Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 14 juni 2019

Asker Skiklubb

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Nora Christine HansenD 13-14 (44)15.58+2.208.16
7Jørn Bue OlsenH 17- (8)32.41+14.0712.58
8Maren Aure SkogedalD 13-14 (44)17.45+4.079.11
10Simen Aure SkogedalH 15-16 (47)19.27+2.027.43
15Mathias BirkelundH 13-14 (50)20.44+4.159.17
15Kristian Fredriksen AasH 15-16 (47)21.08+3.438.23
16Una NastadD 13-14 (44)18.49+5.119.44
24Astrid YtterbøD 13-14 (44)20.55+7.1710.50
25Mikael BirkelundH 15-16 (47)24.47+7.229.50
26Karin Halsaa DolvenD 13-14 (44)21.12+7.3410.59
27Martha WisløffD 13-14 (44)22.28+8.5011.38
28Elias AndenæsH 13-14 (50)25.03+8.3411.13
30Sara MartiniD 13-14 (44)23.15+9.3712.02
30Hedda Sofie RiddervoldD 15-16 (47)28.28+12.5313.03
30Mikkel RastadH 13-14 (50)25.35+9.0611.28
31Mathias NyhaugH 15-16 (47)28.41+11.1611.22
33Celia Sophia DaviesD 13-14 (44)25.16+11.3813.05
33Emil Ruud FossheimH 15-16 (47)33.40+16.1513.21
34Silje Ruud FossheimD 13-14 (44)25.35+11.5713.15
35Vilmer NybergH 15-16 (47)35.09+17.4413.56
37Henrik NybergH 13-14 (50)27.34+11.0512.21
Anette Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (47)diskvalifisert
Jorun RuudD 17- (8)ikke startet
Jakob RastadH 15-16 (47)ikke startet

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ingrid MobråthenD 15-16 (47)21.24+5.499.48

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Mathias AxelsonH 13-14 (50)19.47+3.188.52
Amanda AxelsonD 15-16 (47)diskvalifisert

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (47)17.56+2.218.13
21Julie BerntzenD 15-16 (47)22.15+6.4010.12

Fossum IF

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Signe HoloD 13-14 (44)15.51+2.138.12
5Philip Lehmann RomørenH 15-16 (47)18.55+1.307.30
12Elise ThorsengD 13-14 (44)18.24+4.469.32
15Tuva HøyerD 13-14 (44)18.46+5.089.43
15Johanne Rognerud BøeD 15-16 (47)20.28+4.539.23
19Gustav Andresen SkotteH 15-16 (47)22.55+5.309.05
22Heidi Kristina SebjørnsenD 15-16 (47)22.30+6.5510.19
24Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (47)23.25+7.5010.44
26Henrik WoldeneH 15-16 (47)24.55+7.309.53
Kathinka Zahl HagenD 15-16 (47)diskvalifisert
Selma Tørudbakken JendalD 15-16 (47)diskvalifisert
Marielle MichelsenD 15-16 (47)diskvalifisert
Børge Nilsen BergH 15-16 (47)diskvalifisert
Sindre Vie StrislandH 15-16 (47)diskvalifisert
Birk Felland SætnanH 15-16 (47)diskvalifisert
Kristin Nergaard BergD 17- (8)ikke startet
Erlend BakkeH 13-14 (50)ikke startet
Eirik Vie StrislandH 15-16 (47)ikke startet

Fredrikstad SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Audun NordbyH 13-14 (50)22.07+5.389.55
24Sivert FinstadH 13-14 (50)23.33+7.0410.33
Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (47)diskvalifisert
Emma Sofie SteinslandD 15-16 (47)diskvalifisert
Sivert PoppeH 15-16 (47)diskvalifisert
Ludvik SætherH 15-16 (47)diskvalifisert
Embla ØvretveitD 15-16 (47)ikke startet
Thomas BlomkvistH 15-16 (47)ikke startet

Halden SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Lene SandvikD 17- (8)29.44+7.5213.38
13Elias MosebekkH 13-14 (50)20.31+4.029.12
22Sigurd Saxe SandvikH 15-16 (47)23.15+5.509.13
24Herman Lien BackstrømH 15-16 (47)24.32+7.079.44
27Sebastian Bøhn-BryntesenH 13-14 (50)24.24+7.5510.56

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Eelco van RaaijH 17- (8)30.39+12.0512.09
20Annika van RaaijD 13-14 (44)20.26+6.4810.35

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (44)18.02+4.249.20
11Lukas Jones ArnesenH 13-14 (50)20.11+3.429.03
22Anne ØstvoldD 13-14 (44)20.40+7.0210.42
23Helene Margarethe KristensenD 13-14 (44)20.48+7.1010.46
37Julie Heyerdahl RødstenD 13-14 (44)26.58+13.2013.58
41Einar ØstvoldH 13-14 (50)32.24+15.5514.31
Ella BerstadD 15-16 (47)diskvalifisert

IK Grane Arendal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Geir Jonny RingvollH 17- (8)24.39+6.059.46
12Amalie RingvollD 15-16 (47)19.45+4.109.03
28Lise MikkelsenD 15-16 (47)26.03+10.2811.56
32Ine MikkelsenD 15-16 (47)32.33+16.5814.55
36Elias Vågsnes SælsbråtenH 15-16 (47)38.07+20.4215.07

IL Hauken

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (50)ikke startet

IL Koll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Martin Christoffer BorgH 13-14 (50)16.41+0.127.28
22Tobias Tronbøl LiumH 13-14 (50)22.00+5.319.51
Jonas HickenH 13-14 (50)diskvalifisert
Kidus Abiy GirmaH 13-14 (50)ikke startet
Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (50)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Peder Aabogen HaugaardH 15-16 (47)23.03+5.389.08

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Alva Marika NiklassonD 15-16 (47)15.48+0.137.14
10Hanna RehnD 15-16 (47)19.26+3.518.54

Kongsberg OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Karoline BredlandD 17- (8)22.22+0.3010.15
3Ingjerd SommerstadD 17- (8)24.10+2.1811.05
12Synne Sommerstad RøsteD 13-14 (44)18.24+4.469.32
12Atle Nikolai WølloH 15-16 (47)19.50+2.257.52
16Mari ØverbyD 15-16 (47)21.00+5.259.37
17Konstanse MoholthD 15-16 (47)21.22+5.479.48
17Andreas Myrvold SkovlystH 13-14 (50)21.06+4.379.27
20Johan EgerH 15-16 (47)22.57+5.329.06
28Ane Kristine EidD 13-14 (44)23.00+9.2211.55
28Arne BerganH 15-16 (47)25.49+8.2410.14
29Ingvild GustafssonD 15-16 (47)28.01+12.2612.51
32Halvor LøkenH 15-16 (47)32.01+14.3612.42
35Helene Brandal SøftingD 15-16 (47)37.29+21.5417.11
38Ingrid LestebergD 13-14 (44)27.13+13.3514.06
Selma HøivoldD 15-16 (47)ikke startet
Erik HøivoldH 17- (8)ikke startet

Konnerud IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Kirsten GjermstadD 17- (8)26.35+4.4312.11
7August Hellerud SireH 13-14 (50)19.08+2.398.34
8Fredrik Fet AndersenH 13-14 (50)19.16+2.478.38
21Martine Gjermstad PettersenD 13-14 (44)20.34+6.5610.39
23Hedda SpangbergD 15-16 (47)22.49+7.1410.27
25Elsa Sofie Lysheden-VogtD 13-14 (44)21.05+7.2710.55
25Tiril KihleD 15-16 (47)24.09+8.3411.04
Solfrid MarthiniussenD 17- (8)diskvalifisert

Kristiansand OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Brage TakleH 15-16 (47)18.22+0.577.17
6Trygve Børte NomelandH 15-16 (47)19.00+1.357.32
7Målfrid KonstD 17- (8)31.36+9.4414.29
38Tina BoothD 15-16 (47)47.11+31.3621.38

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Kristin Melby JacobsenD 15-16 (47)20.17+4.429.18
27Eline SchjervenD 15-16 (47)25.36+10.0111.44
29Hallvard TjentlandH 15-16 (47)25.57+8.3210.17

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadD 17- (8)21.5210.01
18Iril RingheimD 13-14 (44)20.07+6.2910.25

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Steinar EastwoodH 17- (8)19.55+1.217.54
4Håkon BogasonH 13-14 (50)18.20+1.518.13
5Jonathan WoodhouseH 13-14 (50)18.28+1.598.16
6Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (50)19.00+2.318.31
9Rasmus D. EastwoodH 13-14 (50)19.41+3.128.49
Eskil BrændenH 13-14 (50)diskvalifisert
Torbjørn LundebyH 13-14 (50)diskvalifisert

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4May Ingela HopeD 17- (8)26.22+4.3012.05
35Oskar HopeH 13-14 (50)26.59+10.3012.06

Notodden OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Emma EngehultD 15-16 (47)ikke startet
Ingeborg HovdejordD 15-16 (47)ikke startet
Rune EngehultH 17- (8)ikke startet

Nydalens SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maja Mo HjelsethD 13-14 (44)13.387.03
1Pia Young VikD 15-16 (47)15.357.08
3Marie ScheeleD 13-14 (44)15.16+1.387.54
3Axel AaldeH 15-16 (47)17.36+0.116.59
6Mari AarsethD 13-14 (44)16.15+2.378.25
7Kasper Bakken UlsethH 15-16 (47)19.19+1.547.39
8Marie SaugestadD 15-16 (47)19.05+3.308.45
8Anders Håvard LarsenH 15-16 (47)19.24+1.597.41
9Hanne Wærp HaugeD 13-14 (44)17.59+4.219.19
10Elise Wærp HaugeD 15-16 (47)19.26+3.518.54
11Gaute BerganH 15-16 (47)19.42+2.177.49
16Rolf Andreas BergH 15-16 (47)21.24+3.598.29
17Jonas AarsethH 15-16 (47)21.47+4.228.38
18Elias StubberudH 15-16 (47)22.41+5.169.00
Teodor Mo HjelsethH 15-16 (47)ikke startet
Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (47)ikke startet

Oppsal Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre OlaussenH 13-14 (50)16.297.23
2Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (44)14.08+0.307.19
3Christoffer ÅnensenH 13-14 (50)17.35+1.067.53
7Ane HustvedtD 13-14 (44)16.37+2.598.36
17Ingrid Johansen-BarliD 13-14 (44)19.07+5.299.54
18Aksel Nikolai AubertH 13-14 (50)21.31+5.029.38
19Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (44)20.10+6.3210.26
26Katrine Bjordal VegganD 15-16 (47)24.29+8.5411.13
32Gabriel SolemH 13-14 (50)26.04+9.3511.41
33Jakob A. GjedeboH 13-14 (50)26.35+10.0611.55
34Bo Utseth BøhlerengenH 15-16 (47)34.22+16.5713.38
Synne Utseth BøhlerengenD 13-14 (44)diskvalifisert
Mari KallesonD 13-14 (44)diskvalifisert
Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (44)diskvalifisert
Marie Bjordal VegganD 13-14 (44)diskvalifisert
Marius E. AamodtH 15-16 (47)diskvalifisert
Ingrid LuråsD 15-16 (47)ikke startet
Arild AndersenH 17- (8)ikke startet

Porsgrunn OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenH 15-16 (47)17.256.54
1Magne Wiig MathisenH 17- (8)18.347.22
6Une HoltermannD 15-16 (47)18.47+3.128.36
27Oscar Wiersdalen ThunoldH 15-16 (47)25.26+8.0110.05
Martin AusenH 15-16 (47)diskvalifisert
Anine Kjørholt LieD 15-16 (47)ikke startet

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Håvard EikH 13-14 (50)20.19+3.509.06
20Gjermund Taje SkeieH 13-14 (50)21.51+5.229.47
25Kevin RommetvedtH 13-14 (50)23.47+7.1810.39
34Sigve Snerlebakken-AamodtH 13-14 (50)26.40+10.1111.57
36Even EnghH 13-14 (50)27.10+10.4112.10
38Sjur NilsenH 13-14 (50)28.09+11.4012.37
40Alvin Andersen MariboH 13-14 (50)30.24+13.5513.37

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lars BerglundH 17- (8)21.14+2.408.25
9Mikkel BerglundH 15-16 (47)19.25+2.007.42
13Martin Nøkleby MellingH 15-16 (47)20.13+2.488.01
37Marte Sofie SkroveD 15-16 (47)44.02+28.2720.11
44Reidar KollstrømH 13-14 (50)39.21+22.5217.38
Monica BerglundD 17- (8)ikke startet
Rasmus BerglundH 13-14 (50)ikke startet

Sandefjord OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (47)19.20+3.458.52
14Ragne KlavenesD 13-14 (44)18.34+4.569.37
14Benjamin GjoneH 15-16 (47)21.06+3.418.22
23Anders KlavenesH 15-16 (47)24.07+6.429.34
29Brage EikåsH 13-14 (50)25.06+8.3711.15
31Emilie Kleppan StampeD 15-16 (47)32.20+16.4514.49
36Linn StrømD 15-16 (47)38.42+23.0717.45
39Ingeborg EikåsD 13-14 (44)30.20+16.4215.43
Lise StrømD 15-16 (47)diskvalifisert
Emilie JohansenD 15-16 (47)ikke startet

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gisle NysæterH 17- (8)26.38+8.0410.34
21Gaute NysæterH 13-14 (50)21.52+5.239.48
36Vilde Aakre LeistadD 13-14 (44)26.12+12.3413.34
40Emilie Holtskog-FeremansD 13-14 (44)31.40+18.0216.24

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Martin DybvikH 13-14 (50)49.05+32.3622.00
Hallgeir BrevikH 15-16 (47)diskvalifisert

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marie KvarmeD 15-16 (47)17.55+2.208.13
14Henrik KaiserH 13-14 (50)20.42+4.139.16
16Mats JohnsenH 13-14 (50)21.01+4.329.25
19Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (50)21.49+5.209.46
20Mina Akiko JohnsenD 15-16 (47)21.37+6.029.54
29Marthe Graff-WiikD 13-14 (44)23.06+9.2811.58
42Jens WoldH 13-14 (50)36.07+19.3816.11
43Filip KnudsenH 13-14 (50)36.10+19.4116.13
Martin KaiserH 15-16 (47)diskvalifisert
Daniel NystuenH 15-16 (47)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Astrid WhiteD 15-16 (47)18.58+3.238.42

Trøsken IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Mathias Pedersen HolmskauH 15-16 (47)27.51+10.2611.03
31Ingrid Pedersen HolmskauD 13-14 (44)24.22+10.4412.37
32Marte Lillegraven LangsæterD 13-14 (44)24.23+10.4512.38

Tyrving IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian Juell LarsenH 15-16 (47)17.256.54
5Linnea HolstD 15-16 (47)18.44+3.098.35
11Sofia ØhlckersD 13-14 (44)18.18+4.409.28
14Kajsa Meyer LarssonD 15-16 (47)20.22+4.479.20
19Vida Helland-HansenD 15-16 (47)21.25+5.509.49
Lavrans HirschH 13-14 (50)ikke startet

Østmarka OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Erlend OtterleiH 13-14 (50)23.58+7.2910.44
31Emil HuuseH 13-14 (50)25.42+9.1311.31
33Sigrid NermoenD 15-16 (47)35.38+20.0316.20
34Lillian Elene BooijD 15-16 (47)35.55+20.2016.28
35Ellen Margrete Stubban HygenD 13-14 (44)25.54+12.1613.25
39Andreas SandernesH 13-14 (50)28.34+12.0512.48
Mathias LinløkkenH 13-14 (50)diskvalifisert
Håvard RønningenH 13-14 (50)diskvalifisert
Jakob GilljamH 15-16 (47)diskvalifisert
Hans Olav HygenH 17- (8)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor