Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 13 februar 2019

DA

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1.04.37
2Helen MartinsenIL Gular1.09.29+4.52
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.17.53+13.16
4Lise ChristensenTIF Viking1.24.53+20.16

HA

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett40.47
2Jan KocbachFana IL44.28+3.41
3Rune NygaardIL Gular44.43+3.56
4Andreas DaleBergens TF47.32+6.45
5Stian RykkjeVaregg Fleridrett50.00+9.13
6Tom Eirik EikangerIL Gular50.21+9.34
7Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett55.23+14.36
8Øyvind JohannessenGneist, IL57.12+16.25
9Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett58.01+17.14
10Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL58.04+17.17
11Tom Øyvind JohannessenGneist, IL59.43+18.56
12Tore NymarkVaregg Fleridrett59.47+19.00
13Bjørn HøllelandFana IL1.00.11+19.24
14Øistein StemmeHordaveg BIL1.00.56+20.09
15Tore Svein NeseAskøy OL1.06.16+25.29
16Torgeir StrandFana IL1.19.41+38.54
17Lars FjellangerFana IL1.48.47+1.08.00
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tor SørevikTIF Vikingdiskvalifisert

DB

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig NordhagenFana IL48.02
2Kristine Bog VikaneFana IL48.20+0.18
3Linda RykkjeVaregg Fleridrett50.48+2.46
4Ingrid SandvollGneist, IL56.29+8.27
5Siren GreveBergens TF57.04+9.02
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett57.43+9.41
7Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.02.10+14.08
8Tove AasheimVaregg Fleridrett1.04.11+16.09
9May-lill DammTIF Viking1.39.37+51.35

HB

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein BøeFana IL45.33
2Brage Bell LysakerFana IL45.55+0.22
3Tord Bell MykingFana IL47.09+1.36
4Harald SodemanUBIL51.54+6.21
5Knut UtneFana IL52.12+6.39
6Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett54.51+9.18
7Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett56.52+11.19
8Stein Ove DyngelandStatoil BIL1.00.30+14.57
9Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.35.28+49.55
10Kjetil DammTIF Viking1.39.35+54.02

DC

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Sylvi MeyerGneist, IL30.19
2Nina SoligardBergens TF37.06+6.47
3Mai Helen LingaIL Gular40.00+9.41
4Oda Kjellevold MaldeIL Gular54.13+23.54
5Marian KjellevoldIL Gular54.21+24.02
Vibeke Mjaatvedtdiskvalifisert

HC

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturla Stemshaug26.38
2Lars SveenBergens TF28.20+1.42
3Jørn TorgersenTIF Viking28.48+2.10
4Øistein PaulsenBergens TF30.30+3.52
5Rolf NordOs Orienteringsklubb38.12+11.34
6Ketil NummedalFana IL39.40+13.02
7Axel IngvaldsenTIF Viking39.51+13.13
8Knut GjestemoenBergens TF42.10+15.32
9Magne RaadalFana IL47.17+20.39
10Sverre SoløyVaregg Fleridrett58.38+32.00
11John Olav AlvsvågFana IL58.46+32.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor