Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 17 september 2019

D-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig LøvåsVaregg Fleridrett20.26
2Emilie SolvikGneist, IL28.43+8.17

D13-15

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit M. MøllerFana IL16.20
2Hedda Erica EikangerGneist, IL16.30+0.10
3Tonje RykkjeVaregg Fleridrett17.46+1.26
4Helene NysæterBergens TF18.07+1.47
5Erle Schjølberg EvensenGneist, IL19.20+3.00
6Julie KvåleBergens TF26.11+9.51

D16-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF15.41
2Ragnhild LøvåsVaregg Fleridrett19.17+3.36
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular19.39+3.58
4Mari Strømme LidVaregg Fleridrett20.04+4.23
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D19-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunhild Forland SlungårdAskøy OL19.14
2Karianne StrømmeVaregg Fleridrett20.08+0.54
3Lise ChristensenTIF Viking21.58+2.44
4Valentina DimitrovaGneist, IL23.03+3.49
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL24.36+5.22
6Maaike van LangenFana IL25.34+6.20

D40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Britt KarlsenAskøy OL15.59
2Linda RykkjeVaregg Fleridrett16.14+0.15
3Tove AasheimVaregg Fleridrett17.01+1.02
4Gro MadslienVaregg Fleridrett17.02+1.03
5Nina GogaBergens TF17.22+1.23
5Margrete SolvikGneist, IL17.22+1.23
7Vibeke ØyeIL Gular17.25+1.26
8Turid VrålstadVaregg Fleridrett19.35+3.36
9Hege FjellbirkelandIL Gular21.01+5.02
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett27.07+11.08
11Jorunn KjærgårdGneist, IL27.14+11.15
12Marian KjellevoldIL Gular29.52+13.53
Bodil JohansonVaregg Fleridrett44.35

D60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL15.44
2Nina SoligardBergens TF16.45+1.01
3Berit HegdalBergens TF19.49+4.05
3Bjørg KocbachBergens TF19.49+4.05
5Karen Clemetsen KayserFana IL20.47+5.03
6Astrid OrmbergFana IL27.07+11.23
7Kjellaug HodnekvamBergens TF29.28+13.44
8Kari SecherBergens TF29.42+13.58

DN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida Ingeborg EikangerGneist, IL12.24
2Iris Popsueva BuanesTIF Viking12.35+0.11
3Live Albertsen MjeldeTIF Viking12.38+0.14
4Marie KjærgårdGneist, IL14.27+2.03
5Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking16.33+4.09

HN

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigve Popsuev BuanesTIF Viking14.09
2Jonas Breistein PedersenTIF Viking14.49+0.40
3Andreas JansenFana IL14.57+0.48
4Henrik Løseth JansenFana IL15.09+1.00
5Brage EngtrøFana IL15.26+1.17
6Gabriel StrømmeTIF Viking16.00+1.51
7Peder Kolskår ToppeTIF Viking16.12+2.03
8Gard Nystuen SolliAskøy OL17.18+3.09
9Sigurd Nystuen SolliAskøy OL19.59+5.50

H-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Øye KragsethIL Gular22.02
2Sjur GrønnevetIL Gular23.02+1.00
3Sondre EngtrøFana IL23.28+1.26
4Kirill EikangerGneist, IL23.49+1.47
5Håvard Serck-HanssenTIF Viking28.37+6.35
6Thord Nystuen SolliAskøy OL30.35+8.33
7Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL31.28+9.26

H13-15

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL14.58
2Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett17.00+2.02
3Hans RogstadkjernetBergens TF18.49+3.51

H16-18

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett15.03
2Tage RosenlundVaregg Fleridrett15.49+0.46
3Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett16.09+1.06
4Brage Bell LysakerFana IL16.17+1.14
5Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett17.20+2.17
6Andreas NysæterBergens TF18.20+3.17
7Vegard Velle SivertsenBergens TF18.33+3.30
8Sigve Rygg EikelandBergens TF18.51+3.48
9Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.32+5.29
10Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett20.49+5.46

H19-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve BuanesTIF Viking13.57
2Ruairi LongUniversity College Dublin OC14.01+0.04
3Asbjørn Magnus MidtbøWing OK14.51+0.54
4Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular15.10+1.13
5Stian NilsenUNKNOWN16.07+2.10
6Sturle NordeideGneist, IL17.23+3.26
7Stian RykkjeVaregg Fleridrett18.39+4.42
8Einar EngtrøFana IL20.01+6.04
9Knut UtneFana IL20.12+6.15

H40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarte EikangerGneist, IL14.02
2Ronny RykkjeVaregg Fleridrett14.59+0.57
3Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett15.58+1.56
4Geir HeksemFana IL16.46+2.44
5Tom Øyvind JohannessenGneist, IL17.22+3.20
6Helge RosenlundVaregg Fleridrett17.54+3.52
7Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17.58+3.56
8Arne JohannesenIL Gular19.07+5.05
9Sverre Johan NærheimIL Gular20.00+5.58
10Runar SivertsenBergens TF23.03+9.01
11Lars FjellangerFana IL23.14+9.12
12Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL23.57+9.55
13Tore Svein NeseAskøy OL31.29+17.27
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jan Ove VindenesAskøy OLflyttet

H60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ørjan Eirik ValestrandFana IL16.44
2Jan Magnus NilsenAskøy OL16.49+0.05
3Egil KarlsenAskøy OL18.53+2.09
4Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett19.04+2.20
5Erling StrandBergens TF21.41+4.57
6Axel IngvaldsenTIF Viking23.24+6.40
7Gunnar AlsakerÅrstad IL24.40+7.56
8Halvdan Ramberg MoeFana IL24.52+8.08
9Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL25.32+8.48
10Magne RaadalFana IL25.59+9.15
11Jan Olav OrmbergFana IL26.01+9.17
12Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking27.30+10.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor