Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 1
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 20 august 2019

N-åpen

1 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vetle Eckdahl BookOK Horten30.2016.51
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn33.1118.26
0Christopher David EriksenLarvik OK19.4811.00
0Kristian HaugbergAndebu IL14.468.12
0Sune HurulinAndebu IL27.3315.18
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL14.298.02
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL28.1315.40
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn32.1017.52
0Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn23.2112.58
0Duglas LindquistStokke IL43.3624.13
0Kevin LindquistStokke IL30.2116.51
0Rebekka LindquistStokke IL30.1916.50
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL22.1512.21
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL22.1512.21
0Sturla SigurdssonStokke IL31.0617.16
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL18.0710.03
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL24.2113.31
0Gard Øvreås ViljugreinOK Horten16.349.12
0Simon Øvreås ViljugreinOK Horten26.5514.57
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn17.279.41

D11-12

2 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn20.356.58
2Anne HaugbergAndebu IL22.15+1.407.32
3Tuva Eckdahl BookOK Horten27.42+7.079.23
4Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn30.31+9.5610.20
5Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn44.00+23.2514.54
Daniella GjoneSandefjord OKikke startet

D13-14

3 110 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Annika van RaaijHedrum OLikke startet

D13-16C

2 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL26.088.51
2Maike RöhrsStokke IL35.10+9.0211.55

D15-16

4 760 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK33.577.07
2Ingvild JohnsenHedrum OL35.09+1.127.23
3Maria GrovanOL Tønsberg og omegn35.54+1.577.32
4Emilie JohansenSandefjord OK36.06+2.097.35
5Ingrid MobråthenBotne SK36.13+2.167.36
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnikke startet

D15B

3 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn24.067.44
2Eirunn HiisStokke IL29.48+5.429.34
3Kristine Sparre KnudsenStokke IL30.20+6.149.45
4Amalie KvernsmyrAndebu IL33.01+8.5510.36
5Emilie JahreAndebu IL34.24+10.1811.03
6Astrid FodnæssAndebu IL36.34+12.2811.45
7Hanne VilkeStokke IL53.13+29.0717.06

D17

5 570 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn35.516.26
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn40.41+4.507.18
3Pernille Nauf BorgersenHedrum OL44.14+8.237.56
4Tone StoklandSandefjord OK44.21+8.307.57
5Julie EikelandOL Tønsberg og omegn52.34+16.439.26
6Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.00.19+24.2810.49

D17C

2 950 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva B IslandOL Tønsberg og omegn18.556.24
2Ida TronengStokke IL22.37+3.427.40
3Mona JahreAndebu IL25.40+6.458.42
4Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL27.32+8.379.20
5Nina NicolaysenSandefjord OK29.16+10.219.55
6Inger MørkSandefjord OK29.24+10.299.57
7Julie Synnøve BøeStokke IL30.15+11.2010.15
8Mona SjøvaagLarvik OK30.25+11.3010.18
9Charlotte LindquistStokke IL32.30+13.3511.01
10Heidi EriksenLarvik OK33.44+14.4911.26
11Silje Skatvedt StensrudOK Horten34.00+15.0511.31
12Marit RöhrsStokke IL35.02+16.0711.52
13Lill DürbeckHedrum OL43.16+24.2114.40

D17N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Melsom BjerkeNOTEAM21.5812.12

D40

4 760 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje IslandOL Tønsberg og omegn36.157.36
2Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn39.39+3.248.19
3Wenche EikåsSandefjord OK40.57+4.428.36
4Anette Kjærås FiringAndebu IL44.28+8.139.20
5Anita MathisenOL Tønsberg og omegn46.18+10.039.43
6Elin BordøyHedrum OL50.59+14.4410.42
7Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK57.40+21.2512.06
8Anikken Gjein DybvikStokke IL1.01.13+24.5812.51
Annette Cecilie ArentzSandefjord OKdiskvalifisert
Kristin BruserudOL Trolloikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet
Katrine van RaaijHedrum OLikke startet

D50

4 760 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK40.118.26
2Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK44.08+3.579.16
3Hilde KløvstadSandefjord OK44.11+4.009.16
4Astrid BrevikStokke IL44.32+4.219.21
5Tone Sølie LysnesHedrum OL49.48+9.3710.27
6Rita RaastadSkien OK54.19+14.0811.24
Lill-Ann TorpSandefjord OKdiskvalifisert
Kristin DahlSandefjord OKikke startet

D60

3 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise SagaKjose IL30.379.05
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn33.45+3.0810.00
3Inger NergaardStokke IL35.42+5.0510.35
4Randi HansenStokke IL39.21+8.4411.40
5Anne Lise AndreassenSandefjord OK39.30+8.5311.43
6Elisabeth RødAndebu IL40.46+10.0912.05
7Gro EiaOL Trollo41.56+11.1912.26
8Else StordalOL Tønsberg og omegn53.20+22.4315.49
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnikke startet

D70

3 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK40.3912.03
2Margareta BrynhildsenStokke IL40.42+0.0312.04
3Gerd LangsethLarvik OK43.20+2.4112.51
4Thorunn Aamodt OvesenLardal OL49.23+8.4414.39
5Hjørdis ØvreåsBotne SK52.45+12.0615.39
6Astrid Reppesgård LieHedrum OL52.46+12.0715.39

H11-12

2 950 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens G. DybvikStokke IL19.206.33
2Magnus SigurdssonStokke IL20.19+0.596.53
3Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn22.33+3.137.38
4Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn24.21+5.018.15
5Magnus Veum SkrettebergStokke IL32.54+13.3411.09
6Casper Velstadbråten BangåsBotne SK48.27+29.0716.25
7Marcus WindvikSandefjord OK56.27+37.0719.08

H11-12N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander DybvikStokke IL16.149.01
2Joel RöhrsStokke IL21.28+5.1411.55

H13-14

3 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK18.596.06
2Brage EikåsSandefjord OK20.41+1.426.39
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn21.23+2.246.52
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24.22+5.237.50
5Niclas GunnerødStokke IL27.02+8.038.41
5Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn27.02+8.038.41
7Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn30.55+11.569.56
8Martin HalvorsenStokke IL34.55+15.5611.13
Martin DybvikStokke ILikke startet

H13-16C

2 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias JahreAndebu IL26.158.53

H15-16

5 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK31.585.44
2Hallgeir BrevikStokke IL48.34+16.368.43

H15B

3 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb22.487.19
2Christian UgelstadOL Tønsberg og omegn23.37+0.497.35
3Anders WindvikSandefjord OK28.40+5.529.13
4Trond Olav JahreAndebu IL28.53+6.059.17

H17

5 710 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik RavnanTyrving IL30.485.23
2Viljan van RaaijHedrum OL31.03+0.155.26
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn33.35+2.475.52
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn34.34+3.466.03
5Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn34.54+4.066.06
6Jørgen FrøydLarvik OK34.58+4.106.07
7Jonas EikåsSandefjord OK35.57+5.096.17
8Ludvig JohnsenHedrum OL36.34+5.466.24
9Morten Krona HaflandOL Tønsberg og omegn37.49+7.016.37
10Andreas MarthinsOK Horten39.05+8.176.50
11Jonas Gran MelandsørOK Horten41.38+10.507.17
12Arnstein HurulinAndebu IL44.28+13.407.47
Henrik R HoltHedrum OLikke startet

H17C

2 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Hem EidAndebu IL34.4511.46

H17N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl-Johan LindquistStokke IL29.0716.10

H40

5 570 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK33.155.58
2Anders Kristian HoltHedrum OL34.50+1.356.15
3Rune Firing HaugbergAndebu IL35.58+2.436.27
4Per Henrik ZagarLarvik OK36.03+2.486.28
5Einar IdlandAndebu IL37.25+4.106.43
6Kåre TyldumOL Tønsberg og omegn37.53+4.386.48
7David HanssonOL Tønsberg og omegn40.57+7.427.21
8Jo Børre EikåsSandefjord OK41.13+7.587.23
9Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL41.37+8.227.28
10Jan SkrettebergStokke IL42.26+9.117.37
11Atle BorgersenHedrum OL45.03+11.488.05
12Eirik SkavhellenBotne SK48.12+14.578.39
13Kenneth DybvikStokke IL48.20+15.058.40
14Ole Kristian V BangåsBotne SK51.31+18.169.14
15Eskil VikenAndebu IL53.55+20.409.40

H50

5 570 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK34.156.08
2Bjørnar OlsrødStokke IL34.47+0.326.14
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK36.26+2.116.32
4Frode RobertsenStokke IL36.55+2.406.37
5Espen RaastadSkien OK39.40+5.257.07
6Roger LysnesHedrum OL40.00+5.457.10
7Jon NicolaysenSandefjord OK40.33+6.187.16
8Espen JohnsenHedrum OL41.55+7.407.31
9Arne KristensenStokke IL42.45+8.307.40
10Magne KløveStokke IL42.46+8.317.40
11Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn46.10+11.558.17
12Eivind AakreLardal OL47.10+12.558.28
13Børre GrovanOL Tønsberg og omegn47.19+13.048.29
14Ian RingheimOL Trollo48.12+13.578.39
15Knut GjoneSandefjord OK48.20+14.058.40
16Jan Ivar GundersenHedrum OL53.27+19.129.35
17Per Einar StrømHedrum OL54.08+19.539.43
Mons DavidsonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Arne DirdalLarvik OKikke startet

H60

4 760 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgSande Sportsklubb38.068.00
2Kai MidtskogenBotne SK38.29+0.238.05
3Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn38.56+0.508.10
4Bent HaflanOL Tønsberg og omegn39.06+1.008.12
5Jan BøhleOL Trollo39.17+1.118.15
6Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss39.59+1.538.23
7Elling AakreAndebu IL42.21+4.158.53
8Ragnar Niemi BergStokke IL42.58+4.529.01
9Sigbjørn MyhreAndebu IL43.53+5.479.13
10Ragnar HillestadLardal OL44.23+6.179.19
11Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn50.47+12.4110.40
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegnikke startet

H70

3 370 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL26.247.50
2Dag Rønning JensenOL Trollo27.58+1.348.17
3Lars Martin GjeinStokke IL31.32+5.089.21
4Svein EriksenLarvik OK32.21+5.579.35
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn32.32+6.089.39
6Frank EliassenSandefjord OK32.59+6.359.47
7Ove Gunnar JacobsenStokke IL33.20+6.569.53
8Arne KristensenStokke IL34.39+8.1510.16
9Alf Johan HjelmtvedtEiker OL35.48+9.2410.37
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK37.52+11.2811.14
11Bjørn Willy HansenSandefjord OK38.03+11.3911.17
12Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK38.05+11.4111.18
13Magnar ØvreåsBotne SK39.47+13.2311.48
14Roar LøkenSandefjord OK40.16+13.5211.56
15Jørgen KvilhaugBotne SK40.41+14.1712.04
16Kåre NilsenSandefjord TIF42.49+16.2512.42
17Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn46.49+20.2513.53
18Svein ThorsenSandefjord TIF50.59+24.3515.07
Ole Richard BrattbakkSandefjord OKdiskvalifisert
Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert

H80

3 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL40.2611.59
2Oddvar GjelstadSandefjord OK42.32+2.0612.37
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor