Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 10 september 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (var først til å svare)

D/H-10N

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrettfullført
Fredrik BlomquistBergens TFfullført
Sigve Popsuev BuanesTIF Vikingfullført
Brage EngtrøFana ILfullført
Fredrik FjerdingrenBergens TFfullført
Ingeborg FjerdingrenBergens TFfullført
Kristin FjerdingrenBergens TFfullført
Håvard GrydelandFana ILfullført
Gjert GrønnevetIL Gularfullført
Markus Heldal HersvikFana ILfullført
Andreas JansenFana ILfullført
Marie KjærgårdGneist, ILfullført
Trygve LilleheilTIF Vikingfullført
Einar Andrei Popsuev BuanesTIF Vikingfullført
Gard Nystuen SolliAskøy OLfullført
Sigurd Nystuen SolliAskøy OLfullført
Aksel VindfeldBergens TFfullført

D11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emely BorgenOs Orienteringsklubb18.01
2Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb18.03+0.02
3Sofia Daltveit SlettebøFana IL19.20+1.19

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas GrydelandFana IL18.49

Åpen N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik JansenFana IL16.39
2Ellen GrønnevetIL Gular22.18+5.39
3Dagfinn HoleBergens TF22.29+5.50
4Svein Rune FjerdingrenBergens TF38.17+21.38

D-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Josefine BlomquistBergens TF32.00
Iris Popsuev BuanesTIF Viking35.27
Ylva MagnussenTIF Viking46.37
Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking42.16
Live Albertsen MjeldeTIF Viking35.54

H-10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jakob B AarnesFana IL29.51
Filip HansenTIF Viking41.32
Emil HeksemFana IL20.53
Jonas Breistein PedersenTIF Viking48.55
Håkon SolvikGneist, IL26.03
Gabriel StrømmeTIF Viking41.45
Peder K ToppeTIF Viking41.33

D11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid BrattbakkFana IL27.01
2Erica Juliet EideFana IL27.05+0.04
3Hedda Jansson RønnestadFana IL27.12+0.11
4Emilie SolvikGneist, IL30.04+3.03
5Marie ThomassenVaregg Fleridrett30.45+3.44
6Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett32.31+5.30

H11-13

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett16.36
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett21.48+5.12
3Emil Øye KragsethIL Gular25.34+8.58
4Sverre TysværVaregg Fleridrett25.38+9.02
5Sondre EngtrøFana IL25.42+9.06
5Sjur GrønnevetIL Gular25.42+9.06
7Thord Nystuen SolliAskøy OL34.34+17.58
8Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett44.21+27.45
9Peter StoltzVaregg Fleridrett44.29+27.53
10Anders DørmenenVaregg Fleridrett44.56+28.20
11Håvard Serck-HanssenTIF Viking45.09+28.33
12Lukas SolheimVaregg Fleridrett45.25+28.49

Åpen C

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind StrandenesFana IL19.45
2Guro SørevikTIF Viking24.08+4.23
3Vibeke ØyeIL Gular26.15+6.30
4Julie Horn KvåleBergens TF26.36+6.51
5Linnea KnudsenTIF Viking27.03+7.18
6Grete LindBergens TF33.01+13.16
7Jan Olav OrmbergFana IL40.51+21.06
8K Johan JebsenBergens TF44.23+24.38
9Marie MyntevikVaregg Fleridrett44.50+25.05
10Torill HauglandVaregg Fleridrett47.15+27.30
11Inge DaleGneist, IL47.40+27.55
12Anne Sofie EnganVaregg Fleridrett52.44+32.59
Terje AmundsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D12-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett32.20
2Helene NysæterBergens TF36.55+4.35
3Judit M. MøllerFana IL39.47+7.27
4Stine Marie Tefre GriegFana IL41.25+9.05
5Live GrønnevetIL Gular58.15+25.55
6Idun HeklandIL Gular58.20+26.00
7Synne Marie SandviknesBergens TF1.00.28+28.08

H12-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL29.59
2Marius GuibertVaregg Fleridrett49.21+19.22

D50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL32.11
2Hege FjellbirkelandIL Gular37.00+4.49
3Rannveig SolliAskøy OL37.22+5.11
4Nina GogaBergens TF38.10+5.59
5Liv Sylvi MeyerGneist, IL38.45+6.34
6Anne FjeldstadÅrstad IL48.53+16.42
7Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb59.19+27.08
8Anne GjestemoenBergens TF1.05.37+33.26

D65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF37.51
2Nina SoligardBergens TF41.49+3.58
3Bjørg KocbachBergens TF43.17+5.26
4Astrid OrmbergFana IL47.48+9.57
5Marie HerigstadOs Orienteringsklubb50.43+12.52
6Bjørg MidttunBergens TF1.04.00+26.09
7Astri Ese HoleBergens TF1.14.50+36.59

Åpen B

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar BergeVaregg Fleridrett29.33
2Gro MadslienVaregg Fleridrett30.43+1.10
3Per Egil EnganVaregg Fleridrett33.49+4.16
4Linda BønesVaregg Fleridrett34.59+5.26
5Einar EngtrøFana IL35.35+6.02
6Ina Hopland SkageGneist, IL37.52+8.19
7Tone RosenlundVaregg Fleridrett38.59+9.26
8Per HauglandÅrstad IL41.06+11.33
9Olav Ingvar ThornesÅrstad IL42.08+12.35
10Sverre SoløyVaregg Fleridrett43.16+13.43
11Axel IngvaldsenTIF Viking49.09+19.36
12Karianne AlsakerÅrstad IL51.28+21.55
13Sigrid HatlandBergens TF52.27+22.54
14Per VikaneFana IL55.52+26.19
15Lars Olav ToloGneist, IL56.11+26.38
16Elin C K StrandenesFana IL1.01.37+32.04
17Sindre EkrheimBergens TF1.04.50+35.17
Cedric GuibertVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL48.16

H15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL37.55
2Vegard Velle SivertsenBergens TF43.21+5.26
3Isak Wendelbo NyreBergens TF50.16+12.21
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett50.20+12.25
5Rasmus JordeVaregg Fleridrett57.01+19.06
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett58.26+20.31

D17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Slettebø DaltveitFana IL41.27
2Lise ChristensenTIF Viking44.54+3.27
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett45.02+3.35
4Karianne StrømmeVaregg Fleridrett46.32+5.05
5Rannveig NordhagenFana IL52.16+10.49
6Marianne NummedalFana IL52.42+11.15
7Stine BjørkevollOdda OL53.21+11.54
8Kirsti LysakerFana IL1.05.10+23.43
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettbrutt

H50-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn HøllelandFana IL30.46
2Helge NysæterBergens TF33.45+2.59
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett33.53+3.07
4Tom Eirik EikangerIL Gular36.01+5.15
5Sverre OttesenVaregg Fleridrett37.50+7.04
6Owen WestergårdVaregg Fleridrett40.56+10.10
7Kristian LøvåsVaregg Fleridrett43.24+12.38
8Harald ValenVaregg Fleridrett43.34+12.48
9Håkon MogstadFana IL43.38+12.52
10Erik VikaneFana IL47.15+16.29
11Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL48.09+17.23
12Torgeir StrandFana IL48.16+17.30
13Dag Terje RøenSamnanger IL49.24+18.38
14Lars SveenBergens TF49.59+19.13
15Tommy SævareidOs Orienteringsklubb51.25+20.39
16Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett51.42+20.56
17Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL55.54+25.08
17Bjørn-Inge SkageGneist, IL55.54+25.08
19Knut GjestemoenBergens TF58.18+27.32
20Ole TørnqvistFana IL1.00.09+29.23
21Matti TorgersenBergens TF1.29.09+58.23

H65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SørevikTIF Viking46.19
2Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett58.13+11.54
3Øistein PaulsenBergens TF1.02.06+15.47
4Atle AlvheimFana IL1.02.56+16.37
5Magne RaadalFana IL1.09.06+22.47
6Dag SlettenBergens TF1.10.30+24.11
7Erling StrandBergens TF1.13.33+27.14
8Per VoldFana IL1.20.05+33.46

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb40.35
2Knut UtneFana IL42.21+1.46
3Øyvind ValenVaregg Fleridrett43.41+3.06
4Runar SivertsenBergens TF47.45+7.10
5Bård HeklandIL Gular51.14+10.39

H17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF39.26
2Erlend GjestemoenBergens TF39.35+0.09
3Jonatan DrakeVaregg Fleridrett40.04+0.38
4Birk Bell LysakerFana IL42.09+2.43
5Eirik BjørkevollOdda OL46.50+7.24
6Asbjørn Magnus MidtbøWing OK47.07+7.41
7Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett47.25+7.59
8Stian RykkjeVaregg Fleridrett48.12+8.46
9Geir HeksemFana IL48.27+9.01
10Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett48.45+9.19
11Sturle NordeideGneist, IL49.52+10.26
12Stian SolheimFana IL52.23+12.57
13Andreas BergeOs Orienteringsklubb1.05.01+25.35
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.07.40+28.14
15Lars FjellangerFana IL1.21.41+42.15

D19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malene ØenStord Orientering55.32
2Randi HoleBergens TF55.41+0.09
3Vibeke Tefre GriegFana IL1.02.04+6.32
4Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.23.44+28.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor