Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Juleløpet 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Juleløpet 2018
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 26 desember 2018

Sandnes IL (Rogaland)

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnus HaugNybegynnerløype (13)20.2210.43
2Mette WathneDamer - lang løype (18)44.41+0.198.25
2Vebjørn OftedalNybegynnerløype (13)22.47+2.2511.59
3Kjell DaleHerrer - lang løype (49)38.07+4.497.11
4Lars OftedalNybegynnerløype (13)34.11+13.4917.59
5Kaja PeikliDamer - lang løype (18)49.53+5.319.24
5Vegard PeikliHerrer - Ekstra lang (21)47.04+6.407.01
7Ingeborg WathneDamer - mellomlang løype (25)46.00+28.4112.06
7Erling Molvik JørgensenHerrer - kort løype (12)52.55+30.1922.02
7Ola Wathne ThingbøHerrer - mellomlang løype (50)37.39+6.299.54
8Ingunn Anda HaugDamer - mellomlang løype (25)46.02+28.4312.06
9Elisabeth MolvikDamer - kort løype (30)39.14+11.2116.20
10Aslak WathneHerrer - kort løype (12)1.11.39+49.0329.51
10Markus RichterHerrer - lang løype (49)43.34+10.168.13
10Morten AamodtHerrer - Ekstra lang (21)53.00+12.367.54
11Åsa ChristiansenDamer - kort løype (30)40.34+12.4116.54
11Emil Wathne ThingbøHerrer - kort løype (12)1.11.56+49.2029.58
11Gisle WathneHerrer - lang løype (49)43.39+10.218.14
11Liva WathneNybegynnerløype (13)59.48+39.2631.28
12Marte Roth AarskogDamer - mellomlang løype (25)49.25+32.0613.00
12Sindre WathneNybegynnerløype (13)1.03.56+43.3433.38
14Alva ChristiansenDamer - kort løype (30)43.22+15.2918.04
15Mari RichterDamer - kort løype (30)44.14+16.2118.25
16Amalie Wathne ThingbøDamer - kort løype (30)44.31+16.3818.32
16Jorunn JohannesenDamer - lang løype (18)1.02.14+17.5211.44
18Hermann SkogsholmHerrer - mellomlang løype (50)41.01+9.5110.47
19Ragnhild ChristiansenDamer - kort løype (30)49.25+21.3220.35
19Otto AlsnesHerrer - mellomlang løype (50)41.32+10.2210.55
20Randi RothDamer - mellomlang løype (25)1.00.53+43.3416.01
20Ole Morten ThingbøHerrer - lang løype (49)48.43+15.259.11
20Kim RichterHerrer - Ekstra lang (21)12.00.00+11.19.361.47.27
21Hedvig AndaDamer - mellomlang løype (25)1.14.32+57.1319.36
22Rune ChristiansenHerrer - lang løype (49)50.12+16.549.28
23Øystein DahleHerrer - lang løype (49)50.37+17.199.33
27Ine Wathne ThingbøDamer - kort løype (30)1.11.36+43.4329.50
27Bjørnar PeikliHerrer - lang løype (49)52.02+18.449.49
36Eirik WathneHerrer - mellomlang løype (50)49.07+17.5712.55
39Sveinung SvebestadHerrer - lang løype (49)58.32+25.1411.02
41Sverre Espedal-SelvågHerrer - lang løype (49)58.42+25.2411.04
0Kjetil JørgensenHerrer - mellomlang løype (50)diskvalifisert
0Geir BjaanesHerrer - lang løype (49)diskvalifisert
0Sigurd R. OftedalHerrer - Ekstra lang (21)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor