Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Alta 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Alta 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Nordreisa IL
Dato: søndag 9 juni 2019

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ilja HættaNeverfjord IL18.09
2Tiril PrydzAlta OL22.33+4.24

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ronja Götsch IversenIL Bul-Tromsø10.24

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Elise Vaeng BernardsenIL Bul-Tromsø24.37
2Anna OlaussenNordreisa Il13.20+-11.17
2Eline Andrea Vaeng BernardsenIL Bul-Tromsø25.29+0.52
3Anlaug Elise ThomasjordIL Bul-Tromsø28.07+3.30

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torun AnkjellNordreisa Il46.54
2Elisa Götsch IversenIL Bul-Tromsø48.43+1.49
3Tora IndregaardIL Bul-Tromsø51.12+4.18
4Guro BrekkanAlta OLbrutt
5Pia NystuNordreisa Ilbrutt

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alva SlettenØverbygd IL43.46

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harriet Steinkjer NystuNordreisa Il45.01
2Kristin TørumAlta OL55.42+10.41

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe Lise ThomasjordIL Bul-Tromsø31.32

H -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil Tørum JohannessenAlta OL30.08
2Ailo Hætta EngAlta OL47.33+17.25

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Noa GulbrandsenNordreisa Il10.21
1Alf Emil SvendsenNordreisa Il12.27+2.06

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter NystuNordreisa IL25.34

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias HøgbakkNordreisa Il53.55
2Henry SkjønsfjellNordreisa Il54.55+1.00
3Håvard BjørklundNordreisa Il57.54+3.59

H 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stig LøvlundNordreisa Il43.25
2Gjermund UrsetIL Bul-Tromsø43.31+0.06
3Hans UrsetIL Bul-Tromsø44.08+0.43
4Karl-Gunnar SkjønsfjellNordreisa Il46.18+2.53
5Eirik FrostAlta OL49.44+6.19
6Thomas FrostAlta OL50.32+7.07
7Gard FrostAlta OL52.43+9.18
8Eskil FrischknechtAlta OL52.45+9.20

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen LieNordreisa Il40.27

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn EllefsæterAlta OLbrutt
Alejandro BerrioIL Bul-Tromsøbrutt

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Børge HarveyIL Bul-Tromsø29.00
2Axel Juell TheisenMellombygd32.57+3.57
3Arild RøkenesAlta OL44.59+15.59
4Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL45.33+16.33
5Pål Erland OpgårdAlta OL56.23+27.23
Martin FrischknechtAlta OLbrutt

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peder PrydzNeverfjord IL57.52
2Bernt TollefsenIL Bul-Tromsøbrutt

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan LøvlundNordreisa Il24.55
2Einar MjølhusIL Bul-Tromsø43.16+18.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor