Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 14 juni 2019

D 15-16

2 180 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK15.35
2Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL15.48+0.13
3Marie KvarmeSturla, IF17.55+2.20
4Ragnhild Mathea HelmersenFet OL17.56+2.21
5Linnea HolstTyrving IL18.44+3.09
6Une HoltermannPorsgrunn OL18.47+3.12
7Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK18.58+3.23
8Marie SaugestadNydalens SK19.05+3.30
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK19.20+3.45
10Elise Wærp HaugeNydalens SK19.26+3.51
10Hanna RehnKolbotn og Skimt OL19.26+3.51
12Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering19.45+4.10
13Kristin Melby JacobsenLardal OL20.17+4.42
14Kajsa Meyer LarssonTyrving IL20.22+4.47
15Johanne Rognerud BøeFossum IF20.28+4.53
16Mari ØverbyKongsberg OL21.00+5.25
17Konstanse MoholthKongsberg OL21.22+5.47
18Ingrid MobråthenBotne SK21.24+5.49
19Vida Helland-HansenTyrving IL21.25+5.50
20Mina Akiko JohnsenSturla, IF21.37+6.02
21Julie BerntzenFet OL22.15+6.40
22Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF22.30+6.55
23Hedda SpangbergKonnerud IL22.49+7.14
24Helene Bjørkvold JendalFossum IF23.25+7.50
25Tiril KihleKonnerud IL24.09+8.34
26Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering24.29+8.54
27Eline SchjervenLardal OL25.36+10.01
28Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering26.03+10.28
29Ingvild GustafssonKongsberg OL28.01+12.26
30Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb28.28+12.53
31Emilie Kleppan StampeSandefjord OK32.20+16.45
32Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering32.33+16.58
33Sigrid NermoenØstmarka OK35.38+20.03
34Lillian Elene BooijØstmarka OK35.55+20.20
35Helene Brandal SøftingKongsberg OL37.29+21.54
36Linn StrømSandefjord OK38.42+23.07
37Marte Sofie SkroveRingerike OL44.02+28.27
38Tina BoothKristiansand OK47.11+31.36
Amanda AxelsonEiker OLdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Selma Tørudbakken JendalFossum IFdiskvalifisert
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Marielle MichelsenFossum IFdiskvalifisert
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Lise StrømSandefjord OKdiskvalifisert
Emma EngehultNotodden OLikke startet
Ingeborg HovdejordNotodden OLikke startet
Selma HøivoldKongsberg OLikke startet
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLikke startet
Ingrid LuråsOppsal Orienteringikke startet
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor