Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintrening
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: fredag 29 mars 2019

Damer - kort løype

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.116.59
2Tiril HolenKonnerud IL11.58+0.477.28
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKikke startet
Tiril KihleKonnerud ILikke startet
Hedda SpangbergKonnerud ILikke startet
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILikke startet

Damer - mellomlang løype

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iselin SørensenSturla, IF20.248.30
2Solveig Moen LetmolieEiker OL21.54+1.309.07
3Oda Isnes TyseEiker OL22.09+1.459.13
4Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL23.12+2.489.40
5Isa HeggedalKonnerud IL23.17+2.539.42
Ine InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Lone BrochmannBækkelagets SKikke startet
Christine HoenEiker OLikke startet

Damer - lang løype

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.136.22
2Linnea GustafssonUddevalla OK19.53+2.407.21
3Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb20.23+3.107.32
4Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK21.26+4.137.56
5Runa FremstadLarvik OK22.39+5.268.23
6Evine Westli AndersenLøten o-lag22.42+5.298.24
7Helene EgerKongsberg OL23.10+5.578.34
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb27.11+9.5810.04
9Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb30.11+12.5811.10
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet
Hedda Raadal BjørloHalden SKikke startet
Maren GrandeFrol ILikke startet
Vilde MalmeiNTNUIikke startet
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet
Tale StrandKongsberg OLikke startet

Herrer - kort løype

1 600 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oluf BøckmanKristiansand OKikke startet
Elias EidsvågGanddal ILikke startet
Einar EkelandOddersjaa SSKikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

Herrer - lang løype

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian PyttenKristiansand OK15.585.54
2Jonas Klausen EspedalNTNUI16.18+0.206.02
3Emil AhlbäckFossum IF16.38+0.406.09
4Marius ØieLøten o-lag17.02+1.046.18
5Johan EgerKongsberg OL17.40+1.426.32
6Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering18.22+2.246.48
7Atle Nikolai WølloKongsberg OL18.46+2.486.57
8Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18.50+2.526.58
9Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb25.16+9.189.21
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKikke startet
Karl FremstadTyrving ILikke startet
Aslak HeimdalKonnerud ILikke startet
Niklas ProforsVaregg Fleridrettikke startet
Johan Kristian UndelandSturla, IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival