Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Berse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Berse
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 20 februar 2019

Damer - kort løype

1 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK43.0421.58
Ida KolstøEgersund OKikke startet

Damer - mellomlang løype

3 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK58.3418.14
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)59.05+0.3118.24
3Julie PuntervoldEgersund OK1.25.15+26.4126.33
Synne Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK49.0312.21
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)56.42+7.3914.16
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb59.33+10.3015.00
4Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.14.16+25.1318.42

Herrer - kort løype

1 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1TorSverre E. SkåraEgersund OK26.5013.41
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)47.22+20.3224.10
3Emil Fotland KolstøEgersund OK1.02.07+35.1731.41

Herrer - mellomlang løype

3 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ingar HadlandGanddal IL45.5514.18
2Bjarne GimreGanddal IL52.11+6.1616.15
3Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb59.10+13.1518.25
4Trond Sigurd FotlandEgersund OK1.01.20+15.2519.06
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - lang løype

3 970 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb46.5311.48
2Gunnar PettersonEgersund OK48.37+1.4412.14
3Edvin AakreEgersund OK52.26+5.3313.12
4Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)56.46+9.5314.17
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)57.30+10.3714.29
6Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)58.11+11.1814.39
7Svein-Erik KvameGanddal IL59.11+12.1814.54
8Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1.07.08+20.1516.54
9Ola ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.07.13+20.2016.55
10Henning SundbyGanddal IL1.13.00+26.0718.23
11Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.22.09+35.1620.41
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.24.09+37.1621.11
13Ove OalandGanddal IL1.24.16+37.2321.13
Nils Tore PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - XLang

5 720 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering48.178.26
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering49.31+1.148.39
3Arild AasheimGanddal IL58.56+10.3910.18
4Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.01.27+13.1010.44
5Tobias RøddeGanddal IL1.03.23+15.0611.04
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.03.58+15.4111.10
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.08.48+20.3112.01
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.25.42+37.2514.58
9Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.26.28+38.1115.06
Kenneth MydlandEgersund OKdiskvalifisert

Damer- XLang

5 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.08.1811.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor