Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 6 februar 2019

Damer - kort

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb47.2918.15
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)49.37+2.0819.05
3Helga KlausenKlepp Kommune BIL51.58+4.2919.59
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb53.17+5.4820.29
Ida Marie BøhnNOTEAMdiskvalifisert
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kristin Furre OweGanddal ILdiskvalifisert
Astri SandangerNOTEAMdiskvalifisert

Herrer - kort

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode Halvor LundÅlgård Orientering40.0215.23

Damer - mellom

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK57.2418.30
2Kristin SkadsemGanddal IL1.08.05+10.4121.57

Herrer - mellom

3 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb31.1410.04
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.33+1.1910.30
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)36.26+5.1211.45
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering36.45+5.3111.51
5Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)37.49+6.3512.11
6Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb39.07+7.5312.37
7Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb39.41+8.2712.48
8Per Ingar HadlandGanddal IL42.06+10.5213.34
9Bjørn BjellandGanddal IL42.33+11.1913.43
10Raymond B PettersenÅlgård Orientering43.10+11.5613.55
11Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)43.29+12.1514.01
12Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb45.11+13.5714.34
12Bjørn SivertsenSkanska Norge45.11+13.5714.34
14David WadeStatoil BIL50.19+19.0516.13
15Terje StokkelandÅlgård Orientering56.32+25.1818.14
Ole AuklendSkattesport BILdiskvalifisert
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Lars PrimstadKlepp Kommune BILdiskvalifisert

Damer - lang

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41.489.57
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)43.45+1.5710.25
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL45.37+3.4910.51
4Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)47.31+5.4311.18
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)47.32+5.4411.19
6Anne Marie GauselGanddal IL56.33+14.4513.27
7Ragnhild AuglændGanddal IL56.57+15.0913.33
8Mariann SveinsvollGanddal IL1.05.15+23.2715.32

Herrer - lang

4 200 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL35.428.30
2Otte OmdalGanddal IL36.20+0.388.39
3Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb36.28+0.468.40
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL37.05+1.238.49
5Jørgen BreivoldGanddal IL38.39+2.579.12
6Øyvind LamarkGanddal IL40.31+4.499.38
7Paul Terje HaarrGanddal IL42.14+6.3210.03
8Oddmund NordgårdSUS BIL42.48+7.0610.11
9Edvin AakreEgersund OK44.44+9.0210.39
10Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb45.46+10.0410.53
11Ola ThingbøSandnes IL (Rogaland)46.34+10.5211.05
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb48.30+12.4811.32
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb49.12+13.3011.42
14Ove OalandGanddal IL49.57+14.1511.53
15Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50.40+14.5812.03
16Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb53.02+17.2012.37
17Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)56.08+20.2613.21
18Svein Oddvar NetlandStatoil BIL56.11+20.2913.22
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - XL

4 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL39.478.27
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL42.47+3.009.06
3Marjo LiikanenGanddal IL43.41+3.549.17
4Trine Bolstad ScheieGanddal IL49.22+9.3510.30

Herrer - XL

4 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering31.006.35
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL32.41+1.416.57
3Oddvar TaksdalGanddal IL38.04+7.048.05
4Kristian Frafjord HaarrGanddal IL38.34+7.348.12
5Kim RichterSandnes IL (Rogaland)38.59+7.598.17
6Tobias RøddeGanddal IL39.04+8.048.18
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb39.28+8.288.23
8Arild AasheimGanddal IL39.42+8.428.26
9Joar EilevstjønnGanddal IL39.46+8.468.27
10Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)40.22+9.228.35
11Geir SandSUS BIL42.46+11.469.05
12Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)44.57+13.579.33
13Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering46.13+15.139.50
14Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)46.41+15.419.55
15Jakob KarlsenGanddal IL1.02.59+31.5913.24
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor