Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: onsdag 11 desember 2019

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Tore Svein NeseHA (23)diskvalifisert

Bergens TF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ingeborg Rygg EikelandDA (5)1.07.20
1Nina SoligardDC (8)36.23
3Siren GreveDB (6)1.12.10+14.08
4Matti TorgersenHB (11)58.32+9.00
4Knut GjestemoenHC (11)55.09+24.37
Øistein PaulsenHC (11)diskvalifisert
Andreas DaleHA (23)brutt

Fana IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Knut UtneHB (11)49.32
1Torgeir StrandHC (11)30.32
2Kristine Bog VikaneDA (5)1.07.22+0.02
3Jan KocbachHA (23)53.58+10.21
3Oskar HeksemHB (11)54.24+4.52
4Dagrun DaltveitDA (5)1.09.12+1.52
5Rannveig NordhagenDA (5)1.27.37+20.17
5Stein Ove DyngelandHB (11)1.01.37+12.05
10Lars FjellangerHB (11)1.57.56+1.08.24

Gneist, IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Hedda Erica EikangerDB (6)58.02
2Kirill EikangerHC (11)34.03+3.31
2Sturle NordeideHB (11)52.40+3.08
4Margrete SolvikDC (8)1.06.41+30.18
6Magne KnudsenHA (23)1.01.30+17.53
11Arne Wilhelm KnudsenHA (23)1.06.49+23.12
Birte NordeideDC (8)diskvalifisert
Lars Olav ToloHC (11)diskvalifisert

Hordaveg BIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
4Øistein StemmeHA (23)57.23+13.46
6Kjell Erik MyreHB (11)1.01.46+12.14
Svein RosselandHB (11)diskvalifisert

HSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Grete LindDC (8)1.27.00+50.37

HSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Reidar VettiHC (11)1.26.56+56.24

IL Gular

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Rune NygaardHA (23)51.33+7.56
2Vibeke ØyeDB (6)1.07.46+9.44
3Mai Helen LingaDC (8)1.04.24+28.01
4Hege FjellbirkelandDB (6)1.14.13+16.11
5Oda Kjellevold MaldeDC (8)1.06.46+30.23
5Tom Eirik EikangerHA (23)57.28+13.51
12Arne JohannesenHA (23)1.07.00+23.23
14Tore JuvikHA (23)1.07.59+24.22
Marian KjellevoldDC (8)diskvalifisert

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Vegard Jarvis WestergårdHA (23)43.37

Os Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
7Anders Tønnessen RødHA (23)1.04.20+20.43
9Rolf NordHC (11)1.37.59+1.07.27
18Steinar DanielsenHA (23)1.17.42+34.05

TIF Viking

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
2Ylva Svanberg HelleDC (8)42.10+5.47
3Lise ChristensenDA (5)1.08.43+1.23
5Jan Harald Helmich PedersenHC (11)1.11.30+40.58
9Vidar ScheiHA (23)1.05.10+21.33
10Vemund HansenHA (23)1.06.45+23.08
16Tor SørevikHA (23)1.09.02+25.25
17Ørjan TotlandHA (23)1.17.31+33.54

UBIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
8Heikki SavolainenHB (11)1.07.32+18.00
9Harald SodemannHB (11)1.13.41+24.09

Varegg Fleridrett

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
3Per Egil EnganHC (11)55.01+24.29
5Linda RykkjeDB (6)1.20.14+22.12
5Tonje RykkjeDB (6)1.20.14+22.12
7Lars Stuland LarsenHB (11)1.07.28+17.56
7Kristoffer MonsenHC (11)1.14.53+44.21
8Jon Erik Doppelhofer ErvikHA (23)1.04.25+20.48
13Jørgen Rokne DahleHA (23)1.07.53+24.16
15Helge Tiger HauglandHA (23)1.08.50+25.13
19Kim-Andrè Kjenes HauglandHA (23)1.28.52+45.15
20Gernot DoppelhoferHA (23)1.28.56+45.19Last ned GPS-spor i gpx-format
21Owen Jarvis WestergårdHA (23)1.54.43+1.11.06
Oskar RøenHA (23)diskvalifisert
Christiane TrösseDB (6)brutt

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
6Olav Ingvar ThornesHC (11)1.12.06+41.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor