Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romjuls gateO

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romjuls gateO
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 30 desember 2018

A-lang

5 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriNTNUI34.536.20
2Jakob Kalvig SkoganNTNUI37.29+2.366.48
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering42.20+7.277.41
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering43.24+8.317.53
5Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering44.14+9.218.02
6Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering44.58+10.058.10
7Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering46.36+11.438.28
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering47.07+12.148.34
9Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering49.08+14.158.56
10Kenneth VikenTverlandet IL49.13+14.208.56
11Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering50.33+15.409.11
12Anders KureBodø og Omegn IF Orientering51.15+16.229.19
13Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering52.33+17.409.33
14Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering52.57+18.049.37
15Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering53.33+18.409.44
16Benjamin August VikenTverlandet IL53.35+18.429.44
17Trine AlsosHarstad OL55.27+20.3410.04
18Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering56.20+21.2710.14
19Per HøivaagTverlandet IL56.39+21.4610.18
20Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering59.15+24.2210.46
21Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering1.04.56+30.0311.48
22Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.20.34+45.4114.38
23Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
24Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
25Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

BC-kort

2 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Sivert Valle26.069.19
2Helene Alsos HöglinHarstad OL27.42+1.369.53
3Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering28.07+2.0110.02
4Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering28.17+2.1110.06
5Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering29.45+3.3910.37
6Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering33.56+7.5012.07
7Mari Alsos HöglinHarstad OL34.41+8.3512.23
8Anton GagnumTverlandet IL39.08+13.0213.58
9Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering40.21+14.1514.24
10Henning Jensen1.03.26+37.2022.39
11Yoki Hirano1.06.46+40.4023.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor