Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Juleløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Juleløp
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 26 desember 2018

Damer - kort løype

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK41.5914.59
2Ida K KolstøEgersund OK58.40+16.4120.57
Berit BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK39.1912.17
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK53.36+14.1716.45
3Hilde HetlandEgersund OK57.30+18.1117.58
4Ingunn VoilåsEgersund OK57.45+18.2618.02
5Thea Beate PuntervoldEgersund OK58.51+19.3218.23
6Synne Skeie PettersonEgersund OK1.00.42+21.2318.58
Julie PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK41.0210.15
2Jane M HellandEgersund OK51.06+10.0412.46

Herrer - kort løype

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddleif OllestadEgersund OK36.3013.02
Ole Andre BrandsbergEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer NygårdEgersund OK39.1012.14
2Jan HetlandEgersund OK40.27+1.1712.38
3Steinar FrøytlogEgersund OK48.01+8.5115.00
4Kjell BrandsbergEgersund OK48.21+9.1115.06
5Alexander HorpestadEgersund OK52.51+13.4116.30
6Ivar AalboEgersund OK55.15+16.0517.15
7Anders FrøytlogEgersund OK1.00.54+21.4419.01
8Arne BrandsbergEgersund OK1.17.36+38.2624.15
Odd GarpestadEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir FrøytlogEgersund OK38.169.34
2Kjetil TorgersenEgersund OK40.42+2.2610.10
3Harald KlippenbergEgersund OK42.17+4.0110.34
4Arvid MydlandEgersund OK43.02+4.4610.45
5Gunnar PettersonEgersund OK43.54+5.3810.58
6Geir Anders HadlandEgersund OK45.40+7.2411.25
7Kenneth MydlandEgersund OK48.51+10.3512.12
8Nils Tore PuntervoldEgersund OK51.57+13.4112.59
9Helge ÅseEgersund OK55.15+16.5913.48
10Sjur SigmoEgersund OK57.31+19.1514.22
11Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.07.19+29.0316.49

Nybegynnerløype

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian HestnesEgersund OK22.4510.50
2Oline HestnesEgersund OK23.22+0.3711.07
3Emil Fotland KolstøEgersund OK26.43+3.5812.43
4Ruben M. HellandEgersund OK31.31+8.4615.00
5Markus M. HellandEgersund OK31.38+8.5315.03
6Arild OpstadEgersund OK42.12+19.2720.05
7Iven DversnesEgersund OK43.15+20.3020.35
8Anntea DversnesEgersund OK43.24+20.3920.40
9Erik Aarstad TorgersenEgersund OK43.27+20.4220.41
10Mali DversnesEgersund OK43.33+20.4820.44
11Inger Skretting OpstadEgersund OK58.58+36.1328.04
12Maren Sofie PettersonEgersund OK59.09+36.2428.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor