Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Gramstad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Gramstad
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 23 januar 2019

Damer - kort løype

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)38.3517.32
2Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)41.06+2.3118.40
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb45.31+6.5620.41
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb45.34+6.5920.42
5Randi RothSandnes IL (Rogaland)56.45+18.1025.47
6Marianne SteinkopfAftenbladet BIL1.10.26+31.5132.00
Astri SandangerNOTEAMikke startet

Damer - mellomlang løype

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)42.0515.01
2Siril NilssenÅlgård Orientering48.51+6.4617.26
3Inger Skretting OpstadEgersund OK1.01.38+19.3322.00
4Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)1.06.23+24.1823.42
5Hilde HetlandEgersund OK1.08.33+26.2824.28
6Randi LadstenTime kommune BIL1.17.30+35.2527.40
7Ragnhild BerntsenTime kommune BIL1.17.33+35.2827.41
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet
Mariann SveinsvollGanddal ILikke startet

Damer - lang løype

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb55.4113.34
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.01.20+5.3914.57
3Ingrid LamarkGanddal IL1.04.44+9.0315.47
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - kort løype

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)41.0118.38
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Herrer - mellomlang løype

2 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb38.2713.43
2Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)40.00+1.3314.17
3Per Ingar HadlandGanddal IL40.23+1.5614.25
4Bjarne GimreGanddal IL41.37+3.1014.51
5Raymond B PettersenÅlgård Orientering42.01+3.3415.00
6Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL48.33+10.0617.20
7Trine Bolstad ScheieGanddal IL49.06+10.3917.32
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb50.38+12.1118.05
9Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)50.40+12.1318.05
10Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)51.31+13.0418.23
11Bjørn BjellandGanddal IL53.33+15.0619.07
12Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb55.06+16.3919.40
13Tor Geir EspedalGanddal IL55.40+17.1319.52
14Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)55.47+17.2019.55
15Lars PrimstadKlepp Kommune BIL56.50+18.2320.17
16Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.19.27+41.0028.22
Charles-Francois FarbosJWC BILdiskvalifisert
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Vegard T. VågeNOTEAMdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb46.4911.25
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)48.38+1.4911.51
3Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb54.14+7.2513.13
4Tallak LangmyrGanddal IL54.57+8.0813.24
5Otte OmdalGanddal IL55.08+8.1913.26
6Kristian Frafjord HaarrGanddal IL55.57+9.0813.38
7Oddmund NordgårdSUS BIL57.02+10.1313.54
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb57.22+10.3313.59
9Markus RichterSandnes IL (Rogaland)59.22+12.3314.28
10Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.00.08+13.1914.40
11Paul Terje HaarrGanddal IL1.02.39+15.5015.16
12Gunnar PettersonEgersund OK1.03.09+16.2015.24
13Henning SundbyGanddal IL1.03.37+16.4815.30
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.06.18+19.2916.10
15Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.11.51+25.0217.31
16Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.12.36+25.4717.42
17Ove OalandGanddal IL1.15.36+28.4718.26
18Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.17.37+30.4818.55
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Rune HatleAvinor Sola BILikke startet
Trond LamarkGanddal ILikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet

Herrer - XLang

4 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb43.408.54
2Bjarthe WesterheimStord Orientering44.20+0.409.02
3Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)50.38+6.5810.20
4Arild AasheimGanddal IL52.41+9.0110.45
5Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL55.42+12.0211.22
6Odd FuglestadÅlgård Orientering56.31+12.5111.32
7Geir SandSUS BIL1.01.19+17.3912.30
8Tobias RøddeGanddal IL1.01.52+18.1212.37
9Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.09.33+25.5314.11
10Svein-Erik KvameGanddal IL1.12.25+28.4514.46
11Joar EilevstjønnGanddal IL1.17.01+33.2115.43
12Jakob KarlsenGanddal IL1.26.50+43.1017.43
Edvin AakreEgersund OKdiskvalifisert
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringikke startet
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer- XLang

4 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenGanddal IL1.01.2412.31
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.05.51+4.2713.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor