Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 29 desember 2018

Klasser: Visa alla | DL | HL | DM | HM | DK | HK | N

D lang

5 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audhild Bakken RognstadEmblem IL53.0010.06
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.32.35+39.3517.40

H lang

5 240 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik RavnanIL Tyrving46.408.54
2Kenneth BilstadVang OL49.07+2.279.22
3Simen BallangrudOL Toten-Troll49.19+2.399.24
4Lars LienGjø-Vard OL49.22+2.429.25
5Sigurd RavnanOL Toten-Troll52.58+6.1810.06
6Marius StaffOL Toten-Troll53.04+6.2410.07
7Sigurd DæhliLøten o-lag56.25+9.4510.45
8Geir Myhr ØienRingsaker OK56.44+10.0410.49
9Øyvind LienGjø-Vard OL57.32+10.5210.58
10Onno VerberneOL Toten-Troll59.00+12.2011.15
11Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.01.09+14.2911.40
12Anders SollienOL Toten-Troll1.01.37+14.5711.45
13Sture OttesenIndre Østfold OK1.02.09+15.2911.51
14Arno SchneiderOL Toten-Troll1.03.24+16.4412.05
15Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.04.58+18.1812.23
16Håvard KvammeOL Toten-Troll1.14.30+27.5014.13
17Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.28.10+41.3016.49
Eskil Sande GullordBækkelagets SKbrutt
Nils Harald StaffOL Toten-Trollbrutt

D mellom

4 120 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL54.0313.07
2Hege SolerødGjø-Vard OL54.24+0.2113.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vanja StaffOL Toten-Troll55.57+1.5413.34
4Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll1.07.12+13.0916.18
5Ingeborg RognstadHadeland OL1.14.44+20.4118.08
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.14.50+20.4718.09
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.21.16+27.1319.43
8Margrete JørandliGjø-Vard OL1.22.17+28.1419.58
9Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering1.26.00+31.5720.52
10Hege HeibergHadeland OL1.45.43+51.4025.39
Anne LofthusLillehammer OKdiskvalifisert

H mellom

4 120 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL52.5512.50
2Lars GrøndalenHamar OK53.09+0.1412.54
3Arnfinn PedersenGjø-Vard OL53.25+0.3012.57
4Bjarte LindstadOL Toten-Troll53.48+0.5313.03
5Trond FlaskerudOL Toten-Troll53.53+0.5813.04
6Terje GudbrandsenHamar OK54.13+1.1813.09
7Stein Arne NegårdVang OL55.16+2.2113.24
8Even ErlienGjø-Vard OL55.30+2.3513.28
9Erik GrøndalenHamar OK55.43+2.4813.31
10Philip FøyenEidskog OL1.03.38+10.4315.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Knut EngenRaumar Orientering1.08.34+15.3916.38
12Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.17.55+25.0018.54
13Jo Randar HolmøyHadeland OL2.37.20+1.44.2538.11
Lars FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert

D kort

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Grete AustadRaumar Orientering30.1314.23
2Anne Gro StyrvoldLarvik OK32.43+2.3015.34
3Stine AustadRaumar Orientering42.06+11.5320.02
4Ida EngenRaumar Orientering43.12+12.5920.34
5Tove BakkenLillehammer OK43.34+13.2120.44
6Anne SørumIndre Østfold OK55.07+24.5426.14
7Mona BratlienSnertingdal IF Orientering1.04.30+34.1730.42
8Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.15.44+45.3136.03
9Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering1.15.53+45.4036.08
10Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering1.16.04+45.5136.13
Hanne HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Liv Andrea Falck-Ytter PedersenNOTEAMdiskvalifisert

H kort

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell Joar RognstadLillehammer OK31.2114.55
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering32.24+1.0315.25
3Jan SveenRaumar Orientering44.22+13.0121.07
4Lars FlaskerudOL Toten-Troll51.53+20.3224.42
5Jon Vegard LundeLillehammer OK53.43+22.2225.34
6Jens Egil RostadOL Toten-Troll1.43.12+1.11.5149.08
Amund FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Erik HaugenRingsaker OKdiskvalifisert
Ole Solli KvikstadOL Toten-Trolldiskvalifisert

N

1 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Thor Tømmerås GjestvangOL Toten-Troll1.04.4644.58
0Daniel SkistadGjø-Vard OL59.1241.06
0Trym StrømbergFredrikstad SK48.4633.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor