Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HL kveldssamling 1 med 3D-O

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HL kveldssamling 1 med 3D-O
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: torsdag 3 januar 2019

D13-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari EidsmoFreidig13.34
2Ane Malene KolstadFreidig15.46+2.12
3Mathea Spets StorhovFreidig16.22+2.48
4Una KittilsenFreidig17.51+4.17
5Anna Aurora NolteFreidig18.48+5.14
6Solveig Louise NissenFreidig20.22+6.48
7Maria Strømdal WikFreidig22.29+8.55
8Malin Nordgård LeirenByåsen IL23.34+10.00
9Sigrid HaugskottOL Trollelg23.36+10.02
10Tora KittilsenFreidig26.18+12.44
11Marita AskeFreidig28.24+14.50
12Astrid Berge MjølhusOL Trollelg28.44+15.10
13Vilde Talgø-KristiansenFreidig35.07+21.33
14Nora HalvorsenFreidig37.20+23.46
15Marie Wollan BenumByåsen IL37.48+24.14
16Tina UglemsmoSelbu OK44.24+30.50

H13-16

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Andreas LonaWing OK11.55
2Erlend AuneByåsen IL14.39+2.44
3Kristoffer Strømdal WikFreidig15.34+3.39
4Emil Reinertsen LeroyerFreidig16.30+4.35
5Kristoffer LerliMelhus IL17.00+5.05
6Iver Dalsaune ThunFreidig17.23+5.28
7August Hopstad NykvistWing OK17.38+5.43
8Sverre HellevikFreidig18.06+6.11
9Tristan HalvorsenFreidig18.11+6.16
10Vegard Ulseth SylteFreidig18.33+6.38
11Tord RomundstadNidarøst OK19.59+8.04
12Anders TørumSelbu OK20.29+8.34
13Vegard Lereim StorliFreidig20.44+8.49
14Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig21.17+9.22
15Alf Petter LynumFreidig21.40+9.45
16Magne GuttvikWing OK22.05+10.10
17Herman Bruchmüller SundtByåsen IL23.15+11.20
18Jørgen AuneByåsen IL23.19+11.24
19Loke Strøm HaugsnesWing OK24.09+12.14
20Sofus H LindWing OK24.41+12.46
21Jakob Jøsang WithWing OK25.19+13.24
22Sander M JensenByåsen IL28.24+16.29
23Åsa BullByåsen IL28.26+16.31
24Ådne StordalByåsen IL28.32+16.37
25Hallvard HellevikFreidig28.51+16.56
26Aslak MoxnessByåsen IL31.42+19.47
27Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL32.50+20.55
28Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL34.44+22.49
29Aksel VikenByåsen IL35.49+23.54
30Kasper LodgaardByåsen IL37.47+25.52
31Odin GåsvikNidarøst OK1.08.38+56.43
Emil GrønliFreidigdiskvalifisert
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OKdiskvalifisert
Ørjan SæterMelhus ILdiskvalifisert
Oskar StorlerMelhus ILdiskvalifisert
Lars Erik UglemsmoSelbu OKdiskvalifisert

Gjester

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johannes Karstein MidtbøWing OK12.29
2Eivind LonaWing OK12.42+0.13
3Asbjørn Magnus MidtbøWing OK13.47+1.18
4Marcus BullByåsen IL14.53+2.24
5Torgeir AuneByåsen IL16.14+3.45
6Terje MidtbøWing OK16.30+4.01
7Kristin HaugskottOL Trollelg17.28+4.59
8Mari Angell-PetersenFreidig20.14+7.45
9Øystein WiggenByåsen IL20.15+7.46
10Mette Resell NolteFreidig22.17+9.48
11Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK22.54+10.25
12Margot Bolstad LynumFreidig25.01+12.32
13Heidi ArnesenFreidig26.09+13.40
14Randi LillealternFreidig27.10+14.41
15Vegard HansenByåsen IL27.59+15.30
16Torunn Spets StorhovFreidig30.37+18.08
17John LerliMelhus IL31.07+18.38
Rune VikenByåsen ILdiskvalifisert
Atle PedersenMelhus ILdiskvalifisert
Skjalg StordalByåsen ILdiskvalifisert
Børge LeirenByåsen ILdiskvalifisert
Marius Leine WithNOTEAMdiskvalifisert
Thomas Berge MjølhusOL Trollelgdiskvalifisert
Elisabeth StørsethSelbu OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor