild HaugskottH 80- (4)38.03+9.3214.38
7Jan SchmidH 21- (30)13.57+1.335.21
7Frode HaugskottH 50- (25)18.24+2.107.04
8Kristian StensrudH 40- (11)18.47+3.457.13
12Marit SchmidD 21- (13)22.18+7.348.34
16Håvard EidnesH 50- (25)19.52+3.387.38
Frida HaugskottD 17-20 (6)diskvalifisert

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jardar SandstadH 80- (4)34.13+5.4213.09

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Mette WanvikD 50- (10)27.00+8.4310.23
Jakob HaugenH 50- (25)diskvalifisert

TrønderEnergi BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Per Olav JohansenH 60- (8)27.10+9.3410.26

Wing OK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Peter WithH -10 (3)23.5518.23
1Steinar AasvangH 65- (5)21.068.06
2Anna Emilie LonaD 11-12 (7)11.31+0.168.51
2Eva TesarovaD 21- (13)17.26+2.426.42
2Svein Erik BratsbergH 50- (25)16.39+0.256.24
2Tor GjermstadH 65- (5)24.23+3.179.22
3Ingeborg KolstadD 11-12 (7)12.09+0.549.20
3Siri DrogsetD 60- (4)29.38+7.0811.23
3August Hopstad NykvistH 15-16 (18)16.14+0.486.14
4Petter Andreas LonaH 15-16 (18)16.21+0.556.17
5Jostein AlvestadH 60- (8)23.03+5.278.51
5Robert StrømH 75- (6)40.00+16.3415.23
5Agnes Wullum-VestadD 11-12 (7)14.57+3.4211.30
5Rune StræteH 50- (25)18.07+1.536.58
6Tuva Holck SandbergD 11-12 (7)17.26+6.1113.24
6Eivind LonaH 40- (11)17.31+2.296.44
7Anna F. HøysæterD 11-12 (7)35.23+24.0827.13
7Åse Rita EllingsenD 50- (10)26.20+8.0310.07
7Jakob Jøsang WithH 13-14 (11)23.07+8.228.53
10Ingunn MorsetD 50- (10)28.05+9.4810.48
11Morten KorsvoldH 50- (25)19.19+3.057.25
12Jens Kjetil MehammerH 50- (25)19.23+3.097.27
13Kristin JægerD 21- (13)22.56+8.128.49
14Agnar RenolenH 50- (25)19.39+3.257.33
18Dag Erik HellandH 50- (25)22.25+6.118.37
19Per Ivar SkinderhaugH 50- (25)22.32+6.188.40
21Arne Inge KolstadH 50- (25)25.02+8.489.37
25Johannes Karstein MidtbøH 21- (30)16.50+4.266.28
Bernt BrynhildsenH 50- (25)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor