Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Hellvik

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Hellvik
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 9 januar 2019

Damer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK32.2616.13
2Ingunn VoilåsEgersund OK40.08+7.4220.04
3Inger Skretting OpstadEgersund OK42.54+10.2821.27

Damer - mellomlang løype

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK53.4417.20
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)58.43+4.5918.56
3Julie PuntervoldEgersund OK59.34+5.5019.12
Randi RothSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Damer - lang løype

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK45.0111.15
2Inger Tone NygårdEgersund OK45.40+0.3911.25
3Ingrid LamarkGanddal IL49.53+4.5212.28
4Helen LomelandÅlgård Orientering54.09+9.0813.32

Herrer - kort løype

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK31.2815.44
2Frode Halvor LundÅlgård Orientering32.03+0.3516.01
Olav HellandEgersund OKdiskvalifisert
Steinar HorpestadEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sjur SigmoEgersund OK36.1811.42
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb37.24+1.0612.03
3Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb40.57+4.3913.12
4Lars PrimstadKlepp Kommune BIL41.02+4.4413.14
5Raymond B PettersenÅlgård Orientering43.41+7.2314.05
6Terje StokkelandÅlgård Orientering45.10+8.5214.34
7Bjarne GimreGanddal IL45.11+8.5314.34
8Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb49.19+13.0115.54
9Jan Inge LundeGanddal IL52.49+16.3117.02
10Bjørn BjellandGanddal IL55.57+19.3918.02
11Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.05.31+29.1321.08
12Bjørn SivertsenSkanska Norge1.07.42+31.2421.50

Herrer - lang løype

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK35.508.57
2Per Olav HaarrGanddal IL38.43+2.539.40
3Edvin AakreEgersund OK40.58+5.0810.14
4Per Ingar HadlandGanddal IL42.11+6.2110.32
5Inge LølandGanddal IL42.31+6.4110.37
6Otte OmdalGanddal IL43.00+7.1010.45
7Paul Terje HaarrGanddal IL45.26+9.3611.21
8Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb48.35+12.4512.08
9Nils Tore PuntervoldEgersund OK50.29+14.3912.37

Herrer - extra lang

4 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering31.486.45
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)39.09+7.218.19
3Kenneth MydlandEgersund OK47.48+16.0010.10
4Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51.29+19.4110.57
5Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering51.37+19.4910.58
6Jakob KarlsenGanddal IL1.02.52+31.0413.22
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor