Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 3
Arrangørorganisasjon: Lardal OL
Dato: tirsdag 3 september 2019

N-åpen

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Inez NelsonLardal OL23.1514.31
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn20.0812.35
0Sune HurulinAndebu IL18.3311.35
0Kristian HaugbergAndebu IL16.1610.10
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL19.5812.28
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL26.0916.20
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn18.2711.31
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL16.5910.36
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL18.1911.26
Nilas Enger-AndersenBotne SKikke startet
Amilie Enger-AndersenBotne SKikke startet

D11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn35.2914.11
2Anne HaugbergAndebu IL37.13+1.4414.53
3Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL47.47+12.1819.06

D13-14

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK34.5312.27

D13-16C

2 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OLikke startet

D15-16

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn45.3714.15
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Eline SchjervenLardal OLdiskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKikke startet

D15B

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn31.0011.04
2Eirunn HiisStokke IL45.32+14.3216.15
3Amalie KvernsmyrAndebu IL47.22+16.2216.55
4Kristine Sparre KnudsenStokke IL54.06+23.0619.19
5Emilie JahreAndebu IL59.17+28.1721.10
6Hanne S. HansenAndebu IL1.38.29+1.07.2935.10
7Vivian HernandezAndebu IL1.38.32+1.07.3235.11

D17

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Sofie HjortlandLarvik OK52.0413.42
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn53.19+1.1514.01
Mina SchjervenLardal OLdiskvalifisert
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnikke startet
Tone StoklandSandefjord OKikke startet

D17C

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn23.289.23
2Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo33.57+10.2913.34
3Mona SjøvaagLarvik OK36.52+13.2414.44
4May NordkveldeHedrum OL1.02.49+39.2125.07
5Julie Synnøve BøeStokke IL1.03.33+40.0525.25
6Heidi EriksenLarvik OK1.09.28+46.0027.47
7Hanne VilkeStokke IL1.09.46+46.1827.54
Lill DürbeckHedrum OLikke startet

D40

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anette Kjærås FiringAndebu IL43.5013.41
2Sigrun gjoneSandefjord OK1.02.08+18.1819.25
3Torill Hynne FjæreHedrum OL1.03.19+19.2919.47
4Silje IslandOL Tønsberg og omegn1.11.43+27.5322.24
5Una EdlandLardal OL1.12.56+29.0622.47
6Elin BordøyHedrum OL1.15.15+31.2523.30
Mona JahreAndebu ILdiskvalifisert
Celine Vik OlsenLarvik OKikke startet

D50

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torp Lill-AnnSandefjord OK42.4213.20
2Tiri RebårdSandefjord OK44.30+1.4813.54
3Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK51.43+9.0116.09
4Hilde KløvstadSandefjord OK52.25+9.4316.22
5Rita RaastadSkien OK1.11.06+28.2422.13
6Kristin DahlSandefjord OK1.22.36+39.5425.48
Anne Gro StyrvoldLarvik OKikke startet
Inger MørkSandefjord OKikke startet
Tone Sølie LysnesHedrum OLikke startet

D60

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi Kristin NærumLarvik OK46.0216.26
2Randi HansenStokke IL53.23+7.2119.03
3Else StordalOL Tønsberg og omegn1.15.44+29.4227.02
4Elisabeth RødAndebu IL1.15.46+29.4427.03
Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnikke startet

D70

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL54.1419.22
2May Helene HansenSandefjord OK1.12.13+17.5925.47
3Hjørdis ØvreåsBotne SK1.16.14+22.0027.13
Astrid Reppesgård LieHedrum OLdiskvalifisert

H11-12

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL21.248.33
2Sindre FurlandSandefjord OK24.59+3.359.59
3Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL57.39+36.1523.03
4Magnus Veum SkrettebergStokke IL57.40+36.1623.04
5Marcus WindvikSandefjord OK1.01.57+40.3324.46
6Christopher David EriksenLarvik OK1.09.38+48.1427.51
7Casper Velstadbråten BangåsBotne SK1.18.38+57.1431.27
Andreas KristiansenOL Trollodiskvalifisert
Jens G. DybvikStokke ILikke startet
Elias Enger-AndersenBotne SKikke startet
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegnikke startet

H13-14

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn38.0013.34
2Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn40.01+2.0114.17
3Niclas GunnerødStokke IL51.59+13.5918.33
4Mathias JahreAndebu IL1.15.01+37.0126.47
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

H13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Oliver LagerSandefjord OKdiskvalifisert

H15-16

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK40.2710.38
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK40.38+0.1110.41
3Hallvard TjentlandLardal OL51.54+11.2713.39

H15B

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn38.5413.53
2Anders WindvikSandefjord OK1.00.49+21.5521.43
3Trond Olav JahreAndebu IL1.15.05+36.1126.48

H17

4 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL40.459.28
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn43.11+2.2610.02
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn45.49+5.0410.39
4Benjamin GjoneSandefjord OK48.26+7.4111.15
5Georg EllilaStokke IL56.46+16.0113.12
6Martin AskeAndebu IL1.00.37+19.5214.05
7Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo1.00.51+20.0614.09
8Kristoffer FjæreHedrum OL1.00.59+20.1414.10
9Arnstein HurulinAndebu IL1.26.16+45.3120.03
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet

H17N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål Henrik HovOL Tønsberg og omegn16.3510.21

H40

3 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturle FurlandSandefjord OK33.518.54
2Einar IdlandAndebu IL44.16+10.2511.38
3Rune Firing HaugbergAndebu IL46.44+12.5312.17
4Per Henrik ZagarLarvik OK53.27+19.3614.03
5Tom KristensenLarvik OK57.54+24.0315.14
6Arturo HernandezAndebu IL1.28.16+54.2523.13
7Øyvind KristiansenOL Trollo1.32.25+58.3424.19
8Ole Kristian V BangåsBotne SK1.44.16+1.10.2527.26
9Magnus LundAndebu IL1.51.05+1.17.1429.13
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert
David HanssonOL Tønsberg og omegnikke startet
Jørgen FjæreHedrum OLikke startet
Knut Ivar JohansenSandefjord OKikke startet

H50

3 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars FremstadLarvik OK35.419.23
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK38.10+2.2910.02
3Bjørnar OlsrødStokke IL40.21+4.4010.37
4Frode RobertsenStokke IL40.52+5.1110.45
5Erling FredriksenIF Trauma41.24+5.4310.53
6Tom AasrumHedrum OL46.18+10.3712.11
7Espen RaastadSkien OK49.18+13.3712.58
8Arne KristensenStokke IL56.31+20.5014.52
9Espen JohnsenHedrum OL1.17.36+41.5520.25
10Jan Ivar GundersenHedrum OL1.17.42+42.0120.26
Arne DirdalLarvik OKdiskvalifisert
Anders HansenAndebu ILdiskvalifisert
Børre GrovanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Roger LysnesHedrum OLikke startet
Magne KløveStokke ILikke startet
Knut GjoneSandefjord OKikke startet

H60

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kai MidtskogenBotne SK48.0215.00
2Elling AakreAndebu IL51.25+3.2316.04
3Widar TrømborgSande Sportsklubb52.22+4.2016.21
4Sigbjørn MyhreAndebu IL59.16+11.1418.31
5Martin NaufHedrum OL1.18.08+30.0624.25
6Per Dag NordkveldeHedrum OL1.25.23+37.2126.40
Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Mossdiskvalifisert
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnikke startet
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet
Jan BøhleOL Trolloikke startet
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet

H70

2 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Rønning JensenOL Trollo40.2114.24
2Helge FossheimHedrum OL44.00+3.3915.42
3Runar KittilsenStokke IL45.47+5.2616.21
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn48.15+7.5417.13
5Ove Gunnar JacobsenStokke IL49.37+9.1617.43
6Lars Martin GjeinStokke IL50.49+10.2818.08
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK53.18+12.5719.02
8Kjell Einar AadnevikTIF Viking54.17+13.5619.23
9Bjørn Willy HansenSandefjord OK55.47+15.2619.55
10Roar LøkenSandefjord OK59.28+19.0721.14
11Per Øystein AndersenLarvik OK59.36+19.1521.17
12Jørgen KvilhaugBotne SK1.00.34+20.1321.37
13Kåre NilsenSandefjord TIF1.02.20+21.5922.15
14Magnar ØvreåsBotne SK1.14.30+34.0926.36
Arne KristensenStokke ILdiskvalifisert
Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert
Svein ThorsenSandefjord TIFikke startet
Ole Richard BrattbakkSandefjord OKikke startet

H80

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge TvedtenLarvik OK1.12.5426.02
Oddvar GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegnikke startet
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor