Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 9 januar 2019

Egersund OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Julie M HellandDamer - kort løype (3)32.2616.13
1Hilde HetlandDamer - mellomlang løype (4)53.4417.20
1Jorunn HadlandDamer - lang løype (4)45.0111.15
1Odin HorpestadHerrer - kort løype (4)31.2815.44
1Sjur SigmoHerrer - mellomlang løype (12)36.1811.42
1Gunnar PettersonHerrer - lang løype (9)35.508.57
2Ingunn VoilåsDamer - kort løype (3)40.08+7.4220.04
2Inger Tone NygårdDamer - lang løype (4)45.40+0.3911.25
3Inger Skretting OpstadDamer - kort løype (3)42.54+10.2821.27
3Julie PuntervoldDamer - mellomlang løype (4)59.34+5.5019.12
3Edvin AakreHerrer - lang løype (9)40.58+5.0810.14
3Kenneth MydlandHerrer - extra lang (7)47.48+16.0010.10
9Nils Tore PuntervoldHerrer - lang løype (9)50.29+14.3912.37
Olav HellandHerrer - kort løype (4)diskvalifisert
Steinar HorpestadHerrer - kort løype (4)diskvalifisert

Ganddal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Per Olav HaarrHerrer - lang løype (9)38.43+2.539.40
3Ingrid LamarkDamer - lang løype (4)49.53+4.5212.28
4Per Ingar HadlandHerrer - lang løype (9)42.11+6.2110.32
5Inge LølandHerrer - lang løype (9)42.31+6.4110.37
6Otte OmdalHerrer - lang løype (9)43.00+7.1010.45
6Jakob KarlsenHerrer - extra lang (7)1.02.52+31.0413.22
7Bjarne GimreHerrer - mellomlang løype (12)45.11+8.5314.34
7Paul Terje HaarrHerrer - lang løype (9)45.26+9.3611.21
9Jan Inge LundeHerrer - mellomlang løype (12)52.49+16.3117.02
10Bjørn BjellandHerrer - mellomlang løype (12)55.57+19.3918.02

Klepp Kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lars PrimstadHerrer - mellomlang løype (12)41.02+4.4413.14

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marte Roth AarskogDamer - mellomlang løype (4)58.43+4.5918.56
2Tor Gunnar AkslandHerrer - extra lang (7)39.09+7.218.19
Randi RothDamer - mellomlang løype (4)diskvalifisert

Skanska Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Bjørn SivertsenHerrer - mellomlang løype (12)1.07.42+31.2421.50

Stavanger Orienteringsklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Asgeir BellHerrer - mellomlang løype (12)37.24+1.0612.03
3Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (12)40.57+4.3913.12
4Øyvind RummelhoffHerrer - extra lang (7)51.29+19.4110.57
8Jørgen NilsenHerrer - mellomlang løype (12)49.19+13.0115.54
8Øistein HaalandHerrer - lang løype (9)48.35+12.4512.08
11Tore KarlsenHerrer - mellomlang løype (12)1.05.31+29.1321.08

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimHerrer - extra lang (7)31.486.45

Ålgård Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Frode Halvor LundHerrer - kort løype (4)32.03+0.3516.01
4Helen LomelandDamer - lang løype (4)54.09+9.0813.32
5Raymond B PettersenHerrer - mellomlang løype (12)43.41+7.2314.05
5Jan-Einar ØvremoHerrer - extra lang (7)51.37+19.4910.58
6Terje StokkelandHerrer - mellomlang løype (12)45.10+8.5214.34
Sturla StokkelandHerrer - extra lang (7)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor