Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 14 juli 2019

Argus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Mart BroerenHerrer - Mellomlang løype (25)1.03.48+21.0413.52

Askøy OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Egil KarlsenHerrer - Mellomlang løype (25)ikke startet
Britt KarlsenDamer - Mellomlang løype (12)ikke startet

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Leif Magne EggestadHerrer - Mellomlang løype (25)58.46+16.0212.46

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Terje MaroniHerrer - Lang løype (39)1.01.29+19.399.45
15Knut HagenHerrer - Mellomlang løype (25)1.03.15+20.3113.45
26Geir Arne LodgaardHerrer - Lang løype (39)1.20.38+38.4812.47
Kjell MaroniHerrer - Lang løype (39)diskvalifisert
Skjalg StordalHerrer - Lang løype (39)ikke startet
Ådne StordalHerrer - Mellomlang løype (25)ikke startet
Johannes StordalHerrer - C-løype (10)ikke startet
Julie StordalDamer - C-løype (8)ikke startet

Eidskog OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Lauritz Palmstrøm-StolpeHerrer - C-løype (10)30.33+13.1514.32
25Niklas StolpeHerrer - Mellomlang løype (25)1.20.32+37.4817.30

Emblem IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tina FuglemDamer - C-løype (8)24.4911.49
3Elida FuglemDamer - C-løype (8)27.07+2.1812.54
4Heine FuglemHerrer - C-løype (10)28.54+11.3613.45
Sigve FuglemHerrer - N-løype (3)18.4210.23
Vilja FuglemDamer - N-løype (7)15.488.46

Folldal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tor Idar LillekrokenHerrer - C-løype (10)19.05+1.479.05

Fossekallen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørg GårdhammerDamer - Kort løype (12)40.51+6.1215.42

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenHerrer - Lang løype (39)41.506.38
Henrik OttesenHerrer - Lang løype (39)ikke startet
Sondre OttesenHerrer - Lang løype (39)ikke startet

Freidig

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Torid KvaalDamer - Kort løype (12)36.16+1.3713.56
3Gunnar ØsterbøHerrer - Kort løype (8)33.44+3.1012.58
5Hallvard HellevikHerrer - Kort løype (8)40.39+10.0515.38
6Randi LillealternDamer - Lang løype (11)1.25.32+32.3613.34
7Harald OftedalHerrer - Mellomlang løype (25)48.39+5.5510.34
7Gunnhild OftedalDamer - Mellomlang løype (12)1.07.02+20.2614.34
8Anne-Grete OlsenDamer - Kort løype (12)1.00.18+25.3923.11
8Vibeke Falck HolteDamer - Lang løype (11)1.37.16+44.2015.26
11Ane Malene KolstadDamer - Lang løype (11)2.16.12+1.23.1621.37
12Trond SletnerHerrer - Mellomlang løype (25)56.22+13.3812.15
17Sverre HellevikHerrer - Mellomlang løype (25)1.04.21+21.3713.59
18Leif Rune HellevikHerrer - Mellomlang løype (25)1.06.43+23.5914.30
23Anders WaageHerrer - Mellomlang løype (25)1.19.08+36.2417.12
25Stig Magnar LøvåsHerrer - Lang løype (39)1.19.46+37.5612.39
Tina SletnerDamer - N-løype (7)27.5615.31
Jo Even KolstadHerrer - Lang løype (39)ikke startet

Frol IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Isak BergsetHerrer - Lang løype (39)43.30+1.406.54
4Randi JensenDamer - Lang løype (11)1.16.40+23.4412.10
4Camilla HengebølDamer - Mellomlang løype (12)59.17+12.4112.53
5Carl Petter LyngenHerrer - Lang løype (39)51.29+9.398.10
6Magnhild ForsethDamer - Mellomlang løype (12)1.04.44+18.0814.04
10Olav Martin IndgaardHerrer - Mellomlang løype (25)54.40+11.5611.53
17Gunnar VatnHerrer - Lang løype (39)1.11.47+29.5711.23

Grue IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ruth Malin DalDamer - C-løype (8)33.52+9.0316.07
33Svein ThorsbergHerrer - Lang løype (39)1.56.07+1.14.1718.25
Sindre DalHerrer - N-løype (3)28.5416.03

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Randi Aas FjæstadDamer - Kort løype (12)56.28+21.4921.43
Kjetil JacobsenHerrer - Kort løype (8)ikke startet

Harstad OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Øyvind Eliseussen-SkalleHerrer - Lang løype (39)1.21.30+39.4012.56
32Lasse SkalleHerrer - Lang løype (39)1.48.20+1.06.3017.11
Jørgen SkalleHerrer - Lang løype (39)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Erik EngløkkHerrer - Lang løype (39)1.28.59+47.0914.07

IF Trauma

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranHerrer - Mellomlang løype (25)42.449.17
5Tone HirschDamer - Mellomlang løype (12)1.00.36+14.0013.10
6Mia HirschDamer - Kort løype (12)46.28+11.4917.52
9Geir Henrik HirschHerrer - Mellomlang løype (25)49.28+6.4410.45

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anne UrsetDamer - Mellomlang løype (12)48.35+1.5910.33
4Ida Gjermundsdotter UrsetDamer - Kort løype (12)40.51+6.1215.42
6Hans UrsetHerrer - Lang løype (39)51.43+9.538.12
Mia UrsetDamer - Kort løype (12)brutt

IL Leik

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ola KeiseråsHerrer - Lang løype (39)50.11+8.217.57
5Tone AlmåsDamer - Lang løype (11)1.22.03+29.0713.01
7Jonas UnsgårdHerrer - Lang løype (39)53.39+11.498.30
8Mai Iren AlmåsDamer - Mellomlang løype (12)1.10.38+24.0215.21
28Svein UnsgårdHerrer - Lang løype (39)1.25.49+43.5913.37

IL Veten

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Irene Kroken BergsetDamer - Kort løype (12)34.3913.19
4Elias BergsetHerrer - Mellomlang løype (25)46.33+3.4910.07
8Anders BergsetHerrer - Mellomlang løype (25)48.54+6.1010.37

Klubbløs

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hanne SletnerDamer - Mellomlang løype (12)58.55+12.1912.48
14Helge KolstadHerrer - Lang løype (39)1.06.02+24.1210.28

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kjetil SkjåkHerrer - Mellomlang løype (25)47.48+5.0410.23
8Olav SkjåkHerrer - C-løype (10)40.24+23.0619.14
8Johan SkjåkHerrer - C-løype (10)40.24+23.0619.14

Lillomarka OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Guro BrændenDamer - C-løype (8)26.20+1.3112.32
12Line SletnerDamer - Mellomlang løype (12)1.19.08+32.3217.12
13Eskil BrændenHerrer - Mellomlang løype (25)57.19+14.3512.27
Magne BrændenHerrer - Lang løype (39)brutt

Melhus IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Oskar StorlerHerrer - C-løype (10)41.35+24.1719.48
16Atle PedersenHerrer - Lang løype (39)1.11.28+29.3811.20
Stein Ivar FossHerrer - Lang løype (39)diskvalifisert

Moxina OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Athena SherlockDamer - N-løype (7)24.2013.31

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Anne-Sofie GjermstadDamer - C-løype (8)51.58+27.0924.44
22Bjørn P. LøvåsHerrer - Lang løype (39)1.15.33+33.4311.59
36Torleif StephansenHerrer - Lang løype (39)2.25.06+1.43.1623.01

Nittedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Embrik NordsetHerrer - N-løype (3)1.03.3535.19
Tomine NordsetDamer - N-løype (7)fullført

Nordreisa IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lorentz SkjønsfjellHerrer - C-løype (10)17.188.14
3Inga Waage MikalsenDamer - Lang løype (11)1.15.08+22.1211.55
8Daniel Carløy SkjønsfjellHerrer - Lang løype (39)54.36+12.468.40
Bettine OlsenDamer - N-løype (7)27.5015.27

NTNU BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Jostein GrepstadHerrer - Mellomlang løype (25)1.18.02+35.1816.57

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadDamer - Lang løype (11)52.568.24
3Erlend Nilsen SandnesHerrer - Lang løype (39)44.47+2.577.06
7Marte Hoff HagenDamer - Lang løype (11)1.30.48+37.5214.24
12Håvard Mo VaadalHerrer - Lang løype (39)1.04.59+23.0910.18

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lea-Rebekka TonjerDamer - Lang løype (11)1.15.04+22.0811.54
10Vegard LineHerrer - Lang løype (39)1.00.29+18.399.36
34Per Ole DahlsrudHerrer - Lang løype (39)2.00.39+1.18.4919.09

Odal OL - Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sondre SkytterenHerrer - Mellomlang løype (25)45.58+3.149.59
7Emil SkytterenHerrer - C-løype (10)32.58+15.4015.41
11Henrik Åserud SørensenHerrer - Mellomlang løype (25)55.23+12.3912.02
23Martin SkytterenHerrer - Mellomlang løype (25)1.19.08+36.2417.12

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingrid RavnanDamer - Lang løype (11)1.38.53+45.5715.41
31Onno VerberneHerrer - Lang løype (39)1.44.34+1.02.4416.35

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Dag Ove TinmannsvikHerrer - Lang løype (39)2.00.46+1.18.5619.10

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Jostein HaugHerrer - Lang løype (39)1.37.39+55.4915.30

OLG Herzogenbuchsee

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Fritz AebiHerrer - Mellomlang løype (25)44.24+1.409.39
6Monika AebiDamer - C-løype (8)37.04+12.1517.39

Ringnes BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Roar SigurdsenHerrer - Mellomlang løype (25)1.07.17+24.3314.37

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Erik HaugenHerrer - Kort løype (8)33.02+2.2812.42

Røyken OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Birgitte BekkelundDamer - Kort løype (12)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Egil Petter StræteHerrer - Mellomlang løype (25)1.12.20+29.3615.43

Tormod Skilag

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Åse NybakkenDamer - Kort løype (12)38.38+3.5914.51
6Egil SletnerHerrer - Kort løype (8)48.12+17.3818.32
10Anne-Lise SletnerDamer - Kort løype (12)1.18.07+43.2830.02

Tyrving IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Åsmund Larsen HirschHerrer - C-løype (10)28.01+10.4313.20
5Lavrans HirschHerrer - C-løype (10)29.57+12.3914.15
7Torun Larsen HirschDamer - C-løype (8)39.14+14.2518.40
19Nils-Erik HirschHerrer - Lang løype (39)1.12.44+30.5411.32

Verdal OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav Gjedrem LundHerrer - Kort løype (8)30.3411.45
5Einar LundHerrer - Mellomlang løype (25)47.01+4.1710.13
7Torstein Gjedrem LundHerrer - Kort løype (8)1.01.28+30.5423.38
9Mona Elisabeth Gjedrem LundDamer - Kort løype (12)1.02.43+28.0424.07
23Iver Gjedrem LundHerrer - Lang løype (39)1.17.01+35.1112.13

Vingelen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørn Ivar RyenHerrer - Kort løype (8)36.37+6.0314.05
Lars ButtingsrudHerrer - Kort løype (8)diskvalifisert
Grete UrsetDamer - Kort løype (12)diskvalifisert
Solveig VingelenDamer - Kort løype (12)ikke startet

Vingerom IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Hans Ivar HattestadHerrer - Lang løype (39)1.18.07+36.1712.23

Västvärmlands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Marit AxelssonDamer - Mellomlang løype (12)1.17.50+31.1416.55

Wing OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingeborg KolstadDamer - C-løype (8)27.29+2.4013.05
9Andreas HaalandHerrer - Lang løype (39)55.33+13.438.49
10Eva TesarovaDamer - Lang løype (11)1.42.51+49.5516.19
10Ella Eriksen KongsvikDamer - Mellomlang løype (12)1.17.16+30.4016.47
13Svein Erik BratsbergHerrer - Lang løype (39)1.05.26+23.3610.23
15Fredrik PerssonHerrer - Lang løype (39)1.06.41+24.5110.35
18Rune StræteHerrer - Lang løype (39)1.12.14+30.2411.27
21Jens Kjetil MehammerHerrer - Lang løype (39)1.14.13+32.2311.46
Guro HaalandDamer - N-løype (7)27.4715.26
Vilde HaalandDamer - N-løype (7)27.5015.27
Hanne KongsvikDamer - Kort løype (12)diskvalifisert

Åmåls OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Maria EricsonDamer - Mellomlang løype (12)1.12.18+25.4215.43
20Christer EricsonHerrer - Mellomlang løype (25)1.09.22+26.3815.04
20Petter EricsonHerrer - Lang løype (39)1.13.26+31.3611.39

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ine HoviDamer - Mellomlang løype (12)46.3610.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor