Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: søndag 15 september 2019

N-åpen

1 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kaja EngebretsenSturla, IF33.1318.52
Danie Nicolai HommeSturla, IF18.4310.38
Folmer Nielsen KlevSturla, IF32.1518.19
Snorre Nielsen KlevSturla, IF27.3415.39
Christian Jørgen KulbergSturla, IF21.3912.18
Oscar WilhelmsenSturla, IF21.2712.11

D -10

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie Økern HågårdKonnerud IL1.16.1437.33

H -10

2 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jakob Bredland EidKongsberg OL18.399.11
Mathias Bredland EidKongsberg OL17.238.33
Kristian KaiserSturla, IF22.0010.50
Aksel KlausenSturla, IF20.2610.03
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILdiskvalifisert
Valdemar Hellerud SireKonnerud ILdiskvalifisert
Mads Fjellman WaloutKonnerud ILdiskvalifisert

D 11-12

2 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL19.259.17
2Rebecca Grace HommeSturla, IF24.18+4.5311.37
3Emilie Haffner HaugholtSturla, IF24.23+4.5811.40
4Mone Småge-HilsenKonnerud IL24.26+5.0111.41
5Frida HopeModum OL24.48+5.2311.51

H 11-12

2 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14.457.03
2Jan Olav BerganKongsberg OL14.54+0.097.07
3Kristian KirknesKonnerud IL16.17+1.327.47
4Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL18.35+3.508.53
5Jonas Haffner HaugholtSturla, IF22.51+8.0610.55
6Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL22.55+8.1010.57

D 13-14 prolog

2 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iselin HøivoldKongsberg OL19.318.35
2Ane Kristine EidKongsberg OL23.32+4.0110.22
3Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL26.03+6.3211.28
4Johanne StorhaugKonnerud IL27.25+7.5412.04
5Ingrid LestebergKongsberg OL28.10+8.3912.24
6Hanna SpangbergKonnerud IL35.27+15.5615.37
7Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL39.18+19.4717.18

H 13-14 prolog

2 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL18.178.03
2Fredrik Fet AndersenKonnerud IL19.33+1.168.36
3Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF19.50+1.338.44
4August Hellerud SireKonnerud IL20.48+2.319.09
5Henrik KaiserSturla, IF24.57+6.4010.59
6Oskar HopeModum OL27.09+8.5211.57
7Jens WoldSturla, IF29.04+10.4712.48

D 15-16 prolog

2 710 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL20.047.24
2Mari ØverbyKongsberg OL22.47+2.438.24
3Selma HøivoldKongsberg OL27.11+7.0710.01
4Hedda SpangbergKonnerud IL30.21+10.1711.11
5Ingvild GustafssonKongsberg OL37.31+17.2713.50
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Konstanse MoholthKongsberg OLdiskvalifisert
Johanna Sofie LongfjeldModum OLikke startet

H 15-16 prolog

2 710 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle Nikolai WølloKongsberg OL19.087.03
2Lukas KlausenSturla, IF19.34+0.267.13
3Johan EgerKongsberg OL20.29+1.217.33
4Olav MelheimSturla, IF20.43+1.357.38
5Halvor LøkenKongsberg OL20.46+1.387.39
6Arne BerganKongsberg OL22.21+3.138.14
7Martin KaiserSturla, IF22.37+3.298.20
Martin Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert

D 13-14 finale

2 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Kristine EidKongsberg OL28.1011.32
2Hanna SpangbergKonnerud IL28.13+0.0311.33
3Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL31.55+3.4513.04
4Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL32.16+4.0613.13
5Ingrid LestebergKongsberg OL41.29+13.1917.00
Iselin HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert
Johanne StorhaugKonnerud ILdiskvalifisert

H 13-14 finale

2 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL18.037.23
2Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF19.58+1.558.10
3Fredrik Fet AndersenKonnerud IL22.16+4.139.07
4August Hellerud SireKonnerud IL23.03+5.009.26
5Henrik KaiserSturla, IF24.09+6.069.53
Oskar HopeModum OLdiskvalifisert
Jens WoldSturla, IFdiskvalifisert

D 15-16 finale

2 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild GustafssonKongsberg OL24.528.20
2Selma HøivoldKongsberg OL24.54+0.028.21
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL24.54+0.028.21
4Mari ØverbyKongsberg OL30.49+5.5710.20
5Hedda SpangbergKonnerud IL32.30+7.3810.54
6Konstanse MoholthKongsberg OL38.56+14.0413.03
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert

H 15-16 finale

2 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle Nikolai WølloKongsberg OL23.237.50
2Lukas KlausenSturla, IF24.22+0.598.10
3Johan EgerKongsberg OL26.31+3.088.53
4Olav MelheimIF Sturla27.48+4.259.19
5Halvor LøkenKongsberg OL29.28+6.059.53
6Arne BerganKongsberg OL30.43+7.2010.18
7Martin KaiserSturla, IF42.24+19.0114.13
8Martin Nøkleby MellingRingerike OL43.55+20.3214.44

Direkte A

4 240 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig MellingRingerike OL35.118.17
2Håkon WoldSturla, IF37.14+2.038.46
3Anders GustafssonSturla, IF37.28+2.178.50
4Gunnar HopeModum OL40.09+4.589.28
5Jarl HommeSturla, IF40.38+5.279.35
6Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL42.36+7.2510.02
7Lars BaklidKonnerud IL44.58+9.4710.36
8Ola LestebergKongsberg OL46.09+10.5810.53
9May Ingela HopeModum OL48.30+13.1911.26
10Birgit Økern JensenKonnerud IL48.33+13.2211.27
11Andre WilhelmsenSturla, IF48.48+13.3711.30
12Pål Martin EidKongsberg OL50.53+15.4212.00
13Torgeir BrandalKongsberg OL52.55+17.4412.28
14Erik HøivoldKongsberg OL54.08+18.5712.46
15Rune SørensenSturla, IF54.22+19.1112.49
16Marianne OmdalKongsberg OL1.02.35+27.2414.45
17Ellen GustafssonKongsberg OL1.10.33+35.2216.38
Iselin SørensenSturla, IFikke startet

Direkte B

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Lundin BerganKongsberg OL45.0815.33
2Kristin Sæthre SørensenSturla, IF46.15+1.0715.56
Camilla HovlandKonnerud ILikke startet

Direkte C

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Simen Klev22.5810.15
2Emma Nielsen Klev27.14+4.1612.09
Lise HørtvedtKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor