Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Bakkebø

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Bakkebø
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 2 februar 2019

Damer - kort løype

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK22.4611.58
2Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)50.24+27.3826.31

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HorpestadEgersund OK42.0414.01
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK44.47+2.4314.55
3Thea Beate PuntervoldEgersund OK56.46+14.4218.55
4Synne Skeie PettersonEgersund OK57.17+15.1319.05
5Julie PuntervoldEgersund OK1.02.45+20.4120.55
6Inger Skretting OpstadEgersund OK1.06.08+24.0422.02
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.08.33+26.2922.51
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK51.0312.09
2Jane M HellandEgersund OK56.00+4.5713.20
3Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.35.12+44.0922.40

Herrer - kort løype

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder OrstadGanddal IL39.1320.38
2Ådne OrstadGanddal IL39.29+0.1620.46

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb42.2214.07
2Trond Sigurd FotlandEgersund OK42.27+0.0514.09
3André SirevågStatoil BIL45.23+3.0115.07
4Odin HorpestadEgersund OK45.42+3.2015.14
5Steinar HorpestadEgersund OK45.44+3.2215.14
6Raymond B PettersenÅlgård Orientering46.16+3.5415.25
7Bjarne GimreGanddal IL47.20+4.5815.46
8Jan VærpSøgne og Songdalen OK49.46+7.2416.35
9Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb51.38+9.1617.12
10Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb53.35+11.1317.51
11Odd GarpestadEgersund OK54.48+12.2618.16
12Olav HellandEgersund OK56.53+14.3118.57
Lars PrimstadKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK49.0111.40
2Kenneth MydlandEgersund OK53.12+4.1112.40
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering53.40+4.3912.46
4Nils Tore PuntervoldEgersund OK57.35+8.3413.42
5Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb58.19+9.1813.53
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.01.50+12.4914.43
7Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1.07.59+18.5816.11
8Ove OalandGanddal IL1.20.41+31.4019.12
Svein-Erik KvameGanddal ILdiskvalifisert
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Kjetil TorgersenEgersund OKdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Fotland KolstøEgersund OK42.3026.33
2Ruben M. HellandEgersund OK42.37+0.0726.38
3Markus M. HellandEgersund OK44.20+1.5027.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor