Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marum-mila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marum-mila
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 13 oktober 2019

Damer - 2,5 km

2 780 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb33.5412.11
2Karen KlavenesSandefjord OK33.59+0.0512.13
3Vigdis SigurdsdottirStokke IL34.02+0.0812.14
4Anikken Gjein DybvikStokke IL36.11+2.1713.00
5Tanja AppenzellerFossum IF40.25+6.3114.32
6Elisabeth WindvikSandefjord OK42.32+8.3815.17
7Charlotte  LindqvistStokke IL44.29+10.3516.00
8Else StordalOL Tønsberg og omegn48.28+14.3417.26
9Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL57.18+23.2420.36
10Kari BergLarvik OK57.31+23.3720.41
11Anne Marie CeebergHedrum OL57.53+23.5920.49
12Anne Melsom BjerkeStokke IL58.10+24.1620.55
12Jose Van Der WaarNOTEAM58.10+24.1620.55
14Astrid LundeDrangedal OL1.03.06+29.1222.41
15Oda Holme BerntsenLarvik OK1.30.04+56.1032.23
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

Damer - 5 km

5 040 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenSandefjord OK40.388.03
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK42.16+1.388.23
3Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn43.50+3.128.41
4Anne Berit BredholtSandefjord OK45.51+5.139.05
5Magnhild FrydenlundSturla, IF46.23+5.459.12
6Aud Ellen BrevikSturla, IF47.02+6.249.19
7Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL47.49+7.119.29
8Lise HorntvedtLarvik OK48.48+8.109.40
9Astrid BrevikStokke IL52.20+11.4210.23
10Tone Sølie LysnesHedrum OL52.28+11.5010.24
11Maren Sofie FremstadLarvik OK56.39+16.0111.14
12Ragne KlavenesSandefjord OK56.40+16.0211.14
13Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK58.18+17.4011.34
14Kristin Sæthre SørensenSturla, IF58.26+17.4811.35
15Elin BordøyHedrum OL1.02.23+21.4512.22
16Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1.09.36+28.5813.48
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet
Rita RaastadSkien OKikke startet

Damer - 10 km

9 830 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kine GulliksenBækkelaget1.11.497.18
2Kristin Melby JacobsenLardal OL1.13.03+1.147.25
3Ingrid UndstadLarvik OK1.19.20+7.318.04
4Jorun RuudAsker Skiklubb1.37.18+25.299.53
5Ingrid MobråthenBotne SK1.38.44+26.5510.02
6Tone StoklandSandefjord OK1.40.32+28.4310.13
7Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.46.09+34.2010.47
8Malene InstanesSturla, IF1.50.31+38.4211.14
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll2.09.54+58.0513.12

Herrer - 2,5 km

2 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn27.5710.03
2Jens WoldSturla, IF29.10+1.1310.29
3Kenneth DybvikStokke IL31.00+3.0311.09
4Eirik EliassenSandefjord OK31.02+3.0511.09
5Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn41.47+13.5015.01
6Marcus WindvikSandefjord OK48.05+20.0817.17
7Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn57.15+29.1820.35
8Helge HalvorsenLarvik OK1.30.59+1.03.0232.43
Alexander DybvikStokke ILdiskvalifisert

Herrer - 5 km

5 040 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian FrøydSogndal IL36.107.10
2Henrik R HoltHedrum OL37.33+1.237.27
3Herman Tofte OlsenSandefjord OK37.47+1.377.29
4Gaute NysæterSkien OK37.49+1.397.30
5Vilmer NybergAsker Skiklubb37.53+1.437.30
6Magnus SigurdssonStokke IL37.57+1.477.31
7Ludvig JohnsenHedrum OL38.47+2.377.41
8Sigurd RavnanOL Toten-Troll39.02+2.527.44
9Espen JohnsenHedrum OL40.38+4.288.03
10Trond HegnaAsker Skiklubb41.57+5.478.19
11Frode RobertsenStokke IL42.15+6.058.22
12Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL42.34+6.248.26
13Einar KlavenesSandefjord OK44.16+8.068.46
14Sveinung RekaaNotodden OL45.44+9.349.04
15Torgeir BrandalKongsberg OL45.48+9.389.05
16Ole JohanssonPorsgrunn OL46.17+10.079.10
17Snorre FrydenlundSturla, IF47.00+10.509.19
18Jens G. DybvikStokke IL47.05+10.559.20
19Arne FossheimAsker Skiklubb47.08+10.589.21
19Sindre FurlandSandefjord OK47.08+10.589.21
21Runar KittilsenStokke IL47.24+11.149.24
22Sigbjørn  MyhreAndebu IL47.33+11.239.26
22Martin NaufHedrum OL47.33+11.239.26
24Helge FossheimHedrum OL47.45+11.359.28
24Harald OmlandSkien OK47.45+11.359.28
26Jan Erik RøedSandefjord OK47.48+11.389.29
27Atle RemmePorsgrunn OL48.21+12.119.35
28Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb51.31+15.2110.13
29Elling AakreAndebu IL52.05+15.5510.20
30Hugo A. ChristensenNotodden OL52.50+16.4010.28
31Arne Håkon JørgensenSandefjord OK53.25+17.1510.35
32Jakob KløverødPorsgrunn OL54.52+18.4210.53
33Rune SørensenSturla, IF54.59+18.4910.54
34Morten  HolstSturla, IF55.05+18.5510.55
35Roy GjerdingOK Moss55.41+19.3111.02
36Magnar ØvreåsBotne SK56.32+20.2211.13
37Jiri UrvalekPorsgrunn OL57.35+21.2511.25
38Kay JørgensenPorsgrunn OL57.39+21.2911.26
39Anders WindvikSandefjord OK57.44+21.3411.27
40Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss58.17+22.0711.33
41Bjørn Helge CeebergHedrum OL59.40+23.3011.50
42Per Øystein AndersenLarvik OK59.45+23.3511.51
42Rolf GjølbergLarvik OK59.45+23.3511.51
44Svein EriksenLarvik OK59.56+23.4611.53
45Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.00.14+24.0411.57
46Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.06.12+30.0213.08
47Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.06.26+30.1613.10
47Rolf LyePorsgrunn OL1.06.26+30.1613.10
49Lars Haakon ErikssonTyrving IL1.12.24+36.1414.21
50Lars Andreas ErikssonTyrving IL1.12.27+36.1714.22
51Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.22.25+46.1516.21
52Magne KlovningPorsgrunn OL1.24.16+48.0616.43
53Oddvar GjelstadSandefjord OK1.29.56+53.4617.50
54Kåre NilsenSandefjord TIF1.31.13+55.0318.05
55Yngve MobråthenBotne SK1.37.43+1.01.3319.23
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jan BøhleOL Trollobrutt
Ólavur MortensenOslostudentenes IKikke startet
Espen RaastadSkien OKikke startet

Herrer - 10 km

9 830 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL57.565.53
2Johan UndelandSturla, IF1.10.24+12.287.09
3Benjamin GjoneSandefjord OK1.11.34+13.387.16
4Charles HalaasFossum IF1.11.38+13.427.17
5Asgeir FremstadLarvik OK1.11.48+13.527.18
6Stig InstanesSturla, IF1.11.52+13.567.18
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.15.47+17.517.42
8Sturle FurlandSandefjord OK1.16.08+18.127.44
9Anders KlavenesSandefjord OK1.16.19+18.237.45
10Georg  EllilaStokke IL1.16.23+18.277.46
11Helge GisholtOK Skeidi1.16.31+18.357.47
12Lars FremstadLarvik OK1.16.56+19.007.49
13Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.18.24+20.287.58
14Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.18.38+20.427.59
15Arve GlittumOK Skeidi1.19.14+21.188.03
16Onno VerberneOL Toten-Troll1.19.37+21.418.05
17Åsmund SlokvikNotodden OL1.23.18+25.228.28
18Petter LøeNotodden OL1.24.54+26.588.38
19Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.25.34+27.388.42
20Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.26.05+28.098.45
21Robert FredriksenNotodden OL1.29.40+31.449.07
22Erik JuliussenSandefjord OK1.30.10+32.149.10
23Tore H. HvidebergOK Skeidi1.35.43+37.479.44
24Erik Bergsbakk HolterLarvik OK1.36.57+39.019.51
25Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.40.39+42.4310.14
Gisle NysæterSkien OKbrutt
Egil FuruaBerger og Svelvik OLikke startet
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLikke startet
Henrik WennerstrandPorsgrunn OLikke startet

N-åpen

1 650 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Thea EvensenSandefjord OKfullført
Benjamin FrøydSogndal ILfullført
Casper FrøydDrangedal OLfullført
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IFfullført
Mia HasleSandefjord OKfullført
William Douglas HillgaarSandefjord OKfullført
Douglas  LindqvistStokke ILfullført
Sverre RosingaunetSandefjord OKfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OKfullført
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OKfullført
Anton WindvikSandefjord OKfullført
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor