Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 14 juni 2019

H 13-14

2 230 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre OlaussenOppsal Orientering16.29
2Martin Christoffer BorgIL Koll16.41+0.12
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering17.35+1.06
4Håkon BogasonLillomarka OL18.20+1.51
5Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.28+1.59
6Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL19.00+2.31
7August Hellerud SireKonnerud IL19.08+2.39
8Fredrik Fet AndersenKonnerud IL19.16+2.47
9Rasmus D. EastwoodLillomarka OL19.41+3.12
10Mathias AxelsonEiker OL19.47+3.18
11Lukas Jones ArnesenHeming Orientering20.11+3.42
12Håvard EikRaumar Orientering20.19+3.50
13Elias MosebekkHalden SK20.31+4.02
14Henrik KaiserSturla, IF20.42+4.13
15Mathias BirkelundAsker Skiklubb20.44+4.15
16Mats JohnsenSturla, IF21.01+4.32
17Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL21.06+4.37
18Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering21.31+5.02
19Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF21.49+5.20
20Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering21.51+5.22
21Gaute NysæterSkien OK21.52+5.23
22Tobias Tronbøl LiumIL Koll22.00+5.31
23Audun NordbyFredrikstad SK22.07+5.38
24Sivert FinstadFredrikstad SK23.33+7.04
25Kevin RommetvedtRaumar Orientering23.47+7.18
26Erlend OtterleiØstmarka OK23.58+7.29
27Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK24.24+7.55
28Elias AndenæsAsker Skiklubb25.03+8.34
29Brage EikåsSandefjord OK25.06+8.37
30Mikkel RastadAsker Skiklubb25.35+9.06
31Emil HuuseØstmarka OK25.42+9.13
32Gabriel SolemOppsal Orientering26.04+9.35
33Jakob A. GjedeboOppsal Orientering26.35+10.06
34Sigve Snerlebakken-AamodtRaumar Orientering26.40+10.11
35Oskar HopeModum OL26.59+10.30
36Even EnghRaumar Orientering27.10+10.41
37Henrik NybergAsker Skiklubb27.34+11.05
38Sjur NilsenRaumar Orientering28.09+11.40
39Andreas SandernesØstmarka OK28.34+12.05
40Alvin Andersen MariboRaumar Orientering30.24+13.55
41Einar ØstvoldHeming Orientering32.24+15.55
42Jens WoldSturla, IF36.07+19.38
43Filip KnudsenSturla, IF36.10+19.41
44Reidar KollstrømRingerike OL39.21+22.52
45Martin DybvikStokke IL49.05+32.36
Eskil BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
Jonas HickenIL Kolldiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Torbjørn LundebyLillomarka OLdiskvalifisert
Håvard RønningenØstmarka OKdiskvalifisert
Erlend BakkeFossum IFikke startet
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Kidus Abiy GirmaIL Kollikke startet
Lavrans HirschTyrving ILikke startet
Johannes Salvesen-LundeIL Kollikke startet
Henrik Repstad StoremyrIL Haukenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor