Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 27 august 2019

Askøy OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Åshild Bjørkaas MossigeD11-13 (4)26.19+7.50
5Rannveig SolliD50- (12)33.27+5.11
6Britt KarlsenD50- (12)33.47+5.31
9Thord Nystuen SolliH11-13 (11)24.41+10.59
18Yngve NymarkH17- (27)44.37+15.15
Gard Nystuen SolliD/H-10N (11)24.03
Egil KarlsenH65- (11)diskvalifisert
Øyunn Bjørkaas MossigeD11-12N (3)diskvalifisert

Bergens TF

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina SoligardD65- (6)32.08
1Vegard Velle SivertsenH15-16 (8)37.01
1Randi HoleD19- (7)40.35
1Ingeborg Rygg EikelandD15-16 (2)37.38
2Nina GogaD50- (12)29.32+1.16
2Berit HegdalD65- (6)36.15+4.07
2Runar SivertsenÅpen AK (2)50.24+14.48
2Helge NysæterH50- (18)36.18+4.22
2Andreas DaleH17- (27)32.08+2.46
3Øistein PaulsenH65- (11)55.57+16.04
3Ingjerd SognnæsD65- (6)37.10+5.02
4Bjørg KocbachD65- (6)39.19+7.11
4Grete LindÅpen C (18)20.23+5.54
4Helene NysæterD12-14 (8)32.32+4.22
5Erling StrandH65- (11)1.02.41+22.48
5Astri Ese HoleD65- (6)58.28+26.20
7Hans RogstadkjernetH15-16 (8)1.02.35+25.34
7Synne Marie SandviknesD12-14 (8)58.05+29.55
8Bjørg MidttunD17- (9)1.20.57+39.12
8Isak Wendelbo NyreH15-16 (8)1.04.15+27.14
8Julie Kvåle D12-14 (8)1.31.24+1.03.14
8Dagfinn HoleH65- (11)1.18.13+38.20
9Ingfrid LandaD50- (12)43.16+15.00
10Erlend GjestemoenH17- (27)36.38+7.16
12Ingunn EikelandÅpen C (18)24.44+10.15
14Arne RyggÅpen C (18)30.26+15.57
15Lars SveenH50- (18)56.14+24.18
16Knut GjestemoenH50- (18)59.56+28.00
17Alfon Harald JohansenH50- (18)1.02.29+30.33
20David Johan TjøswoldÅpen B (28)44.16+18.21
22Sigve Rygg EikelandH17- (27)53.40+24.18
23Sindre EkrheimÅpen B (28)49.48+23.53
Josefine BlomquistD/H-10N (11)15.51
Fredrik BlomquistD/H-10N (11)15.56
Idun Magdalene Bøyum AuglandD50- (12)diskvalifisert

Fana IL

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Knut UtneÅpen B (28)25.55
1Bjørn HøllelandH50- (18)31.56
1Oskar HeksemH12-14 (5)23.11
1Rannveig NordhagenD17- (9)41.45
2Marie Roll-TørnqvistD15-16 (2)48.27+10.49
2Karen Clementsen KayserÅpen C (18)17.22+2.53
2Brage Bell LysakerH15-16 (8)38.35+1.34
3Vibeke Tefre GriegD19- (7)50.34+9.59
3Karoline StrandenesD12-14 (8)32.00+3.50
4Tord Bell MykingH50- (18)37.49+5.53
5Maaike van LangenÅpen C (18)20.35+6.06
5Marianne NummedalD17- (9)58.45+17.00
6Stine Marie Tefre GriegD12-14 (8)44.02+15.52
6Magne RaadalH65- (11)1.04.35+24.42
6Kristoffer Heldal HersvikH11-13 (11)19.23+5.41
6Marianne HeksemÅpen B (28)32.39+6.44
6Torgeir StrandH50- (18)40.31+8.35
7Sondre EngtrøH11-13 (11)20.33+6.51
7Per VoldH65- (11)1.09.51+29.58
7Ragnar KayserÅpen C (18)22.06+7.37
7Kirsti LysakerD19- (7)1.12.47+32.12
11Ole TørnqvistH50- (18)44.49+12.53
11Andreas TveitdalH11-13 (11)39.04+25.22
12Sondre BataldenÅpen B (28)36.11+10.16
14Ørjan Eirik ValestrandH50- (18)52.05+20.09
16Terje TveitdalÅpen C (18)39.09+24.40
17Jan Erik ClaussenÅpen B (28)38.35+12.40
18Per MathismoenÅpen C (18)52.38+38.09
20Geir HeksemH17- (27)47.44+18.22
22Halvdan Ramberg MoeÅpen B (28)49.44+23.49
26Bjørn BataldenÅpen B (28)57.30+31.35
27Harald RisnesÅpen B (28)1.17.48+51.53
Brage EngtrøD/H-10N (11)15.36
Turid NordåsÅpen N (5)19.24
Håvard GrydelandD/H-10N (11)19.23
Markus Heldal HersvikD/H-10N (11)37.30
Sverre Rafaelsen FrantzenH-10 (2)20.26
Emil HeksemH-10 (2)20.23
Einar NordåsH65- (11)diskvalifisert

Gneist, IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bjarte EikangerÅpen C (18)14.29
1Kirill EikangerH11-13 (11)13.42
2Hedda Erica EikangerD12-14 (8)28.21+0.11
3Kjell SkageÅpen B (28)28.37+2.42
4Liv Sylvi MeyerD50- (12)33.19+5.03
5Erle Schjølberg EvensenD12-14 (8)43.38+15.28
6Marie DymbeD17- (9)1.06.20+24.35
7Jan SteinegerH50- (18)42.09+10.13
7Gro Birkeland SøvikD50- (12)38.23+10.07
8Ingrid SandvollD50- (12)39.24+11.08
11Margrete SolvikÅpen B (28)35.20+9.25
17Arne KnudsenH17- (27)43.47+14.25
17Jorunn KjærgårdÅpen C (18)48.21+33.52
21Bjørn Johannessen FieldH17- (27)51.47+22.25
24Birte NoreideÅpen B (28)50.04+24.09
25Mads Jørgen SkageH17- (27)1.00.43+31.21
Olven Kallevik EgelandÅpen N (5)24.21
Frida Ingeborg EikangerD/H-10N (11)13.10
Marie KjærgårdD/H-10N (11)13.12

IL Gular

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Live GrønnevetD11-13 (4)18.29
2Eli Fjellbirkeland JohannesenD19- (7)45.05+4.30
3Hege FjellbirkelandD50- (12)32.06+3.50
3Ellen GrønnevetÅpen C (18)19.37+5.08
4Emil Øye KragsethH11-13 (11)16.30+2.48
5Vegard AksnesH12-14 (5)40.51+17.40
5Sjur GrønnevetH11-13 (11)16.38+2.56
6Sondre AksnesH15-16 (8)57.54+20.53
6Vibeke ØyeD19- (7)1.01.13+20.38
7Scott JuvikH17- (27)34.39+5.17
13Svein LingaH50- (18)50.18+18.22
13Arne JohannesenH17- (27)37.48+8.26
16Eyvind Kjellevold MaldeH17- (27)42.58+13.36
Amund Eeg GenbergD/H-10N (11)18.04
Espen LerkÅpen B (28)diskvalifisert
Dag AksnesH17- (27)diskvalifisert

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tord StrandH17- (27)33.43+4.21

Os Orienteringsklubb

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Turid RognsvågD50- (12)28.16
1Stian Vilke LienH13-16N (1)21.49
1Nora Ruth WikestadD11-12N (3)21.53
2Emely BorgenD11-12N (3)21.56+0.03
5Espen RognsvågH17- (27)34.01+4.39
6Marie HerigstadD65- (6)1.00.51+28.43
10Tommy SævareidH50- (18)44.17+12.21
11Mari HageÅpen C (18)24.30+10.01
11Anders Tønnessen RødH17- (27)36.57+7.35
13Geir RognsvågÅpen C (18)27.08+12.39
15Andreas BergeH17- (27)41.11+11.49
Milla AusnesD/H-10N (11)22.18
Kristine AusnesÅpen N (5)22.40
Jostein DøsenÅpen N (5)22.46
Anita Lindvik-SævareidD50- (12)diskvalifisert
Marie PontoppidanÅpen N (5)diskvalifisert

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ragnhild BalsvikD17- (9)42.55+1.10
18Johannes GjerstadH50- (18)1.05.09+33.13

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Dag Terje RøenH50- (18)47.05+15.09

TIF Viking

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor SørevikH65- (11)39.53
2Gunnar MikkelsenH65- (11)55.29+15.36
3Knut KyrkjebøH17- (27)33.26+4.04
4Lise ChristensenD17- (9)46.10+4.25
6Egill KnudsenÅpen C (18)20.42+6.13
8Linnea KnudsenÅpen C (18)22.47+8.18
9Erik Serck-HanssenH50- (18)43.51+11.55
9Jan Harald Helmich PedersenH65- (11)1.18.40+38.47
10Håvard Serck-HanssenH11-13 (11)29.06+15.24
18Signe KyrkjebøÅpen B (28)39.13+13.18
19Axel IngvaldsenÅpen B (28)41.46+15.51
24Jon-Kåre HansenH17- (27)55.37+26.15
Iris Popsueva BuanesD-10 (4)21.45
Ylva MagnussenD-10 (4)34.57
Paula Helena Mesecke-HelgesenD-10 (4)26.47
Live Albertsen MjeldeD-10 (4)35.00

Varegg Fleridrett

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aleksander LøkvikH11-12N (1)15.36
1Øyvind ValenÅpen AK (2)35.36
1Tonje RykkjeD12-14 (8)28.10
1Per Harald Löfgren JohansenH17- (27)29.22
2Bendik Madslien SteinhaugH11-13 (11)15.00+1.18
2Helge RosenlundÅpen B (28)27.29+1.34
2Andreas Strømme LidH12-14 (5)27.06+3.55
2Marie ThomassenD11-13 (4)18.52+0.23
3Jørgen Rokne DahleH15-16 (8)43.11+6.10
3Sverre OttesenH50- (18)37.47+5.51
3Marius GuibertH12-14 (5)39.07+15.56
3Karianne StrømmeD17- (9)45.51+4.06
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikD11-13 (4)21.35+3.06
3Sverre Stuland TysværH11-13 (11)16.22+2.40
4Tora Aasheim NymarkD19- (7)54.01+13.26
4Dagfinn GjerstadH12-14 (5)40.02+16.51
4Roar BergeÅpen B (28)29.05+3.10
4Per Øivind HusbyH65- (11)1.01.25+21.32
4Magnus Strømme LidH15-16 (8)49.17+12.16
5Ragnhild Vrålstad LøvåsD19- (7)56.31+15.56
5Kristian LøvåsH50- (18)40.16+8.20
5Jon Erik Doppelhofer ErvikH15-16 (8)56.31+19.30
6Stian RykkjeH17- (27)34.02+4.40
7Eirunn NorstadD17- (9)1.12.09+30.24
7Lars Stuland LarsenÅpen B (28)33.42+7.47
8Harald ValenH50- (18)43.45+11.49
8Tone RosenlundÅpen B (28)34.05+8.10
8Olve Berge AarsandH11-13 (11)23.37+9.55
8Ronny RykkjeH17- (27)35.36+6.14
9Laura JørgensenÅpen C (18)22.57+8.28
9Astrid Oline ErvikD17- (9)1.43.22+1.01.37
10Anne WestergårdD50- (12)47.03+18.47
10Bjørn SteinhaugÅpen C (18)22.59+8.30
10Turid VrålstadÅpen B (28)34.33+8.38
12Sveinung RykkjeH17- (27)37.11+7.49
13Jesper JordeÅpen B (28)36.33+10.38
14Tage RosenlundH17- (27)41.04+11.42
14Cedric GuibertÅpen B (28)37.04+11.09
15Bodil Bergljot JohansonÅpen C (18)36.25+21.56
19Gernot DoppelhoferH17- (27)45.02+15.40
21Tore LidÅpen B (28)45.37+19.42
22Pål ThomassenH17- (27)53.40+24.18
25Trygve DahleÅpen B (28)50.36+24.41
Anders Rønnestad DørmænenD/H-10N (11)15.32
Oskar Madslien SteinhaugH17- (27)diskvalifisert

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Asbjørn Magnus MidtbøH17- (27)36.28+7.06

Årstad IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Arne HalvorsenÅpen B (28)31.34+5.39
9Olav Ingvar ThornesÅpen B (28)34.26+8.31
15Gunnar J. AlsakerÅpen B (28)38.06+12.11
16Karianne AlsakerÅpen B (28)38.30+12.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor