Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 20 august 2019

Askøy OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Britt KarlsenD40- (10)21.44+4.15
3Egil KarlsenH60- (12)20.18+1.11
9Thord Nystuen SolliH-12 (9)39.09+17.34
11Gunhild Forland SlungårdD19- (19)26.31+6.51
Sigurd Nystuen SolliHN (10)22.35
Gard Nystuen SolliHN (10)30.17
Rannveig SolliD60- (9)diskvalifisert

Bergens TF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nina GogaD40- (10)18.10+0.41
2Vegard Velle SivertsenH16-18 (6)22.08+0.13
2Bjørg KocbachD60- (9)21.11+1.59
3Synne Marie SandviknesD13-15 (6)26.34+7.14
3Berit HegdalD60- (9)21.17+2.05
4Dagfinn HoleH60- (12)21.10+2.03
5Nina SoligardD60- (9)25.13+6.01
6Knut GjestemoenH60- (12)21.51+2.44
7Bjørg MidttunD60- (9)26.40+7.28
9Ingunn EikelandD40- (10)29.52+12.23
14Runar SivertsenH40- (18)27.37+7.07
17Sindre EkrheimH40- (18)43.40+23.10
Ingeborg Rygg EikelandD16-18 (6)diskvalifisert
Alfon Harald JohansenH60- (12)diskvalifisert

Fana IL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Oskar HeksemH13-15 (3)16.34
1Judit M. MøllerD13-15 (6)19.20
2Ørjan Eirik ValestrandH60- (12)19.09+0.02
2Kristine Bog VikaneD16-18 (6)24.54+0.44
3Ingrid BrattbakkD-12 (7)30.22+4.54
4Erica Juliet EideD-12 (7)31.17+5.49
5Hedda Jansson RønnestadD-12 (7)31.31+6.03
5Stella S. DahleD16-18 (6)31.43+7.33
6Kristoffer Heldal HersvikH-12 (9)29.38+8.03
6Karen Clementsen KayserD60- (9)25.27+6.15
6Sondre BataldenH16-18 (6)33.24+11.29
6Stine Marie Tefre GriegD13-15 (6)30.28+11.08
7Sondre EngtrøH-12 (9)35.21+13.46
8Astrid OrmbergD60- (9)27.21+8.09
8Halvdan Ramberg MoeH60- (12)29.57+10.50
8Geir HeksemH40- (18)23.55+3.25
11Hans-Richard BrattbakkH40- (18)25.41+5.11
13Knut UtneH19- (14)25.40+9.06
15Maaike van LangenD19- (19)32.57+13.17
16Bjørn BataldenH40- (18)31.33+11.03
Brage EngtrøHN (10)21.29
Emil HeksemHN (10)16.17
Sverre Rafaelsen FrantzenHN (10)21.21
Jan Olav OrmbergH60- (12)diskvalifisert
Rannveig NordhagenD19- (19)diskvalifisert
Vibeke Tefre GriegD19- (19)diskvalifisert

Gneist, IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marit NipenD60- (9)19.12
5Tom Øyvind JohannessenH40- (18)22.17+1.47
5Erle Schjølberg EvensenD13-15 (6)28.07+8.47
6Emilie SolvikD-12 (7)34.14+8.46
7Jorunn KjærgårdD40- (10)28.43+11.14
9Ingunn Torød BusetD19- (19)25.22+5.42
11Øyvind JohannessenH19- (14)21.33+4.59
12Sturle NordeideH19- (14)22.02+5.28
14Marie DymbeD19- (19)30.31+10.51
14Lars Olav ToloH19- (14)32.27+15.53
17Ina Hopland SkageD19- (19)34.15+14.35
Håkon SolvikHN (10)21.41
Marie KjærgårdDN (5)31.35

Hordaland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Bjørn Johannessen FieldH19- (14)21.03+4.29

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Scott JuvikH19- (14)18.44+2.10
4Emil Øye KragsethH-12 (9)24.08+2.33
4Live GrønnevetD13-15 (6)27.33+8.13
5Sjur GrønnevetH-12 (9)24.12+2.37
6Vibeke ØyeD19- (19)24.12+4.32
8Ellen GrønnevetD40- (10)28.50+11.21
12Ole KragsethH40- (18)27.04+6.34

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Turid RognsvågD60- (9)21.48+2.36
5Andreas BergeH19- (14)19.01+2.27

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Dag Terje RøenH40- (18)25.18+4.48

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Arnfrid SkjævelandD19- (19)33.49+14.09

TIF Viking

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Trygve BuanesH19- (14)17.31+0.57
5Jan Harald Helmich PedersenH60- (12)21.49+2.42
7Knut KyrkjebøH19- (14)20.24+3.50
8Håvard Serck-HanssenH-12 (9)37.33+15.58
10Erik Serck-HanssenH40- (18)25.22+4.52
13Lise ChristensenD19- (19)27.43+8.03
13Kjetil DammH40- (18)27.26+6.56
15Jon-Kåre HansenH40- (18)30.16+9.46
Iris Popsueva BuanesDN (5)21.44
Live Albertsen MjeldeDN (5)21.46
Sigve Popsuev BuanesHN (10)24.13
Filip HansenHN (10)26.01
Gabriel StrømmeHN (10)25.43
Peder Kolskår ToppeHN (10)26.02

Varegg Fleridrett

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jørgen Rokne DahleH16-18 (6)21.55
1Tora Aasheim NymarkD16-18 (6)24.10
1Olve Berge AarsandH-12 (9)21.35
1Kristine FjellangerD19- (19)19.40
1Bjørn L. BasbergH60- (12)19.07
1Solveig LøvåsD-12 (7)25.28
1Per Harald Löfgren JohansenH19- (14)16.34
2Bendik Madslien SteinhaugH-12 (9)22.25+0.50
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikD-12 (7)27.25+1.57
2Sveinung RykkjeH40- (18)20.44+0.14
2Tonje RykkjeD13-15 (6)20.12+0.52
3Marius GuibertH13-15 (3)27.47+11.13
3Ronny RykkjeH40- (18)21.34+1.04
3Mari Strømme LidD16-18 (6)25.59+1.49
3Magnus Strømme LidH16-18 (6)23.07+1.12
3Sverre Stuland TysværH-12 (9)23.50+2.15
4Anne WestergårdD40- (10)25.07+7.38
4Astrid Oline ErvikD40- (10)25.07+7.38
4Tage RosenlundH16-18 (6)23.40+1.45
4Pål ThomassenH40- (18)21.36+1.06
4Ragnhild LøvåsD16-18 (6)26.04+1.54
4Christiane TrösseD19- (19)22.07+2.27
5Jon Erik Doppelhofer ErvikH16-18 (6)24.42+2.47
6Gernot DoppelhoferH40- (18)23.04+2.34
6Turid VrålstadD40- (10)26.34+9.05
7Ingunn MartinsenD19- (19)25.08+5.28
7Harald ValenH40- (18)23.34+3.04
7Marie ThomassenD-12 (7)40.43+15.15
7Per Øivind HusbyH60- (12)26.22+7.15
8Stian RykkjeH19- (14)20.34+4.00
8Ingrid LøvåsD19- (19)25.19+5.39
10Karianne StrømmeD19- (19)25.31+5.51
Lenea Berge AarsandDN (5)18.45
Roar BergeH40- (18)diskvalifisert
Linda RykkjeD40- (10)diskvalifisert

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per HauglandH60- (12)diskvalifisert
Arne HalvorsenH60- (12)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor