Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Grong IL
Dato: lørdag 31 august 2019

N-åpen

1 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ask Viljar  BelboSnåsa ILfullført
Embla Kristine BelboSnåsa ILfullført
Alma Inderberg SandståGrong ILfullført
Simon Mitchell IversenVerdal OKfullført
Aksel Andreas Vaag LandsemSnåsa ILfullført
Siri Mette LieOK Skøynarfullført
Alde Andrea Rohde HallagerGrong ILfullført
Jonathan Rohde HallagerGrong ILfullført
Lovise ØsteråsGrong ILfullført
Siv Merethe G. BelboSnåsa ILdiskvalifisert
Bård Vaag LandsemSnåsa ILdiskvalifisert

D 9-10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK17.5511.56
Kristiane Rohde HallagerGrong IL15.3710.24

D 11-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK19.1110.05
2Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK23.17+4.0612.15
3Karita MøllerSteinkjer OK23.57+4.4612.36
4Noelle HendersonSteinkjer OK31.47+12.3616.43

D 15-16

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusVerdal OK32.2811.11

D 17-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK38.0410.52
2Line Okkenhaug SjuleSnåsa IL42.46+4.4212.13

D 40-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Mariken BjervaNamsos OK36.5612.44
2Katrine Austmo MøllerSteinkjer OK51.36+14.4017.47

D 50-

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild KvistadSteinkjer OK36.0912.27
2Hilde ForbordMalvik IL37.40+1.3112.59
3Gunhild BredesenVerdal OK43.39+7.3015.03
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OKikke startet
Kari GrindbergSteinkjer OKikke startet

D 60-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild ForsethFrol IL25.3111.35
2Magnhild KvaalVerdal OK31.04+5.3314.07
3Vigdis JørgensenNamsos OK32.14+6.4314.39
4Marit Belbo StrandSnåsa IL39.51+14.2018.06

H 9-10

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK13.349.02
Mateo HendersonSteinkjer OK17.5411.56
Eirik Lie BolstadOK Skøynar26.0017.20
Mads Stensland MelbyeVerdal OK14.229.34

H 11-12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL16.438.47
Sigve Lie BolstadOK Skøynardiskvalifisert

H 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL19.308.07
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK19.41+0.118.12
3Filip Mitchell IversenVerdal OK23.26+3.569.45
4Håkon HallanOK Skøynar23.42+4.129.52

H 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian ØsteråsGrong IL33.4117.43

H 15-16

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK28.308.08
2Ådne Krogstad StendahlFrol IL32.40+4.109.20
3Fredrik MøllerSteinkjer OK34.34+6.049.52
4Aksel Lie BolstadOK Skøynar59.35+31.0517.01

H 17-

5 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre JohannessenFreidig31.166.15
2Tobias AlstadFrol IL32.53+1.376.34
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL34.19+3.036.51
4Lars Sandstad SkjesetFrol IL34.35+3.196.55
5Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK36.28+5.127.17
6Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK38.05+6.497.37
7Rolf AlstadFrol IL41.16+10.008.15
8Fredrik SteinsvikNamsos OK44.30+13.148.54
9Henrik BelboSteinkjer OK49.14+17.589.50
10Hallvar HallanOK Skøynar52.55+21.3910.35

H 40-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK27.137.46
2Kurt Ove MelbyeVerdal OK27.33+0.207.52

H 50-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle DengerudSteinkjer OK23.117.59
2Vidar SkjerveVerdal OK23.44+0.338.11
3Arne OkkenhaugVerdal OK27.17+4.069.24
4Andreas BolstadOK Skøynar27.38+4.279.31

H 60-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje RønningOK Skøynar26.339.09
2Karl Arne MelbyeVerdal OK30.34+4.0110.32
3Stein Eigil JørgensenNamsos OK42.55+16.2214.47
4Asgeir BrustadVerdal OK45.02+18.2915.31
5Asbjørn FrøsethVerdal OK54.23+27.5018.45
Svein Arild DahlGrong ILikke startet

H 70-

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John KvaalVerdal OK25.3111.35
2Svein EriksenLarvik OK28.19+2.4812.52
3Ole Jørgen MjøsundSpillum IL29.15+3.4413.17
4Nils Olav VennevikFreidig36.06+10.3516.24
5Sverre KristoffersenVerdal OK39.06+13.3517.46
Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert

A Åpen

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Marius IversenVerdal OK32.1511.07

B Åpen

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL28.2311.49
2Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK38.22+9.5915.59
3Trond TaraldsenMalvik IL50.17+21.5420.57

C Åpen

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1William Mitchell IversenVerdal OK25.0113.10
2Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK32.07+7.0616.54
3Heidi StendalFrol IL34.42+9.4118.15
4Anna Helena BelboSteinkjer OK50.11+25.1026.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor