Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 20 august 2019

D-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig LøvåsVaregg Fleridrett25.28
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett27.25+1.57
3Ingrid BrattbakkFana IL30.22+4.54
4Erica Juliet EideFana IL31.17+5.49
5Hedda Jansson RønnestadFana IL31.31+6.03
6Emilie SolvikGneist, IL34.14+8.46
7Marie ThomassenVaregg Fleridrett40.43+15.15

D13-15

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit M. MøllerFana IL19.20
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett20.12+0.52
3Synne Marie SandviknesBergens TF26.34+7.14
4Live GrønnevetIL Gular27.33+8.13
5Erle Schjølberg EvensenGneist, IL28.07+8.47
6Stine Marie Tefre GriegFana IL30.28+11.08

D16-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett24.10
2Kristine Bog VikaneFana IL24.54+0.44
3Mari Strømme LidVaregg Fleridrett25.59+1.49
4Ragnhild LøvåsVaregg Fleridrett26.04+1.54
5Stella S. DahleFana IL31.43+7.33
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert

D19-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett19.40
2Therese HaareKonnerud IL20.24+0.44
3Oda J SikkelandIL Tyrving20.46+1.06
4Christiane TrösseVaregg Fleridrett22.07+2.27
5Maiken Økern HågårdKonnerud IL22.49+3.09
6Vibeke ØyeIL Gular24.12+4.32
7Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett25.08+5.28
8Ingrid LøvåsVaregg Fleridrett25.19+5.39
9Ingunn Torød BusetGneist, IL25.22+5.42
10Karianne StrømmeVaregg Fleridrett25.31+5.51
11Gunhild Forland SlungårdAskøy OL26.31+6.51
12Torhild Eide TorgersenIL Tyrving26.55+7.15
13Lise ChristensenTIF Viking27.43+8.03
14Marie DymbeGneist, IL30.31+10.51
15Maaike van LangenFana IL32.57+13.17
16Arnfrid SkjævelandStord Orientering33.49+14.09
17Ina Hopland SkageGneist, IL34.15+14.35
Rannveig NordhagenFana ILdiskvalifisert
Vibeke Tefre GriegFana ILdiskvalifisert

D40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aline HermansCO Liege17.29
2Nina GogaBergens TF18.10+0.41
3Britt KarlsenAskøy OL21.44+4.15
4Anne WestergårdVaregg Fleridrett25.07+7.38
4Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett25.07+7.38
6Turid VrålstadVaregg Fleridrett26.34+9.05
7Jorunn KjærgårdGneist, IL28.43+11.14
8Ellen GrønnevetIL Gular28.50+11.21
9Ingunn EikelandBergens TF29.52+12.23
Linda RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL19.12
2Bjørg KocbachBergens TF21.11+1.59
3Berit HegdalBergens TF21.17+2.05
4Turid RognsvågOs Orienteringsklubb21.48+2.36
5Nina SoligardBergens TF25.13+6.01
6Karen Clementsen KayserFana IL25.27+6.15
7Bjørg MidttunBergens TF26.40+7.28
8Astrid OrmbergFana IL27.21+8.09
Rannveig SolliAskøy OLdiskvalifisert

DN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lenea Berge AarsandVaregg Fleridrett18.45
Marie KjærgårdGneist, IL31.35
Iris Popsueva BuanesTIF Viking21.44
Live Albertsen MjeldeTIF Viking21.46
Anaïs MazyCO Liege12.17

HN

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håkon SolvikGneist, IL21.41
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking24.13
Brage EngtrøFana IL21.29
Emil HeksemFana IL16.17
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL22.35
Gard Nystuen SolliAskøy OL30.17
Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL21.21
Filip HansenTIF Viking26.01
Gabriel StrømmeTIF Viking25.43
Peder Kolskår ToppeTIF Viking26.02

H-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett21.35
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett22.25+0.50
3Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett23.50+2.15
4Emil Øye KragsethIL Gular24.08+2.33
5Sjur GrønnevetIL Gular24.12+2.37
6Kristoffer Heldal HersvikFana IL29.38+8.03
7Sondre EngtrøFana IL35.21+13.46
8Håvard Serck-HanssenTIF Viking37.33+15.58
9Thord Nystuen SolliAskøy OL39.09+17.34

H13-15

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL16.34
2Arnaud MazyCO Liege17.12+0.38
3Marius GuibertVaregg Fleridrett27.47+11.13

H16-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett21.55
2Vegard Velle SivertsenBergens TF22.08+0.13
3Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett23.07+1.12
4Tage RosenlundVaregg Fleridrett23.40+1.45
5Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett24.42+2.47
6Sondre BataldenFana IL33.24+11.29

H19-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett16.34
2Trygve BuanesTIF Viking17.31+0.57
3Ruairi LongAJAX18.41+2.07
4Scott JuvikIL Gular18.44+2.10
5Andreas BergeOs Orienteringsklubb19.01+2.27
6Asbjørn Magnus MidtbøWing OK19.59+3.25
7Knut KyrkjebøTIF Viking20.24+3.50
8Stian RykkjeVaregg Fleridrett20.34+4.00
9Eirik BjørkevollOdda IL20.36+4.02
10Bjørn Johannessen FieldHordaland21.03+4.29
11Øyvind JohannessenGneist, IL21.33+4.59
12Sturle NordeideGneist, IL22.02+5.28
13Knut UtneFana IL25.40+9.06
14Lars Olav ToloGneist, IL32.27+15.53

H40-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alain MazyCO Liege20.30
2Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett20.44+0.14
3Ronny RykkjeVaregg Fleridrett21.34+1.04
4Pål ThomassenVaregg Fleridrett21.36+1.06
5Tom Øyvind JohannessenGneist, IL22.17+1.47
6Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett23.04+2.34
7Harald ValenVaregg Fleridrett23.34+3.04
8Geir HeksemFana IL23.55+3.25
9Dag Terje RøenSamnanger IL25.18+4.48
10Erik Serck-HanssenTIF Viking25.22+4.52
11Hans-Richard BrattbakkFana IL25.41+5.11
12Ole KragsethIL Gular27.04+6.34
13Kjetil DammTIF Viking27.26+6.56
14Runar SivertsenBergens TF27.37+7.07
15Jon-Kåre HansenTIF Viking30.16+9.46
16Bjørn BataldenFana IL31.33+11.03
17Sindre EkrheimBergens TF43.40+23.10
Roar BergeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett19.07
2Ørjan Eirik ValestrandFana IL19.09+0.02
3Egil KarlsenAskøy OL20.18+1.11
4Dagfinn HoleBergens TF21.10+2.03
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking21.49+2.42
6Knut GjestemoenBergens TF21.51+2.44
7Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett26.22+7.15
8Halvdan Ramberg MoeFana IL29.57+10.50
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert
Per HauglandÅrstad ILdiskvalifisert
Arne HalvorsenÅrstad ILdiskvalifisert
Alfon Harald JohansenBergens TFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor