Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 14 juni 2019

H 15-16

2 520 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian Juell LarsenTyrving IL17.25
1Tobias MathisenPorsgrunn OL17.25
3Axel AaldeNydalens SK17.36+0.11
4Brage TakleKristiansand OK18.22+0.57
5Philip Lehmann RomørenFossum IF18.55+1.30
6Trygve Børte NomelandKristiansand OK19.00+1.35
7Kasper Bakken UlsethNydalens SK19.19+1.54
8Anders Håvard LarsenNydalens SK19.24+1.59
9Mikkel BerglundRingerike OL19.25+2.00
10Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.27+2.02
11Gaute BerganNydalens SK19.42+2.17
12Atle Nikolai WølloKongsberg OL19.50+2.25
13Martin Nøkleby MellingRingerike OL20.13+2.48
14Benjamin GjoneSandefjord OK21.06+3.41
15Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb21.08+3.43
16Rolf Andreas BergNydalens SK21.24+3.59
17Jonas AarsethNydalens SK21.47+4.22
18Elias StubberudNydalens SK22.41+5.16
19Gustav Andresen SkotteFossum IF22.55+5.30
20Johan EgerKongsberg OL22.57+5.32
21Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK23.03+5.38
22Sigurd Saxe SandvikHalden SK23.15+5.50
23Anders KlavenesSandefjord OK24.07+6.42
24Herman Lien BackstrømHalden SK24.32+7.07
25Mikael BirkelundAsker Skiklubb24.47+7.22
26Henrik WoldeneFossum IF24.55+7.30
27Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL25.26+8.01
28Arne BerganKongsberg OL25.49+8.24
29Hallvard TjentlandLardal OL25.57+8.32
30Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL27.51+10.26
31Mathias NyhaugAsker Skiklubb28.41+11.16
32Halvor LøkenKongsberg OL32.01+14.36
33Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb33.40+16.15
34Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering34.22+16.57
35Vilmer NybergAsker Skiklubb35.09+17.44
36Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering38.07+20.42
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Børge Nilsen BergFossum IFdiskvalifisert
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Jakob GilljamØstmarka OKdiskvalifisert
Martin KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Daniel NystuenSturla, IFdiskvalifisert
Sivert PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Sindre Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Ludvik SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Jakob RastadAsker Skiklubbikke startet
Eirik Vie StrislandFossum IFikke startet
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor