Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

D/H-10N

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon SolvikGneist, IL12.04
2Frida Ingeborg EikangerGneist, IL13.00+0.56
3Maria Ormberg EllingsenGneist, IL13.01+0.57
4Iben HausvikAskøy OL17.27+5.23
5Filip HausvikAskøy OL18.09+6.05
6Marie KjærgårdGneist, IL18.21+6.17
6Gard Nystuen SolliAskøy OL18.21+6.17
8Tobias ØienBergens TF18.30+6.26
9Brage EngtrøFana IL20.13+8.09
10Sigurd Nystuen SolliAskøy OL21.57+9.53
11Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL22.51+10.47
12Emil AldenAskøy OL40.52+28.48
13Tomine AndersenAskøy OL47.26+35.22
14Håkon AldenAskøy OL48.49+36.45
15Margrete GjestemoenBergens TF1.03.29+51.25
16Helena S KvistadBergens TF1.03.34+51.30
17Sara GjestemoenBergens TF1.03.41+51.37

D11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb20.15
2Emely BorgenOs Orienteringsklubb20.20+0.05
3Karoline HjartåkerOs Orienteringsklubb21.24+1.09

H11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre EngtrøFana IL16.03
Axel TveitVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Håvard AntonioVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne Marie SandviknesBergens TF32.27

H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nikolai ØienBergens TF8.55

Åpen N

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen ØienBergens TF18.33
2Geir RognsvågOs Orienteringsklubb21.57+3.24
3Hanne-Rikke AldenAskøy OL40.47+22.14
4Hedrik FosseBergens TF41.33+23.00
5Ida L GjestemoenBergens TF1.03.36+45.03
6Øystein GjestemoenBergens TF1.03.48+45.15

D-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iris Popsueva BuanesTIF Viking21.15
2Paula H M HolgeTIF Viking28.04+6.49
3Ylva MagnussenTIF Viking32.01+10.46
4Emilie SolvikGneist, IL39.06+17.51

H-10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HeksemFana IL25.05
2Sverre FrantzenFana IL25.08+0.03
3Jonas Breistein PedersenTIF Viking29.45+4.40
4Sigve Popsuev BuanesTIF Viking30.29+5.24
5Filip HansenTIF Viking30.57+5.52
6Peder K ToppeTIF Viking31.03+5.58

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett20.27
2Erica Juliet EideFana IL22.22+1.55
3Ingrid BrattbakkFana IL22.25+1.58
4Hedda Jansson RønnestadFana IL22.33+2.06
5Marie ThomassenVaregg Fleridrett25.24+4.57
6Live GrønnevetIL Gular28.43+8.16
7Kristina FintlandGneist, IL39.13+18.46
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OLdiskvalifisert

H11-13

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett14.27
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett15.38+1.11
3Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett16.04+1.37
4Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett16.30+2.03
5Marius GuibertVaregg Fleridrett17.44+3.17
6Kirill EikangerGneist, IL18.58+4.31
7Emil Øye KragsethIL Gular25.42+11.15
8Sjur GrønnevetIL Gular25.50+11.23
9Thord Nystuen SolliAskøy OL27.52+13.25
10Håvard Serck-HanssenTIF Viking44.54+30.27

Åpen C

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Sofie EnganVaregg Fleridrett14.47
2Judit M MøllerFana IL16.11+1.24
3Cedric GuibertVaregg Fleridrett17.54+3.07
4Vibeke NymoVaregg Fleridrett18.59+4.12
5Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb19.42+4.55
6Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett21.33+6.46
7Linneá KnudsenTIF Viking21.57+7.10
8Andreas TveitdalFana IL22.07+7.20
9Knut Erik GulbrandsenFana IL24.42+9.55
10Jorunn KjærgårdGneist, IL25.03+10.16
11Grete LindBergens TF25.06+10.19
12Lars Otto HestnessTIF Viking25.29+10.42
13Vegard WollanFana IL25.30+10.43
14Vibeke ØyeIL Gular25.50+11.03
15Olav TalleVaregg Fleridrett27.22+12.35
16Ellen GrønnevetIL Gular28.40+13.53
17Per MathismoenFana IL39.02+24.15
18Ingrid RollFana IL54.34+39.47
Linda BønesVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D12-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL42.55
2Helene NysæterBergens TF45.11+2.16
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett45.32+2.37
Erle Schjølberg EvensenGneist, ILdiskvalifisert

H12-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL38.25
2Dagfinn GjerstadOsterøy IL53.03+14.38

D50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL37.47
2Nina GogaBergens TF39.25+1.38
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL41.48+4.01
4Rannveig SolliAskøy OL41.59+4.12
5Turid RognsvågOs Orienteringsklubb42.20+4.33
5Hege FjellbirkelandIL Gular42.20+4.33
7Britt KarlsenAskøy OL51.03+13.16
8Eli VerstoIL Gular55.37+17.50
9Inger BjergaVaregg Fleridrett1.00.09+22.22
10Mette RogneVaregg Fleridrett1.00.47+23.00
11Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett1.05.24+27.37
12Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.12.20+34.33
13Anne WestergårdVaregg Fleridrett1.18.15+40.28

D65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF39.33
2Berit HegdalBergens TF46.20+6.47
3Bjørg KocbachBergens TF47.37+8.04
4Ingjerd SognnæsBergens TF51.59+12.26
5Herdis AlvheimFana IL56.44+17.11
6Marie HerigstadOs Orienteringsklubb1.01.51+22.18
7Astrid OrmbergFana IL1.11.36+32.03
8Astri Ese HoleBergens TF1.30.25+50.52

Åpen B

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina Hopland SkageGneist, IL40.03
2Sverre SoløyVaregg Fleridrett43.35+3.32
3Gro MadslienVaregg Fleridrett44.08+4.05
4Marianne HeksemFana IL44.53+4.50
5Tone RosenlundVaregg Fleridrett45.40+5.37
6Tore LidVaregg Fleridrett48.15+8.12
7Jesper JordeVaregg Fleridrett49.04+9.01
8Bjørn BataldenFana IL51.23+11.20
9Lars Olav ToloGneist, IL53.51+13.48
10Egill KnudsenTIF Viking55.41+15.38
11Axel IngvaldsenTIF Viking56.28+16.25
12Helene Reime HellemVaregg Fleridrett57.12+17.09
13Ketil NummedalFana IL57.33+17.30
14Kjell SkageGneist, IL58.44+18.41
15Iris SkageGneist, IL1.00.04+20.01
16Jan Erik ClaussenFana IL1.01.18+21.15
17Jan Olav OrmbergFana IL1.02.43+22.40
18Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett1.04.10+24.07
19Jan Terje MikkelsenTIF Viking1.04.32+24.29
20David Johan TjøswoldBergens TF1.13.02+32.59
21Sindre EkrheimBergens TF1.17.02+36.59

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL41.32
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF44.03+2.31
3Marie Roll-TørnqvistFana IL47.29+5.57

H15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett40.52
2Rasmus JordeVaregg Fleridrett41.18+0.26
3Vegard Velle SivertsenBergens TF44.27+3.35
4Hans RogstadkjernetBergens TF49.31+8.39
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.01.20+20.28
6Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.03.04+22.12
Brage Bell LysakerFana ILdiskvalifisert

D17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett41.33
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular45.19+3.46
3Linda RykkjeVaregg Fleridrett47.03+5.30
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL47.55+6.22
5Stine BjørkevollOdda OL50.59+9.26
6Marianne NummedalFana IL51.44+10.11
7Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb51.54+10.21
8Lise ChristensenTIF Viking55.08+13.35
9Kirsti LysakerFana IL55.55+14.22

H50-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SteinegerGneist, IL38.50
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett39.21+0.31
3Harald ValenVaregg Fleridrett39.50+1.00
4Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL40.17+1.27
5Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett43.40+4.50
6Ørjan TotlandTIF Viking44.11+5.21
7Bjørn-Inge SkageGneist, IL44.41+5.51
8Øistein BøeFana IL46.03+7.13
9Erik VikaneFana IL46.04+7.14
10Håkon MogstadFana IL46.39+7.49
11Tom Øyvind JohannessenGneist, IL46.49+7.59
12Svein LingaIL Gular47.06+8.16
13Erik Serck-HanssenTIF Viking47.35+8.45
14Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett48.23+9.33
15Tommy SævareidOs Orienteringsklubb48.32+9.42
16Ole TørnqvistFana IL48.36+9.46
17Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett48.44+9.54
18Torgeir StrandFana IL49.30+10.40
19Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett50.04+11.14
20Dag Terje RøenSamnanger IL52.56+14.06
21Arne NyhammerOs Orienteringsklubb53.49+14.59
22Alfon Harald JohansenBergens TF54.01+15.11
23Lars SveenBergens TF56.11+17.21
24Knut GjestemoenBergens TF57.05+18.15

H65-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SørevikTIF Viking42.34
2Atle AlvheimFana IL48.38+6.04
3Øistein PaulsenBergens TF51.15+8.41
4Egil KarlsenAskøy OL59.22+16.48
5Gunnar KnudsenTIF Viking1.00.25+17.51
6Atle BergsethVaregg Fleridrett1.00.59+18.25
7Magne RaadalFana IL1.03.54+21.20
8Per VoldFana IL1.07.29+24.55
9Lars Olav TveitaFana IL1.07.48+25.14
10Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.08.56+26.22
11Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.16.41+34.07
12Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal1.19.26+36.52
Harald LyngtunFana ILdiskvalifisert
Dagfinn HoleBergens TFdiskvalifisert

Åpen AK

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturle NordeideGneist, IL41.47
2Hans-Richard BrattbakkFana IL45.36+3.49
3Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett49.54+8.07
4Runar SivertsenBergens TF54.26+12.39
5Bernt-Sigve SkogheimNo Team59.22+17.35
6Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.03.05+21.18
Espen LærkIL Gulardiskvalifisert

H17-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular41.22
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett41.59+0.37
3Andreas DaleBergens TF42.09+0.47
4Erlend GjestmoenBergens TF43.18+1.56
5Tore NymarkVaregg Fleridrett43.53+2.31
6Stian RykkjeVaregg Fleridrett44.00+2.38
7Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett45.16+3.54
8Bjarte EikangerGneist, IL45.35+4.13
9Erik BohneVaregg Fleridrett48.00+6.38
10Arne JohannesenIL Gular48.42+7.20
11Øyvind JohannessenGneist, IL50.59+9.37
12Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett53.21+11.59
13Pål ThomassenVaregg Fleridrett54.11+12.49
14Geir HeksemFana IL54.35+13.13
15Andreas NysæterBergens TF55.26+14.04
16Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett56.11+14.49
17Jan Ove VindenesAskøy OL57.11+15.49
18Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett57.15+15.53
19Sigve Rygg EikelandBergens TF1.02.15+20.53
20Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1.02.42+21.20
21Mads Jørgen SkageGneist, IL1.05.41+24.19
22Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.06.56+25.34
23Knut UtneFana IL1.07.08+25.46
24Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett1.22.09+40.47
25Lars FjellangerFana IL1.23.08+41.46
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D19-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett58.44
2Rannveig NordhagenFana IL59.29+0.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor