Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romjuls gateO

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romjuls gateO
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 30 desember 2018

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon Sivert ValleBC-kort (11)26.069.19

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Henning JensenBC-kort (11)1.03.26+37.2022.39

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Yoki HiranoBC-kort (11)1.06.46+40.4023.50

Bodø og Omegn IF Orientering

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Torkel IrgensBC-kort (11)28.07+2.0110.02
3Arild HegrebergA-lang (25)42.20+7.277.41
4Arne Kristian NordheiBC-kort (11)28.17+2.1110.06
4Øyvind Johan OlsenA-lang (25)43.24+8.317.53
5Eivind Lindahl ValleBC-kort (11)29.45+3.3910.37
5Håvard SolbakkenA-lang (25)44.14+9.218.02
6Svein ValleBC-kort (11)33.56+7.5012.07
6Jesper HelliksrudA-lang (25)44.58+10.058.10
7Bjørn Tore WintherA-lang (25)46.36+11.438.28
8Marte Fallbakken BergeA-lang (25)47.07+12.148.34
9Per RekkedalA-lang (25)49.08+14.158.56
9Dag SkoganBC-kort (11)40.21+14.1514.24
11Kaja Samuelsen SkiriA-lang (25)50.33+15.409.11
12Anders KureA-lang (25)51.15+16.229.19
13Marit Wenseth KureA-lang (25)52.33+17.409.33
14Elisabet KongsbakkA-lang (25)52.57+18.049.37
15Trygve KongsbakkA-lang (25)53.33+18.409.44
18Marius Ekrem FinstadA-lang (25)56.20+21.2710.14
20Janne Anita NilsenA-lang (25)59.15+24.2210.46
21Frode IkdahlA-lang (25)1.04.56+30.0311.48
22Geir MoenA-lang (25)1.20.34+45.4114.38
23Martin HosetA-lang (25)diskvalifisert
24Ida HegrebergA-lang (25)diskvalifisert
25Åge MohusA-lang (25)diskvalifisert

Harstad OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Helene Alsos HöglinBC-kort (11)27.42+1.369.53
7Mari Alsos HöglinBC-kort (11)34.41+8.3512.23
17Trine AlsosA-lang (25)55.27+20.3410.04

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriA-lang (25)34.536.20
2Jakob Kalvig SkoganA-lang (25)37.29+2.366.48

Tverlandet IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Anton GagnumBC-kort (11)39.08+13.0213.58
10Kenneth VikenA-lang (25)49.13+14.208.56
16Benjamin August VikenA-lang (25)53.35+18.429.44
19Per HøivaagA-lang (25)56.39+21.4610.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor