Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: onsdag 16 oktober 2019

HA

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF38.49
2Erlend GjestemoenBergens TF41.51+3.02
3Tom Eirik EikangerIL Gular46.10+7.21
4Rune NygaardIL Gular46.11+7.22
5Magne KnudsenGneist, IL47.04+8.15
6Brage Bell LysakerFana IL49.59+11.10
7Jan KocbachFana IL51.15+12.26
8Per Arne  AadlandSamnanger IL51.21+12.32
9Vidar  ScheiTIF Viking52.51+14.02
10Vemund HansenTIF Viking56.27+17.38
11Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL58.40+19.51
12Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb58.41+19.52
13Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb59.27+20.38
14Torgeir StrandFana IL1.01.50+23.01
15Trond DøskelandFana IL1.03.02+24.13
16Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.04.49+26.00
17Andreas NysæterBergens TF1.06.07+27.18
18Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.07.00+28.11
19Mads Bratland ClaussenFana IL1.07.39+28.50
20Svein LingaIL Gular1.14.39+35.50
21Owen WestergaardVaregg Fleridrett1.14.54+36.05
22Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.16.12+37.23
23Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.23.35+44.46
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OLdiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tord Bell MykingFana ILdiskvalifisert
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor