Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 2 april 2019

D-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie SolvikGneist, IL31.47
2Hedda Jansson RønnestadFana IL31.54+0.07
3Ingrid BrattbakkFana IL32.07+0.20
4Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett32.32+0.45
5Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL50.28+18.41
6Sofia Daltveit SlettebøFana IL1.00.18+28.31

D13-15

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RykkjeVaregg Fleridrett16.55
2Stella S. DahleFana IL20.20+3.25
3Karoline StrandenesFana IL20.27+3.32
4Erle Schjølberg EvensenGneist, IL26.29+9.34
5Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL37.25+20.30

D16-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL22.38
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF24.28+1.50
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett24.42+2.04
4Guri FarestveitNHH26.12+3.34
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett34.26+11.48

D19-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda J SikkelandTyrving IL21.52
2Gunhild ForlandAskøy OL24.06+2.14
3Ragnhild BalsvikOsterøy IL25.45+3.53
4Valentina DimitrovaGneist, IL26.12+4.20
5Ingunn Torød BusetGneist, IL26.26+4.34
6Karianne StrømmeVaregg Fleridrett26.28+4.36
7Ina Hopland SkageGneist, IL26.53+5.01
8Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett27.51+5.59
9Arnfrid SkjævelandStord Orientering30.07+8.15
10Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett32.57+11.05
11Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett33.39+11.47

D40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF17.26
2Gro MadslienVaregg Fleridrett18.43+1.17
3Hege FjellbirkelandIL Gular19.35+2.09
4Tove AasheimVaregg Fleridrett19.43+2.17
5Liv Sylvi MeyerGneist, IL20.00+2.34
6Britt KarlsenAskøy OL20.28+3.02
7Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb21.08+3.42
8Liv OrmbergGneist, IL22.28+5.02
9Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett23.49+6.23
10Anne WestergårdVaregg Fleridrett24.42+7.16
11Stine GriegFana IL25.42+8.16
12Eli VerstoIL Gular26.09+8.43
13May-lill DammTIF Viking27.03+9.37
Margrete SolvikGneist, ILdiskvalifisert

D60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL16.35
2Turid RognsvågOs Orienteringsklubb20.06+3.31
3Berit HegdalBergens TF20.10+3.35
4Bjørg KocbachBergens TF20.26+3.51
5Bjørg MidtunBergens TF22.00+5.25
6Astrid OrmbergFana IL25.20+8.45
7Anne GjestemoenBergens TF27.00+10.25
8Kari SecherBergens TF33.20+16.45
9Astri Ese HoleBergens TF34.48+18.13
10Ingrid RollFana IL1.12.12+55.37
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert
Rannveig SolliAskøy OLdiskvalifisert

DN

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sjur GrønnvettIL Gular12.20
2Linnea KnudsenTIF Viking12.49+0.29
2Vibeke ØyeIL Gular12.49+0.29
4Frida Ingeborg EikangerGneist, IL17.06+4.46
5Marie KjærgårdGneist, IL20.23+8.03
6Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb21.01+8.41
7Iris Popsueva BuanesTIF Viking23.18+10.58
8Synne Maria HenriksenBergens TF23.24+11.04
9Judit MøllerFana IL24.02+11.42
10Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking24.47+12.27
11Marie ThomassenVaregg Fleridrett25.14+12.54
12Live Albertsen MjeldeTIF Viking26.48+14.28

HN

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Øye KragsethIL Gular12.49
2Emil HeksemFana IL15.15+2.26
3Øystein TuentlandBergens TF19.49+7.00
4Sigurd Nystuen SolliAskøy OL20.16+7.27
5Gard Nystuen SolliAskøy OL20.23+7.34
6Sigve Popsuev BuanesTIF Viking23.15+10.26
7Håvard Serck-HanssenTIF Viking24.13+11.24
8Jonas Breistein PedersenTIF Viking25.26+12.37
9Memund Daltveit SlettebøFana IL33.51+21.02

H-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.57
2Kirill EikangerGneist, IL20.13+1.16
Thord Nystuen SolliAskøy OLdiskvalifisert

H13-15

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett14.29
2Oskar HeksemFana IL16.23+1.54
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H16-18

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF19.07
2Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett20.26+1.19
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett20.30+1.23
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20.31+1.24
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.35+1.28
6Andreas NysæterBergens TF21.25+2.18
7Vegard Velle SivertsenBergens TF21.55+2.48
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett24.20+5.13
9Sigve Rygg EikelandBergens TF24.21+5.14

H19-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett15.58
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett17.05+1.07
3Trygve BuanesTIF Viking17.31+1.33
4Lars RøttingenIL Gular19.07+3.09
5Øyvind JohannsenGneist, IL19.41+3.43
6Asbjørn Magnus MidtbøWing OK19.46+3.48
7Kasper ValestrandVaregg Fleridrett20.10+4.12
8Mathias RosenlundVaregg Fleridrett20.12+4.14
9Lasse SolheimFana IL20.47+4.49
10Eirik BjørkvoldOdda21.28+5.30
11Sturle NordeideGneist, IL21.39+5.41
12Knut UtneFana IL22.43+6.45
13Stian SolheimFana IL23.07+7.09
14Håkon BlågestadBSI - Orientering23.24+7.26
15Sverre SoløyVaregg Fleridrett26.34+10.36
16Lars FarestveitNHH29.42+13.44

H40-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarte EikangerGneist, IL17.09
2Ronny RykkjeVaregg Fleridrett17.21+0.12
3Pål ThomassenVaregg Fleridrett19.23+2.14
4Håkon ReikvamIL Gular20.00+2.51
5Tom Øyvind JohannessenGneist, IL20.17+3.08
6Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett20.39+3.30
7Helge NysæterBergens TF21.05+3.56
8Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett21.14+4.05
9Tore NymarkVaregg Fleridrett21.22+4.13
10Bjørn HøllelandFana IL22.06+4.57
11Sverre OttesenVaregg Fleridrett22.15+5.06
12Geir HeksemFana IL23.34+6.25
13Trond DøskelandFana IL23.39+6.30
14Helge RosenlundVaregg Fleridrett23.48+6.39
15Kjetil DammTIF Viking23.56+6.47
16Erik Serck-HanssenTIF Viking24.02+6.53
17Dag Terje RøenSamnanger IL24.43+7.34
18Hans-Richard BrattbakkFana IL25.33+8.24
19Sverre Johan NærheimIL Gular25.42+8.33
20Stig TenoldNHH25.52+8.43
21Jon Kåre HansenTIF Viking26.16+9.07
22Helge EmhjellenIL Gular26.19+9.10
23Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett27.03+9.54
24Runar SivertsenBergens TF28.27+11.18
25Lars FjellangerFana IL31.02+13.53

H60-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein S JacobsenTyrving IL17.15
2Ørjan Eirik ValestrandFana IL17.20+0.05
3Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett18.16+1.01
4Alfon JohansenBergens TF18.39+1.24
5Magnus NataasBergens TF19.17+2.02
6Dagfinn HoleBergens TF20.11+2.56
7Knut GjestemoenBergens TF20.12+2.57
8Gunnar KnudsenTIF Viking20.34+3.19
9Egil KarlsenAskøy OL21.12+3.57
10Gunnar MichelsenTIF Viking21.44+4.29
11Erling StrandBergens TF21.50+4.35
12Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking24.11+6.56
13Kristian Hj. FalchIL Gular24.13+6.58
14Per HauglandÅrstad IL24.25+7.10
15Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett25.03+7.48
16Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL25.50+8.35
17Egil KnudsenTIF Viking27.20+10.05
18Axel IngvaldsenTIF Viking29.09+11.54
19Otto Grahl-NielsenBergens TF31.46+14.31
20Svein HaukaasÅrstad IL32.28+15.13
21Halvdan Ramberg MoeFana IL35.33+18.18
22Roar NordvikFana IL38.03+20.48
23Torgeir HaugeFana IL38.04+20.49
John Olav AlvsvågFana ILdiskvalifisert
Harald LyngtunFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor