Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 9 april 2019

D/H-10N

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iben HausvikAskøy OL19.18
2Markus Heldal HersvikFana IL20.00+0.42
2Marie Egeland StoroGneist, IL20.00+0.42
4Marie KjærgårdGneist, IL22.24+3.06
5Filip HausvikAskøy OL24.00+4.42
6Håkon AldenAskøy OL24.07+4.49
7Gard Nystuen SolliAskøy OL25.27+6.09
8Sigurd Nystuen SolliAskøy OL25.35+6.17
9Laurans AudlandBergens TF30.28+11.10
10Maria ChristenssonGneist, IL31.50+12.32
11Johan GjerstadVaregg Fleridrett32.20+13.02
12Astrid ChristensonGneist, IL32.49+13.31
13Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett33.12+13.54
14Sara GjestemoenBergens TF34.07+14.49
14Helena StokkeBergens TF34.07+14.49
16Ole GjerstadVaregg Fleridrett35.17+15.59
17Emil AldenAskøy OL42.48+23.30

Åpen N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Georg PicotIL Gular11.33
2Roald LaurantsenGneist, IL14.59+3.26
3Jan Olav OrmbergFana IL18.55+7.22
4Sven Arild JohannessenAskøy OL19.25+7.52
5Astri Ese HoleBergens TF21.48+10.15
6Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett31.09+19.36
7Anne GjestemoenBergens TF33.43+22.10
8Inger BjergaVaregg Fleridrett35.13+23.40
9Hanne-Rikke AldenAskøy OL42.48+31.15
10Camilla NystuenAskøy OL42.58+31.25

D-10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Live Albertsen MjeldeTIF Viking21.34
2Ylva MagnussenTIF Viking21.52+0.18
3Emilie SolvikGneist, IL22.45+1.11
4Kristina FintlandGneist, IL22.59+1.25
5Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking23.52+2.18
6Iris Popsueva BuanesTIF Viking30.48+9.14

H-10

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HeksemFana IL17.47
2Sverre RafaelsenFana IL17.50+0.03
3Håkon SolvikGneist, IL17.56+0.09
4Torstein Albertsen MjeldeTIF Viking21.44+3.57
5Jonas Breistein PedersenTIF Viking31.17+13.30
6Sigve Popsuev BuanesTIF Viking31.31+13.44
7Memund Daltveit SlettebøFana IL31.51+14.04
Axel TveitVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Peter StoltVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D11-13

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett15.34
2Live GrønnvettIL Gular17.34+2.00
3Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett19.26+3.52
4Marie ThomassenVaregg Fleridrett19.29+3.55
5Ingrid BrattbakkFana IL22.36+7.02
6Erica Juliet EideFana IL22.41+7.07
6Hedda Jansson RønnestadFana IL22.41+7.07
8Sofia Daltveit SlettebøFana IL31.47+16.13
9Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL32.45+17.11

H11-13

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL11.46
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett12.16+0.30
3Kristoffer Heldal HersvikFana IL14.14+2.28
4Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett15.50+4.04
5Emil Ø. KragsethIL Gular16.08+4.22
6Sjur GrønnevetIL Gular16.14+4.28
7Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett16.58+5.12
8Mats Askeland HalvorsenGneist, IL19.27+7.41
9Thord Nystuen SolliAskøy OL20.49+9.03

Åpen C

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea KnudsenTIF Viking14.47
2Vibeke ØyeIL Gular16.32+1.45
3May-lill DammTIF Viking16.54+2.07
4Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett17.43+2.56
5Margrete SolvikGneist, IL17.53+3.06
6Martin GrønnvettIL Gular18.14+3.27
7Jorunn SolvikGneist, IL18.37+3.50
8Mari HageOs Orienteringsklubb18.46+3.59
9Kari SecherBergens TF20.31+5.44
10Olav Hammersland GarnesGneist, IL22.05+7.18
11Magne RaadalFana IL32.26+17.39
12Roar NordvikFana IL32.27+17.40
13Ingrid RollFana IL38.42+23.55

D12-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett25.29
2Helene NysæterBergens TF32.46+7.17
3Stine Marie Tefre GriegFana IL35.09+9.40
4Erle Schjølberg EvensenGneist, IL43.35+18.06
5Mariell SkageGneist, IL57.13+31.44
Hedda Erica EikangerGneist, ILdiskvalifisert

H12-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL27.39
2Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett44.05+16.26
3Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett44.24+16.45

D50-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL25.41
2Siren GreveBergens TF26.56+1.15
3Hege FjellbirkelandIL Gular27.12+1.31
4Nina GogaBergens TF28.08+2.27
5Liv Sylvi MeyerGneist, IL29.25+3.44
6Rannveig SolliAskøy OL30.34+4.53
7Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TF31.02+5.21
8Mai Helen LingaIL Gular31.11+5.30
9Birgitte TorbjørnsenIL Gular31.44+6.03
10Eli VerstoIL Gular34.11+8.30
11Turid VrålstadVaregg Fleridrett35.23+9.42
12Nina Lokøen KnudsenGneist, IL37.11+11.30
13Annhild FetveitFana IL41.00+15.19
14Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb43.07+17.26
15Britt KarlsenAskøy OL44.49+19.08
16Jannike SkadalGneist, IL49.41+24.00
17Anne Kjersti DaltveitFana IL1.07.06+41.25

D65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF27.29
2Berit HegdalBergens TF31.25+3.56
3Ingjerd SognnæsBergens TF33.16+5.47
4Bjørg MidttunBergens TF35.23+7.54
5Grete LindBergens TF35.48+8.19
6Astrid OrmbergFana IL35.52+8.23
7Herdis AlvheimFana IL41.31+14.02

Åpen B

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ketil NummedalFana IL25.15
2Roar BergeVaregg Fleridrett25.24+0.09
3Gro MadslienVaregg Fleridrett25.44+0.29
4Sverre SoløyVaregg Fleridrett26.59+1.44
5Kjell SkageGneist, IL27.41+2.26
6Jørn TorgersenTIF Viking29.04+3.49
7John Olav AlvsvågFana IL29.41+4.26
8Tone RosenlundVaregg Fleridrett30.14+4.59
9Per HauglandÅrstad IL30.45+5.30
10Jan Erik ClaussenFana IL31.11+5.56
11Stella S. DahleFana IL31.44+6.29
12Gunnar MikkelsenTIF Viking31.54+6.39
13Jesper JordeVaregg Fleridrett32.20+7.05
14Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett32.44+7.29
15Bjørn BataldenFana IL32.56+7.41
16Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb32.57+7.42
17Marie DymbeGneist, IL33.45+8.30
18Ina Hopland SkageGneist, IL33.58+8.43
19Marianne HeksemFana IL34.01+8.46
20Karianne AlsakerÅrstad IL34.42+9.27
21Axel IngvaldsenTIF Viking35.23+10.08
22Per VikaneFana IL35.46+10.31
23Ragnar KayserFana IL37.35+12.20
24Inga Beate BøeFana IL37.44+12.29
25Egill KnudsenTIF Viking38.58+13.43
26Gunnar J. AlsakerÅrstad IL41.09+15.54
27Sindre EkrheimBergens TF43.19+18.04
28Otto Grahl-NielsenBergens TF48.24+23.09
29Tore LidVaregg Fleridrett53.19+28.04
30Iris SkageGneist, IL56.43+31.28
31Per MathismoenFana IL1.14.45+49.30

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL39.26
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF39.37+0.11
3Marie Roll-TørnqvistFana IL46.42+7.16

H15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Velle SivertsenBergens TF42.42
2Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett44.20+1.38
3Rasmus JordeVaregg Fleridrett46.51+4.09
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett47.37+4.55
5Hans RogstadkjernetBergens TF57.45+15.03
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett59.59+17.17

D17-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig NordhagenFana IL41.21
2Karianne StrømmeVaregg Fleridrett42.01+0.40
3Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett42.10+0.49
4Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular42.35+1.14
5Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett43.13+1.52
6Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett43.23+2.02
7Ingunn Torød BusetGneist, IL44.52+3.31
8Stine BjørkevollOdda OL45.50+4.29
9Vibeke Tefre GriegFana IL45.56+4.35
10Marianne NummedalFana IL46.57+5.36
11Silje WollanFana IL49.11+7.50
12Liv OrmbergGneist, IL50.26+9.05
13Linda RykkjeVaregg Fleridrett50.37+9.16
14Mari Strømme LidVaregg Fleridrett52.03+10.42
15Ragnhild BalsvikOsterøy IL53.15+11.54
16Valentina DimitrovaGneist, IL1.00.28+19.07
17Ingrid SandvollGneist, IL1.04.04+22.43
18Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.14.07+32.46
19Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.15.33+34.12

H50-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge NysæterBergens TF31.49
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett36.30+4.41
3Bjørn HøllelandFana IL36.47+4.58
4Kristian LøvåsVaregg Fleridrett38.05+6.16
5Sverre OttesenVaregg Fleridrett38.29+6.40
6Helge RosenlundVaregg Fleridrett39.24+7.35
7Sverre Johan NærheimIL Gular40.14+8.25
8Tord Bell MykingFana IL40.28+8.39
9Tore Svein NeseAskøy OL44.29+12.40
10Torgeir StrandFana IL44.36+12.47
11Øistein BøeFana IL44.47+12.58
12Ørjan TotlandTIF Viking45.44+13.55
13Erik Serck-HanssenTIF Viking46.39+14.50
14Jan HauglandÅrstad IL47.25+15.36
15Peter StoykovSamnanger IL48.45+16.56
16Lars SveenBergens TF49.16+17.27
17Dag Terje RøenSamnanger IL50.55+19.06
18Ove DrangeVaregg Fleridrett50.59+19.10
19Alfon Harald JohansenBergens TF51.06+19.17
20Tommy SævareidOs Orienteringsklubb52.14+20.25
21Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett54.02+22.13
22Knut GjestemoenBergens TF56.23+24.34
23Matti TorgersenBergens TF1.03.45+31.56
24Kjetil DammTIF Viking1.03.46+31.57
Svein LingaIL Gulardiskvalifisert

H65-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SørevikTIF Viking37.56
2Atle AlvheimFana IL52.29+14.33
3Dagfinn HoleBergens TF54.25+16.29
4Einar NordåsFana IL56.24+18.28
5Egil KarlsenAskøy OL1.01.25+23.29
6Øistein PaulsenBergens TF1.04.01+26.05
7Gunnar KnudsenTIF Viking1.04.28+26.32
8Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.04.46+26.50
9Harald LyngtunFana IL1.04.52+26.56
10Knut Erik GulbrandsenFana IL1.11.46+33.50
11Lars Olav TveitaFana IL1.15.31+37.35
12Kristian Hj. FalchIL Gular1.19.28+41.32
13Per VoldFana IL1.20.29+42.33
14Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.26.13+48.17
15Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.32.34+54.38

Åpen AK

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut UtneFana IL41.19
2Sturle NoreideGneist, IL41.32+0.13
3Lars SmedsVaregg Fleridrett45.09+3.50
4Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb52.02+10.43
5Hans Richard BrattbakkFana IL52.34+11.15
6Runar SivertsenBergens TF1.05.01+23.42
Johan EikangerIL Gulardiskvalifisert

H17-

40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett26.43
2Oskar RøenVaregg Fleridrett28.40+1.57
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett29.53+3.10
4Andreas DaleBergens TF31.23+4.40
5Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett31.46+5.03
6Rune NygaardIL Gular32.09+5.26
7Stian RykkjeVaregg Fleridrett33.13+6.30
8Tom Eirik EikangerIL Gular35.16+8.33
9Erlend GjestemoenBergens TF36.09+9.26
10Espen RognsvågOs Orienteringsklubb36.13+9.30
11Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett36.24+9.41
12Mathias RosenlundVaregg Fleridrett37.13+10.30
13Eirik BjørkevollOdda OL37.19+10.36
14Tore NymarkVaregg Fleridrett37.33+10.50
15Ronny RykkjeVaregg Fleridrett37.40+10.57
16Niklas ProforsVaregg Fleridrett37.52+11.09
17Birk Bell LysakerFana IL37.53+11.10
18Bjarte EikangerGneist, IL37.58+11.15
19Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett38.09+11.26
20Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb39.04+12.21
21Magne KnudsenGneist, IL39.50+13.07
22Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett39.55+13.12
23Lasse SolheimFana IL40.37+13.54
24Arne JohannesenIL Gular40.56+14.13
25Asbjørn Magnus MidtbøWing OK41.36+14.53
26Tage RosenlundVaregg Fleridrett41.40+14.57
27Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett42.03+15.20
28Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett42.18+15.35
29Arne KnudsenGneist, IL43.10+16.27
30Kasper ValestrandVaregg Fleridrett44.01+17.18
31Andreas BergeOs Orienteringsklubb44.12+17.29
32Andreas NysæterBergens TF45.11+18.28
33Pål ThomassenVaregg Fleridrett46.15+19.32
34Mads Jørgen SkageGneist, IL46.19+19.36
35Jan Ove VindenesAskøy OL48.16+21.33
36Stian SolheimFana IL50.32+23.49
37Martin Stustad53.15+26.32
38Geir HeksemFana IL54.36+27.53
39Sigve Rygg EikelandBergens TF55.24+28.41
40Lars FjellangerFana IL1.38.43+1.12.00

D19-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea GustafssonUddevalla OK39.48
2Helen MartinsenIL Gular42.09+2.21
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett49.05+9.17
4Kristine FjellangerVaregg Fleridrett49.27+9.39
5Dagrun Daltveit SlettebøFana IL51.54+12.06
6Lise ChristensenTIF Viking52.33+12.45
7Synne SkjærsteinTyrving IL57.32+17.44
8Arnfrid SkjævelandStord Orientering59.38+19.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival