Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 4 juni 2019

D/H-10N

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Fredrik BlomquistBergens TFfullført
Josefine BlomquistBergens TFfullført
Iris Popsueva BuanesTIF Vikingfullført
Sigve Popsuev BuanesTIF Vikingfullført
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILfullført
Brage EngtrøFana ILfullført
Gjert GrønnevetIL Gularfullført
Filip HansenTIF Vikingfullført
Markus Heldal HersvikFana ILfullført
Marie KjærgårdGneist, ILfullført
Ylva MagnussenTIF Vikingfullført
Gard Nystuen SolliAskøy OLfullført
Sigurd Nystuen SolliAskøy OLfullført
Håkon SolvikGneist, ILfullført
Peder Kolskår ToppeTIF Vikingfullført
Sverre Rafaelsen FrantzenFana ILikke startet
Emil HeksemFana ILikke startet

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malia ZimmermannVaregg Fleridrett33.21

H11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre EngtrøFana IL23.44
2Håvard Serck-HanssenTIF Viking24.20+0.36
Andreas Vaksdal TveitdalFana ILikke startet

Åpen N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi HoleBergens TF28.25
2Ellen GrønnevetIL Gular37.12+8.47
3Unni HalvorsenVaregg Fleridrett39.27+11.02
4Ingrid RollFana IL59.43+31.18
Harald ValenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Geir HeksemFana ILikke startet
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Helge RosenlundVaregg Fleridrettikke startet
Runar SivertsenBergens TFikke startet

D-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Paula Mesche HelgesenTIF Vikingdiskvalifisert

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Live GrønnevetIL Gular50.14
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett52.24+2.10
3Erika EideFana IL53.17+3.03
3Hedda Jansson RønnestadFana IL53.17+3.03
5Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL1.03.40+13.26
6Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL1.05.18+15.04
Emilie SolvikGneist, ILdiskvalifisert
Kristina FintlandGneist, ILdiskvalifisert
Erica Juliet EideFana ILikke startet
Marie ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

H11-13

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL22.39
2Kristoffer Heldal HersvikFana IL26.36+3.57
3Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett28.25+5.46
4Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett29.14+6.35
5Andreas TveitdalFana IL35.01+12.22
6Thord Nystuen SolliAskøy OL47.40+25.01
7Emil Øye KragsethIL Gular49.23+26.44
8Sjur GrønnevetIL Gular49.46+27.07
Marius GuibertVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Åpen C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnéa KnudsenTIF Viking28.04
2Ragnar KayserFana IL37.45+9.41
3Linda BønesVaregg Fleridrett43.10+15.06
4Vibeke ØyeIL Gular50.06+22.02
5Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL51.49+23.45
6Jorunn KjærgårdGneist, IL1.17.22+49.18
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Rasmus JordeVaregg Fleridrettikke startet
Bodil JohannsonVaregg Fleridrettikke startet
Karen Clementsen KayserFana ILikke startet
Arne RyggBergens TFikke startet
Terje TveitdalFana ILikke startet
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubbikke startet

D12-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline StrandenesFana IL45.36
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett45.40+0.04
3Hedda Erica EikangerGneist, IL45.42+0.06
4Judit M. MøllerFana IL48.10+2.34
Erle Schjølberg EvensenGneist, ILikke startet

H12-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL39.23
2Stine GriegFana IL57.49+18.26
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet

D50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb42.50
2Hege FjellbirkelandIL Gular43.36+0.46
3Ingrid SandvollGneist, IL44.14+1.24
4Nina GogaBergens TF44.15+1.25
5Liv Sylvi MeyerGneist, IL47.10+4.20
6Birgitte TorbjørnsenIL Gular48.39+5.49
7Rannveig SolliAskøy OL50.51+8.01
8Britt KarlsenAskøy OL51.01+8.11
9Annhild FetveitFana IL1.03.48+20.58
10Anne GjestemoenBergens TF1.08.27+25.37
11Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.11.31+28.41
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettikke startet
Linda KlanderudÅrstad ILikke startet

D65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF41.58
2Berit HegdalBergens TF52.52+10.54
3Herdis AlvheimFana IL53.28+11.30
4Bjørg KocbachBergens TF1.00.31+18.33
5Astrid OrmbergFana IL1.00.55+18.57
6Kjellaug HodnekvamBergens TF1.02.40+20.42
7Kirsten EggenFana IL1.22.02+40.04
8Astri Ese HoleBergens TF1.38.42+56.44

Åpen B

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind StrandenesFana IL40.13
2Arne HalvorsenÅrstad IL45.22+5.09
3Tore LidVaregg Fleridrett45.31+5.18
4Jesper JordeVaregg Fleridrett46.30+6.17
5Marianne HeksemFana IL50.15+10.02
6Gunnar J. AlsakerÅrstad IL55.19+15.06
7Axel IngvaldsenTIF Viking56.22+16.09
8Tone RosenlundVaregg Fleridrett58.02+17.49
9Per HauglandÅrstad IL58.03+17.50
10Kjell SkageGneist, IL58.13+18.00
11Egill KnudsenTIF Viking59.25+19.12
12Karianne AlsakerÅrstad IL1.00.46+20.33
13David TjøsvoldBergens TF1.02.40+22.27
14Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.07.36+27.23
15Jan Olav OrmbergFana IL1.13.41+33.28
16Sindre EkrheimBergens TF1.15.12+34.59
17Iris SkageGneist, IL1.25.16+45.03

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF34.51
Marie Roll-TørnqvistFana ILdiskvalifisert

H15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Velle SivertsenBergens TF44.41
2Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett48.06+3.25
3Isak Wendelbo NyreBergens TF50.22+5.41
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet

D17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig NordhagenFana IL40.52
2Linda RykkjeVaregg Fleridrett49.22+8.30
3Mari Strømme LidVaregg Fleridrett49.47+8.55
4Ingunn Torød BusetGneist, IL51.30+10.38
5Vibeke GriegFana IL54.11+13.19
6Stine BjørkevollFana IL54.38+13.46
7Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb1.04.37+23.45
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

H50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge NysæterBergens TF30.27
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett34.41+4.14
3Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL35.15+4.48
4Jan SteinegerGneist, IL38.59+8.32
5Tore JuvikIL Gular39.44+9.17
6Sverre Johan NærheimIL Gular39.56+9.29
7Sigurd EiknerFana IL40.35+10.08
8Erik Serck-HanssenTIF Viking41.35+11.08
9Ole TørnqvistFana IL41.43+11.16
10Torgeir StrandFana IL43.12+12.45
11Ørjan TotlandTIF Viking43.45+13.18
12Tommy SævareidOs Orienteringsklubb45.07+14.40
13Bjørn-Inge SkageGneist, IL45.32+15.05
14Svein LingaIL Gular48.24+17.57
15Knut GjestemoenBergens TF52.50+22.23
Kristian LøvåsVaregg Fleridrettikke startet
Ørjan Eirik ValestrandFana ILikke startet

H65-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SørevikTIF Viking41.14
2Atle AlvheimFana IL45.55+4.41
3Atle BergsethVaregg Fleridrett48.29+7.15
4Dagfinn HoleBergens TF54.31+13.17
5Bjørn BasbergVaregg Fleridrett55.51+14.37
6Erling StrandBergens TF59.03+17.49
7Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.00.31+19.17
8Egil KarlsenAskøy OL1.01.13+19.59
9Øistein PaulsenBergens TF1.01.24+20.10
10Magnus NatåsBergens TF1.02.10+20.56
11Lars Olav TveitaFana IL1.02.47+21.33
12Per VoldFana IL1.03.54+22.40
13Magne RaadalFana IL1.04.22+23.08
14Einar NordåsFana IL1.08.00+26.46
15Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.17.40+36.26

Åpen AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturle NordeideGneist, IL43.40
2Knut UtneFana IL51.05+7.25
3Lars Olav ToloGneist, IL59.38+15.58

H17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdNTNUI30.47
2Erlend GjestemoenBergens TF44.59+14.12
3Stian RykkjeVaregg Fleridrett46.01+15.14
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett48.59+18.12
5Andreas NysæterBergens TF49.30+18.43
6Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett50.10+19.23
7Andreas BergeOs Orienteringsklubb53.16+22.29
8Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett53.25+22.38
9Sigve Rygg EikelandBergens TF54.02+23.15
10Kristian RykkjeVaregg Fleridrett56.21+25.34
11Mats Jørgen SkageGneist, IL58.42+27.55
12Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett58.48+28.01
13Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.06.31+35.44
Tage RosenlundVaregg Fleridrettikke startet
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet
Pål ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

D19-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.06.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor