Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: lørdag 1 juni 2019

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering28.18+0.04
Mathias SundbyLarvik OK28.14
Hanna SætreDrangedal OL36.30+8.16

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Celine Amlie BrennaHeming Orientering22.31+8.26
Vilma DanevadFredrikstad SK14.05

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jenny DanevadFredrikstad SK26.57

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Une HoltermannPorsgrunn OL32.09
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL38.57+6.48

D 17

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL41.35+9.27
Elin BjervaLarvik OK32.08
Anna Henriette StraumeDrangedal OLikke startet

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
May NordkveldeHedrum OL1.24.59+38.52
Kristil KristensenOK Skeidi1.06.25+20.18
Stina Anlaug SætreDrangedal OL48.11+2.04
Rita RaastadSkien OK51.32+5.25
Anne SolbraaSkien OK46.07
Kari BergLarvik OKikke startet
Tina Therese Solem BorgenSkien OKikke startet

D 35

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tone NilsenBø OL57.06+27.18
Anne Berg GjølbergLarvik OK1.09.43+39.55
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK29.48

D 45-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering46.51
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet

D 55-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kerstin AasPorsgrunn OL41.00+8.38
Gunn BotnenBø OL53.12+20.50
Eli Marie WiigPorsgrunn OL32.22
Hanne HerumOK Skeidiikke startet

D 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid StrandeSkien OK35.36
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.14.17+38.41
Bjørg MostaulBø OL40.26+4.50
Margit Ryen SteenBø OL54.26+18.50

D 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eli KlovningPorsgrunn OL1.01.30
Inger Lise SolbergBø OLaktiv

H -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Torben EikedalenPorsgrunn OL33.42+21.47
Alexander DybvikStokke IL11.55
Martin Amlie BrennaHeming Orientering23.03+11.08

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering1.29.13+39.18
Jens G. DybvikStokke IL49.55
Sindre FurlandSandefjord OKikke startet

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Solan EikedalenPorsgrunn OLaktiv

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martin DybvikStokke IL49.39

H 17

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Trygve Hem OlsenTyrving IL41.54+5.44
Espen DanevadFredrikstad SK41.31+5.21
Steinar LandeBø OL1.04.14+28.04
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.05.49+29.39
Ulf BrennaHeming Orientering40.40+4.30
Audun WeltzienHeming Orientering36.10
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering54.16+18.06

H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jens Wiborg SundeDrangedal OL1.01.09
Arne LandeBø OLdiskvalifisert

H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nicolai Kaaber SundeDrangedal OL59.43

H 45-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering28.11
Kenneth DybvikStokke IL1.19.57+51.46
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL36.16+8.05
Bjørn LiePorsgrunn OL1.32.20+1.04.09
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet

H 55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Morten AndresenOK Skeidi48.53+20.29
Espen RaastadSkien OK38.46+10.22
Gjermund RørenEiker OL28.24
Jarle BotnenBø OL41.58+13.34

H 65-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kjell DolvaSkien OK45.09+9.49
Per Dag NordkveldeHedrum OL50.15+14.55
Ove Gunnar JacobsenStokke IL43.21+8.01
Jakob KløverødPorsgrunn OL41.08+5.48
Dag KristensenOK Skeidi51.32+16.12
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK55.22+20.02
Jiri UrvalekPorsgrunn OL56.25+21.05
Elling AakreAndebu IL47.46+12.26
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL51.34+16.14
Hugo A. ChristensenNotodden OL40.31+5.11
Bjørn SteenBø OL45.43+10.23
Rolf LyePorsgrunn OL1.01.03+25.43
Sveinung RekaaNotodden OL35.20
Hallvard MyrvollBø OL53.32+18.12
Rolf GjølbergLarvik OK42.59+7.39
Ole JohanssonPorsgrunn OL44.42+9.22
Hogne KjæråsAndebu IL1.02.38+27.18
Kjell Audun SundsdalMelum IL52.35+17.15
Bjørn Helge CeebergHedrum OLdiskvalifisert
Dag Rønning JensenOL Trolloikke startet
Atle RemmePorsgrunn OLikke startet

H 75-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK48.48+2.32
Carl Ove BergOK Skeidi1.12.56+26.40
Lars Martin GjeinStokke IL46.16
Magne KlovningPorsgrunn OL49.45+3.29
Olav SolbergBø OL1.02.22+16.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor