Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola 14
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 13 februar 2019

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Elling Aakrekort-A (27)44.03+10.23

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Espen Johnsenkort-A (27)35.56+2.16
7Roger Lysneskort-A (27)37.05+3.25
23Elin Bordøykort-A (27)58.17+24.37
23Tone Sølie Lysneskort-A (27)58.17+24.37

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Henrik Repstad Storemyrkort-A (27)43.28+9.48

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Per Olav Gulbrandsenlang-A (14)49.15+8.49
12Per Henrik Zagarkort-A (27)41.28+7.48
20Mie Zagarkort-A (27)47.24+13.44
22Per Øystein Andersenkort-A (27)56.23+22.43

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Petter Løelang-A (14)45.39+5.13
5Jørn Myrlandkort-A (27)35.59+2.19
11Sveinung Rekaakort-A (27)40.47+7.07
Hugo A. Christensenkort-A (27)brutt

OK Skeidi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erling Grammeltvedtlang-A (14)40.26
2Anne Marie Koren HalvorsenC-løype (4)38.02+5.50
5Helge Gisholtlang-A (14)45.40+5.14
6Øyvind Flaattenlang-A (14)48.25+7.59
8Bjørn Pollandkort-A (27)37.26+3.46
18Morten Andresenkort-A (27)46.47+13.07

Porsgrunn OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oscar Wiersdalen Thunoldkort-A (27)33.40
2Halvard Kornmolang-A (14)44.05+3.39
2Hanne Vassendkort-A (27)34.05+0.25
3Rolf LyeC-løype (4)38.07+5.55
3Une Holtermannlang-A (14)44.33+4.07
3Lars Ole Thunoldkort-A (27)34.26+0.46
4Tone GammelsæterC-løype (4)42.48+10.36
8Jan Gatevoldlang-A (14)49.29+9.03
10Dag Ausenlang-A (14)53.06+12.40
10Ole Johanssonkort-A (27)39.36+5.56
12Hilde Vassendlang-A (14)53.46+13.20
13Jon Skriubakkenlang-A (14)54.36+14.10
13Bjørn Liekort-A (27)42.06+8.26
14Anine Kjørholt Lielang-A (14)55.46+15.20
15Siv Wiersdalenkort-A (27)43.50+10.10
19Hilde Kristine Rosenvoldkort-A (27)47.15+13.35
21Kay Jørgensenkort-A (27)48.17+14.37
25Arne Næss Johnsenkort-A (27)1.04.30+30.50
Anders L. Rosenvoldkort-A (27)diskvalifisert
Kjell Meenkort-A (27)brutt

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Arne Håkon Jørgensenkort-A (27)diskvalifisert

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rita RaastadC-løype (4)32.12
9Bjørn Richard Kirstelang-A (14)52.26+12.00
9Tom Sagakort-A (27)39.10+5.30
11Espen Raastadlang-A (14)53.37+13.11
17Harald Omlandkort-A (27)46.34+12.54

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Frode Robertsenkort-A (27)36.05+2.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor