Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Camp Stokke sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Camp Stokke sprinttrening
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: fredag 14 juni 2019

Klasser: Visa alla | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | N-Damer | H-Herre

D 13-14

1 930 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maja Mo HjelsethNydalens SK13.38
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering14.08+0.30
3Marie ScheeleNydalens SK15.16+1.38
4Signe HoloFossum IF15.51+2.13
5Nora Christine HansenAsker Skiklubb15.58+2.20
6Mari AarsethNydalens SK16.15+2.37
7Ane HustvedtOppsal Orientering16.37+2.59
8Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb17.45+4.07
9Hanne Wærp HaugeNydalens SK17.59+4.21
10Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering18.02+4.24
11Sofia ØhlckersTyrving IL18.18+4.40
12Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL18.24+4.46
12Elise ThorsengFossum IF18.24+4.46
14Ragne KlavenesSandefjord OK18.34+4.56
15Tuva HøyerFossum IF18.46+5.08
16Una NastadAsker Skiklubb18.49+5.11
17Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering19.07+5.29
18Iril RingheimLarvik OK20.07+6.29
19Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering20.10+6.32
20Annika van RaaijHedrum OL20.26+6.48
21Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL20.34+6.56
22Anne ØstvoldHeming Orientering20.40+7.02
23Helene Margarethe KristensenHeming Orientering20.48+7.10
24Astrid YtterbøAsker Skiklubb20.55+7.17
25Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL21.05+7.27
26Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb21.12+7.34
27Martha WisløffAsker Skiklubb22.28+8.50
28Ane Kristine EidKongsberg OL23.00+9.22
29Marthe Graff-WiikSturla, IF23.06+9.28
30Sara MartiniAsker Skiklubb23.15+9.37
31Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL24.22+10.44
32Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL24.23+10.45
33Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb25.16+11.38
34Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb25.35+11.57
35Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK25.54+12.16
36Vilde Aakre LeistadSkien OK26.12+12.34
37Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering26.58+13.20
38Ingrid LestebergKongsberg OL27.13+13.35
39Ingeborg EikåsSandefjord OK30.20+16.42
40Emilie Holtskog-FeremansSkien OK31.40+18.02
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mari KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Marie Bjordal VegganOppsal Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor