Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 4
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 2 mai 2019

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK27.10
2Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL40.16+13.06
3Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL40.17+13.07

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi30.54
2Julie KristensenPorsgrunn OL59.15+28.21

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie HoltermannPorsgrunn OL19.10

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Une HoltermannPorsgrunn OL25.45
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL33.12+7.27

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tone GammelsæterPorsgrunn OL29.24
2Hanne BaumannPorsgrunn OL29.43+0.19
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi30.01+0.37
4Jorunn Brun SagaSkien OK33.53+4.29
5Heidi EriksenLarvik OK41.26+12.02

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL35.22

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lenka WestinPorsgrunn OL44.54
2Gry AakreSkien OK50.06+5.12

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hilde VassendPorsgrunn OL32.13
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL37.25+5.12
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL43.39+11.26
4Gro PedersenOK Skeidi48.32+16.19

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hanne HerumOK Skeidi38.24
2Tonny LindquistOK Skeidi40.45+2.21
3Kristil KristensenOK Skeidi44.56+6.32
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL47.08+8.44

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.00.35

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tobias LodeSkien OK1.07.00

H-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trym NaustdalOK Skeidi42.46

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gaute NysæterSkien OK24.21
2Henrik Repstad StoremyrIL Hauken31.24+7.03
3Sigurd HoltskogSkien OK41.02+16.41

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL26.50
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL42.07+15.17

H 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn Inge Eek20.49
2Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL22.36+1.47
3Lars Øyvind LodeSkien OK27.22+6.33
4Per KristensenOK Skeidi1.15.06+54.17

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi29.04
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL30.55+1.51
3Halvard KornmoPorsgrunn OL32.15+3.11
4Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL34.42+5.38
5Åsmund HasaasOK Skeidi35.12+6.08
6Børge NordliPorsgrunn OL46.45+17.41

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode NysæterSkien OK32.37
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL47.17+14.40
3Bjørn LiePorsgrunn OL50.41+18.04
Lars Rune LieOK Skeididiskvalifisert

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inge GlittumOK Skeidi38.26
2Øyvind FlaattenOK Skeidi39.19+0.53
3Morten HamreIL Hauken39.43+1.17
4Jan GatevoldPorsgrunn OL40.30+2.04
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL45.31+7.05
6Jan Kåre StokkeOK Skeidi47.22+8.56
7Harald OmlandSkien OK52.15+13.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Bjørn Richard KirsteSkien OK53.55+15.29
9Morten AndresenOK Skeidi1.06.42+28.16
Kjell HeideIL Haukendiskvalifisert

H 60-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rune LaurantsenSkien OK32.13
2Tom SagaSkien OK33.25+1.12
3Per FuruheimSkien OK33.48+1.35
4Dag KristensenOK Skeidi38.34+6.21
5Dagfinn TorpePorsgrunn OL40.02+7.49
6Ole JohanssonPorsgrunn OL41.50+9.37
7Kay JørgensenPorsgrunn OL43.07+10.54
8Atle RemmePorsgrunn OL48.19+16.06
9Arild RørholtOK Skeidi50.13+18.00
10Tron SolbergOK Skeidi1.05.39+33.26
11Anders BjørkåsAskvoll og Holmedal IL1.07.09+34.56

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Carl Ove BergOK Skeidi34.32
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK38.24+3.52
3Rolf LyePorsgrunn OL41.45+7.13
Jakob KløverødPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor