Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: onsdag 13 mars 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 Hours! (var først til å svare)

DA

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.07.0513.58
2Rannveig NordhagenFana IL1.11.47+4.4214.57
3Kristine Bog VikaneFana IL1.15.48+8.4315.47
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HA

4 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett43.489.07
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett45.36+1.489.30
3Andreas DaleBergens TF46.31+2.439.41
4Tom Eirik EikangerIL Gular50.24+6.3610.30
5Bjørn HøllelandFana IL51.01+7.1310.37
6Birk Bell LysakerFana IL56.13+12.2511.42
7Magne KnudsenGneist, IL57.51+14.0312.03
8Øistein StemmeHordaveg BIL59.16+15.2812.20
9Erlend GjestemoenBergens TF1.03.36+19.4813.15
10Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.06.46+22.5813.54
11Arne JohannesenIL Gular1.07.28+23.4014.03
12Tore Svein NeseAskøy OL1.09.50+26.0214.32
13Torgeir StrandFana IL1.14.02+30.1415.25
14Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.49.14+1.05.2622.45
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Espen RognsvågOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
Tor SørevikTIF Vikingdiskvalifisert
Erik BohneVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Erik VikaneFana ILdiskvalifisert

DB

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise ChristensenTIF Viking43.4415.04
2Siren GreveBergens TF48.21+4.3716.40
3Ingrid SandvollGneist, IL50.51+7.0717.32
4Liv OrmbergGneist, IL51.52+8.0817.53
5Hege FjellbirkelandIL Gular53.27+9.4318.25
6Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.04.28+20.4422.13
Birte NordeideGneist, ILdiskvalifisert

HB

2 900 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle NordeideGneist, IL33.1011.26
2Martin StustadNOTEAM34.03+0.5311.44
3Vemund HansenTIF Viking35.29+2.1912.14
4Knut UtneFana IL36.04+2.5412.26
5Tord Bell MykingFana IL39.35+6.2513.38
6Brage Bell LysakerFana IL40.39+7.2914.01
7Kjell Erik MyreHordaveg BIL41.38+8.2814.21
8Bjørn-Inge SkageGneist, IL41.43+8.3314.23
9Kjetil DammTIF Viking42.48+9.3814.45
10John Fredrik HatlingFana IL45.26+12.1615.40
11Erik JohannessenHordaveg BIL45.42+12.3215.45
12Marcel NiederhauserAskøy OL52.44+19.3418.11
13Svein RosselandHordaveg BIL57.31+24.2119.50
14Olav LofthusHordaveg BIL1.00.00+26.5020.41
15Stein Ove DyngelandStatoil BIL1.04.31+31.2122.14

DC

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Sylvi MeyerGneist, IL21.2010.40
2Nina SoligardBergens TF27.24+6.0413.42
3Stella S. DahleFana IL28.48+7.2814.24
4Erle Schjølberg EvensenGneist, IL32.24+11.0416.12
5Ina Hopland SkageGneist, IL35.10+13.5017.35
6Ingjerd SognnæsBergens TF36.35+15.1518.17
7Emilie SolvikGneist, IL50.32+29.1225.16
8Margrete SolvikGneist, IL50.41+29.2125.20
9Kristina FintlandGneist, IL50.45+29.2525.22

HC

2 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Olav AlvsvågFana IL24.2112.10
2Sverre SoløyVaregg Fleridrett24.26+0.0512.13
3Knut GjestemoenBergens TF25.24+1.0312.42
4Øistein PaulsenBergens TF26.20+1.5913.10
4Jørn TorgersenTIF Viking26.20+1.5913.10
6Rolf NordOs Orienteringsklubb28.03+3.4214.01
7Ketil NummedalFana IL31.35+7.1415.47
8Magne RaadalFana IL33.15+8.5416.37
9Sturla StemshaugNOTEAM33.41+9.2016.50
10Kristian Hj. FalchIL Gular33.56+9.3516.58
11Axel IngvaldsenTIF Viking34.48+10.2717.24
12Harald LyngtunFana IL37.20+12.5918.40
13Jan Olav OrmbergFana IL52.24+28.0326.12
14Per VikaneFana IL52.54+28.3326.27
15Lars Olav ToloGneist, IL57.40+33.1928.50
Per Olaf TangenFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor