Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marum-mila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marum-mila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 13 oktober 2019

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Sigbjørn  MyhreHerrer - 5 km (56)47.33+11.239.26
29Elling AakreHerrer - 5 km (56)52.05+15.5510.20

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Silje Ruud FossheimDamer - 2,5 km (15)33.5412.11
4Jorun RuudDamer - 10 km (9)1.37.18+25.299.53
5Vilmer NybergHerrer - 5 km (56)37.53+1.437.30
7Mikael BirkelundHerrer - 10 km (25)1.15.47+17.517.42
10Trond HegnaHerrer - 5 km (56)41.57+5.478.19
19Arne FossheimHerrer - 5 km (56)47.08+10.589.21
28Emil Ruud FossheimHerrer - 5 km (56)51.31+15.2110.13
Jørn Bue OlsenHerrer - 5 km (56)diskvalifisert

Berger og Svelvik OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Egil FuruaHerrer - 10 km (25)ikke startet

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ingrid MobråthenDamer - 10 km (9)1.38.44+26.5510.02
36Magnar ØvreåsHerrer - 5 km (56)56.32+20.2211.13
55Yngve MobråthenHerrer - 5 km (56)1.37.43+1.01.3319.23
Hjørdis ØvreåsDamer - 2,5 km (15)ikke startet

Bækkelaget

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kine GulliksenDamer - 10 km (9)1.11.497.18

Drangedal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Astrid LundeDamer - 2,5 km (15)1.03.06+29.1222.41
Casper FrøydN-åpen (13)fullført

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Charles HalaasHerrer - 10 km (25)1.11.38+13.427.17
5Tanja AppenzellerDamer - 2,5 km (15)40.25+6.3114.32
Anne Siri Halaas AppenzellerN-åpen (13)fullført
Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (13)fullført

Hedrum OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHerrer - 10 km (25)57.565.53
2Henrik R HoltHerrer - 5 km (56)37.33+1.237.27
7Ludvig JohnsenHerrer - 5 km (56)38.47+2.377.41
9Espen JohnsenHerrer - 5 km (56)40.38+4.288.03
10Tone Sølie LysnesDamer - 5 km (16)52.28+11.5010.24
11Anne Marie CeebergDamer - 2,5 km (15)57.53+23.5920.49
15Elin BordøyDamer - 5 km (16)1.02.23+21.4512.22
16Rikke Kristin GåsholtDamer - 5 km (16)1.09.36+28.5813.48
22Martin NaufHerrer - 5 km (56)47.33+11.239.26
24Helge FossheimHerrer - 5 km (56)47.45+11.359.28
41Bjørn Helge CeebergHerrer - 5 km (56)59.40+23.3011.50

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Torgeir BrandalHerrer - 5 km (56)45.48+9.389.05

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristin Melby JacobsenDamer - 10 km (9)1.13.03+1.147.25

Larvik OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingrid UndstadDamer - 10 km (9)1.19.20+7.318.04
5Asgeir FremstadHerrer - 10 km (25)1.11.48+13.527.18
7Ida Sofie HjortlandDamer - 10 km (9)1.46.09+34.2010.47
8Lise HorntvedtDamer - 5 km (16)48.48+8.109.40
8Helge HalvorsenHerrer - 2,5 km (9)1.30.59+1.03.0232.43
10Kari BergDamer - 2,5 km (15)57.31+23.3720.41
11Maren Sofie FremstadDamer - 5 km (16)56.39+16.0111.14
12Lars FremstadHerrer - 10 km (25)1.16.56+19.007.49
13Ida Vår Kierulf MeyerDamer - 5 km (16)58.18+17.4011.34
14Per Olav GulbrandsenHerrer - 10 km (25)1.18.38+20.427.59
15Oda Holme BerntsenDamer - 2,5 km (15)1.30.04+56.1032.23
24Erik Bergsbakk HolterHerrer - 10 km (25)1.36.57+39.019.51
42Per Øystein AndersenHerrer - 5 km (56)59.45+23.3511.51
42Rolf GjølbergHerrer - 5 km (56)59.45+23.3511.51
44Svein EriksenHerrer - 5 km (56)59.56+23.4611.53
45Kåre ThorbjørnsenHerrer - 5 km (56)1.00.14+24.0411.57
51Tor Eivind EdvardsenHerrer - 5 km (56)1.22.25+46.1516.21

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Jose Van Der WaarDamer - 2,5 km (15)58.10+24.1620.55

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Sveinung RekaaHerrer - 5 km (56)45.44+9.349.04
17Åsmund SlokvikHerrer - 10 km (25)1.23.18+25.228.28
18Petter LøeHerrer - 10 km (25)1.24.54+26.588.38
21Robert FredriksenHerrer - 10 km (25)1.29.40+31.449.07
30Hugo A. ChristensenHerrer - 5 km (56)52.50+16.4010.28

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Roy GjerdingHerrer - 5 km (56)55.41+19.3111.02
40Bjørn Arnfinn PaulsenHerrer - 5 km (56)58.17+22.0711.33

OK Skeidi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Helge GisholtHerrer - 10 km (25)1.16.31+18.357.47
15Arve GlittumHerrer - 10 km (25)1.19.14+21.188.03
23Tore H. HvidebergHerrer - 10 km (25)1.35.43+37.479.44

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Sigurd RavnanHerrer - 5 km (56)39.02+2.527.44
9Ingrid RavnanDamer - 10 km (9)2.09.54+58.0513.12
16Onno VerberneHerrer - 10 km (25)1.19.37+21.418.05

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jan BøhleHerrer - 5 km (56)brutt

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandHerrer - 2,5 km (9)27.5710.03
3Jannicke ØdegårdDamer - 5 km (16)43.50+3.128.41
5Oddvar BruunHerrer - 2,5 km (9)41.47+13.5015.01
7Odd Egil FrognerHerrer - 2,5 km (9)57.15+29.1820.35
8Else StordalDamer - 2,5 km (15)48.28+14.3417.26
46Hans StordalHerrer - 5 km (56)1.06.12+30.0213.08

Oslostudentenes IK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ólavur MortensenHerrer - 5 km (56)ikke startet

Porsgrunn OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hilde Kristine RosenvoldDamer - 5 km (16)47.49+7.119.29
9Gun Inger JørgensenDamer - 2,5 km (15)57.18+23.2420.36
16Ole JohanssonHerrer - 5 km (56)46.17+10.079.10
19Alexander Repstad StoremyrHerrer - 10 km (25)1.25.34+27.388.42
20Anders L. RosenvoldHerrer - 10 km (25)1.26.05+28.098.45
25Jon SkriubakkenHerrer - 10 km (25)1.40.39+42.4310.14
27Atle RemmeHerrer - 5 km (56)48.21+12.119.35
32Jakob KløverødHerrer - 5 km (56)54.52+18.4210.53
37Jiri UrvalekHerrer - 5 km (56)57.35+21.2511.25
38Kay JørgensenHerrer - 5 km (56)57.39+21.2911.26
47Rolf LyeHerrer - 5 km (56)1.06.26+30.1613.10
52Magne KlovningHerrer - 5 km (56)1.24.16+48.0616.43
Håvard SkriubakkenHerrer - 10 km (25)ikke startet
Henrik WennerstrandHerrer - 10 km (25)ikke startet

Sandefjord OK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenDamer - 5 km (16)40.388.03
2Karen KlavenesDamer - 2,5 km (15)33.59+0.0512.13
2Anna Strøm JuliussenDamer - 5 km (16)42.16+1.388.23
3Benjamin GjoneHerrer - 10 km (25)1.11.34+13.387.16
3Herman Tofte OlsenHerrer - 5 km (56)37.47+1.377.29
4Anne Berit BredholtDamer - 5 km (16)45.51+5.139.05
4Eirik EliassenHerrer - 2,5 km (9)31.02+3.0511.09
6Tone StoklandDamer - 10 km (9)1.40.32+28.4310.13
6Elisabeth WindvikDamer - 2,5 km (15)42.32+8.3815.17
6Marcus WindvikHerrer - 2,5 km (9)48.05+20.0817.17
8Sturle FurlandHerrer - 10 km (25)1.16.08+18.127.44
9Anders KlavenesHerrer - 10 km (25)1.16.19+18.237.45
12Ragne KlavenesDamer - 5 km (16)56.40+16.0211.14
13Knut Ivar JohansenHerrer - 10 km (25)1.18.24+20.287.58
13Einar KlavenesHerrer - 5 km (56)44.16+8.068.46
19Sindre FurlandHerrer - 5 km (56)47.08+10.589.21
22Erik JuliussenHerrer - 10 km (25)1.30.10+32.149.10
26Jan Erik RøedHerrer - 5 km (56)47.48+11.389.29
31Arne Håkon JørgensenHerrer - 5 km (56)53.25+17.1510.35
39Anders WindvikHerrer - 5 km (56)57.44+21.3411.27
53Oddvar GjelstadHerrer - 5 km (56)1.29.56+53.4617.50
Thea EvensenN-åpen (13)fullført
Mia HasleN-åpen (13)fullført
William Douglas HillgaarN-åpen (13)fullført
Sverre RosingaunetN-åpen (13)fullført
Henriette Holtedahl SimonsenN-åpen (13)fullført
Veronica Holtedahl SimonsenN-åpen (13)fullført
Anton WindvikN-åpen (13)fullført
Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (13)ikke startet
Mariann Øren ArvesenDamer - 5 km (16)ikke startet

Sandefjord TIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Kåre NilsenHerrer - 5 km (56)1.31.13+55.0318.05

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Gaute NysæterHerrer - 5 km (56)37.49+1.397.30
24Harald OmlandHerrer - 5 km (56)47.45+11.359.28
Gisle NysæterHerrer - 10 km (25)brutt
Rita RaastadDamer - 5 km (16)ikke startet
Espen RaastadHerrer - 5 km (56)ikke startet

Sogndal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christian FrøydHerrer - 5 km (56)36.107.10
Benjamin FrøydN-åpen (13)fullført

Stokke IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vigdis SigurdsdottirDamer - 2,5 km (15)34.02+0.0812.14
3Kenneth DybvikHerrer - 2,5 km (9)31.00+3.0311.09
4Anikken Gjein DybvikDamer - 2,5 km (15)36.11+2.1713.00
6Magnus SigurdssonHerrer - 5 km (56)37.57+1.477.31
7Charlotte  LindqvistDamer - 2,5 km (15)44.29+10.3516.00
9Astrid BrevikDamer - 5 km (16)52.20+11.4210.23
10Georg  EllilaHerrer - 10 km (25)1.16.23+18.277.46
11Frode RobertsenHerrer - 5 km (56)42.15+6.058.22
12Anne Melsom BjerkeDamer - 2,5 km (15)58.10+24.1620.55
12Sigurdur Freyr SigurdssonHerrer - 5 km (56)42.34+6.248.26
18Jens G. DybvikHerrer - 5 km (56)47.05+10.559.20
21Runar KittilsenHerrer - 5 km (56)47.24+11.149.24
47Ove Gunnar JacobsenHerrer - 5 km (56)1.06.26+30.1613.10
Douglas  LindqvistN-åpen (13)fullført
Sturla SigurdssonN-åpen (13)fullført
Alexander DybvikHerrer - 2,5 km (9)diskvalifisert

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Johan UndelandHerrer - 10 km (25)1.10.24+12.287.09
2Jens WoldHerrer - 2,5 km (9)29.10+1.1310.29
5Magnhild FrydenlundDamer - 5 km (16)46.23+5.459.12
6Stig InstanesHerrer - 10 km (25)1.11.52+13.567.18
6Aud Ellen BrevikDamer - 5 km (16)47.02+6.249.19
8Malene InstanesDamer - 10 km (9)1.50.31+38.4211.14
14Kristin Sæthre SørensenDamer - 5 km (16)58.26+17.4811.35
17Snorre FrydenlundHerrer - 5 km (56)47.00+10.509.19
33Rune SørensenHerrer - 5 km (56)54.59+18.4910.54
34Morten  HolstHerrer - 5 km (56)55.05+18.5510.55

Tyrving IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Lars Haakon ErikssonHerrer - 5 km (56)1.12.24+36.1414.21
50Lars Andreas ErikssonHerrer - 5 km (56)1.12.27+36.1714.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor