Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Ulsnes

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Ulsnes
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 6 mars 2019

Damer - kort løype

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb40.5817.04
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57.26+16.2823.55

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb43.4714.35
2Inger Skretting OpstadEgersund OK57.16+13.2919.05

Damer - lang løype

3 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb36.489.26
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37.16+0.289.33
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)40.20+3.3210.20
4Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)42.19+5.3110.51
5Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb45.11+8.2311.35
6Ingrid LamarkGanddal IL47.19+10.3112.07
7Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.03.39+26.5116.19
Trine Bolstad ScheieGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans ForlandSAS BIL59.0724.37
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)31.4410.34
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb33.47+2.0311.15
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering38.18+6.3412.46
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb39.56+8.1213.18
5Raymond B PettersenÅlgård Orientering40.26+8.4213.28
6Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb41.40+9.5613.53
7Bjørn BjellandGanddal IL46.52+15.0815.37
8Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.16+15.3215.45
8Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL47.16+15.3215.45
10Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb47.20+15.3615.46
11Vegard VågeNOTEAM47.23+15.3915.47
12Geir HusdalTIF Viking51.13+19.2917.04
13Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb53.40+21.5617.53
14Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb56.59+25.1518.59
15John Gran AbrahamsenStavanger Orienteringsklubb1.09.23+37.3923.07
Bjarne GimreGanddal ILikke startet
Jan Inge LundeGanddal ILikke startet

Herrer - lang løype

3 900 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb35.589.13
2Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)40.59+5.0110.30
3Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)41.10+5.1210.33
4Per Olav HaarrGanddal IL43.06+7.0811.03
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.28+7.3011.08
6Paul Terje HaarrGanddal IL43.38+7.4011.11
7Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)43.51+7.5311.14
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb44.40+8.4211.27
9Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb46.54+10.5612.01
10Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)47.52+11.5412.16
11Markus RichterSandnes IL (Rogaland)49.55+13.5712.47
12Geir FrøytlogEgersund OK50.09+14.1112.51
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb50.48+14.5013.01
14Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)51.30+15.3213.12
15Ola ThingbøSandnes IL (Rogaland)54.18+18.2013.55
16Per Ingar HadlandGanddal IL54.30+18.3213.58
17Inge LølandGanddal IL58.01+22.0314.52
18Ove OalandGanddal IL1.10.17+34.1918.01
Edvin AakreEgersund OKikke startet
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Trond LamarkGanddal ILikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet

Herrer - XLang

5 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering40.167.19
2Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)47.56+7.408.42
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL49.10+8.548.56
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)50.35+10.199.11
5Tobias RøddeGanddal IL51.23+11.079.20
6Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)51.41+11.259.23
7Kristian Frafjord HaarrGanddal IL52.43+12.279.35
8Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb56.56+16.4010.21
9Arild AasheimGanddal IL57.54+17.3810.31
10Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering59.56+19.4010.53
11Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.04.33+24.1711.44
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer- XLang

5 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)49.248.58
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL53.58+4.349.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor