Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 1
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 4 april 2019

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL38.58

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie KristensenPorsgrunn OL1.12.59

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Une HoltermannPorsgrunn OL29.33
2Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL33.25+3.52

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn GåsoddenSkien OK28.33
2Jorunn Brun SagaSkien OK39.21+10.48

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL39.00
2Marie Wiig BøenPorsgrunn OL39.17+0.17

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv WiersdalenPorsgrunn OL43.15
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL33.05
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL37.02+3.57
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL38.20+5.15
4Ida Vår KierulfLarvik OK38.29+5.24
5Gro PedersenOK Skeidi42.53+9.48
6Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi48.37+15.32

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi36.06
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.02.19+26.13

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL1.02.41

H-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias LodeSkien OK13.02
2Christopher David EriksenLarvik OK28.16+15.14
3Trym NaustdalOK Skeidi44.50+31.48
4Birk NaustdalOK Skeidi45.03+32.01

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL33.48
2Martin AusenPorsgrunn OL37.14+3.26

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Ø. LodeSkien OK19.46
2Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL23.21+3.35
Øivind PedersenOK Skeidibrutt

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi24.51
2Åsmund HasaasOK Skeidi25.01+0.10
3Ole FlaattenOK Skeidi33.06+8.15
4Børge NordliPorsgrunn OL33.55+9.04

H 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL27.57
2Henrik WennerstrandPorsgrunn OL29.37+1.40
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL33.39+5.42
4Bjørn LiePorsgrunn OL42.15+14.18

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi27.07
2Morten HamreIL Hauken27.22+0.15
3Inge GlittumOK Skeidi28.38+1.31
4Bjørn PollandOK Skeidi30.02+2.55
5Øyvind FlaattenOK Skeidi30.44+3.37
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL32.31+5.24
7Jan GatevoldPorsgrunn OL33.29+6.22
8Jørn MyrlandNotodden OL35.03+7.56
9Kjell HeideIL Hauken43.22+16.15

H 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom SagaSkien OK30.51
2Rune LaurantsenSkien OK34.39+3.48
3Per FuruheimSkien OK35.36+4.45
4Dag KristensenOK Skeidi37.36+6.45
5Ole JohanssonPorsgrunn OL38.50+7.59
6Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL53.01+22.10
7Tron SolbergOK Skeidi54.45+23.54

H 70-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kay JørgensenPorsgrunn OL36.15
2Jakob KløverødPorsgrunn OL42.14+5.59
3Per Øystein AndersenLarvik OK42.18+6.03
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL43.41+7.26
5Carl Ove BergOK Skeidi44.26+8.11
6Rolf LyePorsgrunn OL49.22+13.07
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52.35+16.20
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert

Mosjon

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Amelia Carina EriksenLarvik OK28.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor