Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 9
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 4 juni 2019

N-åpen

1 600 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jennie Marie AarnesSandefjord OKfullført
Victoria  AnholtStokke ILfullført
Josephine Lin BjørkSandefjord OKfullført
Emma Blæstrud StenbrendenSandefjord OKfullført
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OKfullført
Eirik  EliassenSandefjord OKfullført
Nilas Enger-AndersenBotne SKfullført
Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegnfullført
Lotta GabrielliStokke ILfullført
Ella Victoria  GullliksenSandefjord OKfullført
Kristian HaugbergAndebu ILfullført
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Karen KlavenesSandefjord OKfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Håvard MyhreAndebu ILfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OKfullført
Mads Aspen SolvangStokke ILfullført
Halvard Sommerstad-EidAndebu ILfullført
Johan Sommerstad-EidAndebu ILfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Andreas UgelstadOL Tønsberg og omegnfullført
Ane UgelstadOL Tønsberg og omegnfullført
Kristin Søndrål ØverbøSandefjord OKfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført
Sigurd Haugen BruunHedrum OLdiskvalifisert
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKbrutt
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Christopher David EriksenLarvik OKikke startet

D11-12

1 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn12.046.27
2Daniella GjoneSandefjord OK12.43+0.396.48
3Anna Strøm JuliussenSandefjord OK13.47+1.437.22
4Anne HaugbergAndebu IL14.34+2.307.47
5Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL21.43+9.3911.36
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn22.44+10.4012.09

D11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.4611.43

D13-14

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL20.109.00
Ane MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D13-16C

1 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie KvernsmyrAndebu IL15.428.23
2Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL15.46+0.048.25
Karoline FjæreHedrum OLikke startet

D15-16

3 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenSandefjord OK25.377.50
2Maria GrovanOL Tønsberg og omegn30.01+4.249.10
3Ingrid MobråthenBotne SK30.21+4.449.16
4Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn32.55+7.1810.03
5Lise StrømSandefjord OK41.52+16.1512.48
Linn StrømSandefjord OKdiskvalifisert
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnikke startet

D15B

2 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sparre KnudsenStokke IL22.119.54
2Pernille MoltebergHedrum OL29.38+7.2713.13
3Hanne VilkeStokke IL50.24+28.1322.29

D17

3 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn27.037.33
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK27.50+0.477.46
3Mina SchjervenLardal OL29.04+2.018.07
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK31.15+4.128.43
5Pernille Nauf BorgersenHedrum OL34.49+7.469.43
6Julie EikelandOL Tønsberg og omegn35.10+8.079.49
7Ingvild EckdahlOK Horten37.18+10.1510.25
8Sunniva Nergaard BergStokke IL37.45+10.4210.32

D17C

1 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid FodnæssAndebu IL16.308.49
2Lill DürbeckHedrum OL17.19+0.499.15
3May NordkveldeHedrum OL19.06+2.3610.12
4Julie Synnøve BøeStokke IL21.04+4.3411.15
Heidi EriksenLarvik OKikke startet

D40

3 270 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin BruserudOL Trollo24.157.24
2Annette Cecilie ArentzSandefjord OK25.50+1.357.54
3Mariann Øren ArvesenSandefjord OK28.08+3.538.36
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn29.51+5.369.07
5Wenche EikåsSandefjord OK30.53+6.389.26
6Celine Vik OlsenLarvik OK32.37+8.229.58
7Anita MathisenOL Tønsberg og omegn33.23+9.0810.12
8Kari Reppesgård HoltHedrum OL33.24+9.0910.12
9Torill Hynne FjæreHedrum OL34.01+9.4610.24
10Sigrun GjoneSandefjord OK35.16+11.0110.47
11Anette Kjærås FiringAndebu IL36.54+12.3911.17
12Katrine van RaaijHedrum OL39.27+15.1212.03
13Elin BordøyHedrum OL42.05+17.5012.52
14Hanne Skjelland HansenAndebu IL1.04.15+40.0019.38

D50

3 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berit BredholtSandefjord OK26.588.14
2Eirin LodgaardByåsen IL31.13+4.159.32
3Tone Sølie LysnesHedrum OL31.24+4.269.36
4Stine ArntzenSandefjord OK31.45+4.479.42
5Rita RaastadSkien OK34.26+7.2810.31
6Lill-Ann TorpSandefjord OK34.51+7.5310.39
7Kristin DahlSandefjord OK39.05+12.0711.57
Inger MørkSandefjord OKikke startet

D60

2 480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karin EriksenOL Tønsberg og omegn24.5410.02
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK27.56+3.0211.15
3Randi HansenStokke IL29.05+4.1111.43
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn29.05+4.1111.43
5Gro EiaOL Trollo30.07+5.1312.08
6Elisabeth RødAndebu IL36.22+11.2814.39
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL39.22+14.2815.52
8Rakel ØrenSandefjord OK41.55+17.0116.54
9Kari BergLarvik OK46.32+21.3818.45
Randi Kristin NærumLarvik OKikke startet
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

D70

2 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK32.0812.57
2Gerd LangsethLarvik OK34.40+2.3213.58
3Eli KlovningPorsgrunn OL37.21+5.1315.03
4Margareta BrynhildsenStokke IL39.39+7.3115.59
5Hjørdis ØvreåsBotne SK47.29+15.2119.08
6Astrid Reppesgård LieHedrum OL48.34+16.2619.35
7Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL55.17+23.0922.17
8Lise LevyLarvik OK55.45+23.3722.28

H11-12

1 870 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus  SigurdssonStokke IL11.216.04
2Sindre FurlandSandefjord OK11.22+0.016.04
3Jens G. DybvikStokke IL14.23+3.027.41
4Marcus WindvikSandefjord OK16.27+5.068.47
5Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn16.31+5.108.49
6Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn16.45+5.248.57
7Elias Enger-AndersenBotne SK19.13+7.5210.16
8Casper Velstadbråten BangåsBotne SK36.02+24.4119.16

H11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joel RöhrsStokke IL19.4212.18
Johan HjorthaugSandefjord OKdiskvalifisert

H13-14

2 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn16.397.25
2Brage EikåsSandefjord OK16.51+0.127.31
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn17.52+1.137.58
4Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn19.11+2.328.33
5Niclas GunnerødStokke IL22.56+6.1710.14
6Martin HalvorsenStokke IL25.27+8.4811.21

H13-16C

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver LagerSandefjord OK15.588.32

H15-16

3 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn25.016.59
2Benjamin GjoneSandefjord OK25.08+0.077.01
3Theodor BjørkSandefjord OK26.38+1.377.26
4Anders KlavenesSandefjord OK27.59+2.587.48

H15B

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn18.438.21

H17

3 580 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK18.455.14
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn21.41+2.566.03
3Sindre R HoltHedrum OL21.58+3.136.08
4Viljan van RaaijHedrum OL22.15+3.306.12
5Fredrik MoeSandefjord OK24.32+5.476.51
6Henrik R HoltHedrum OL24.58+6.136.58
7Ludvig JohnsenHedrum OL25.24+6.397.05
8Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn26.16+7.317.20
9Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn26.41+7.567.27
10Jonas EikåsSandefjord OK28.30+9.457.57
11Sindre Eia HoltungOL Trollo28.37+9.527.59
12Kristoffer FjæreHedrum OL28.45+10.008.01
13Håvard  MyhreAndebu IL34.05+15.209.31
14Marius HansenAndebu IL40.05+21.2011.11
15Jonas Gran MelandsørOK Horten53.20+34.3514.53
Georg EllilaStokke ILdiskvalifisert
Torgeir Dahl JørgensenSandefjord OKdiskvalifisert

H17C

1 870 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Juel johannessenHedrum OL14.407.50
2Luciano HenriquezHedrum OL16.39+1.598.54
3Jan Ivar GundersenHedrum OL16.53+2.139.01
4Sigurd Hem EidAndebu IL19.04+4.2410.11
5Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn21.47+7.0711.38

H40

3 580 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK22.076.10
2Sturle FurlandSandefjord OK24.54+2.476.57
3Einar IdlandAndebu IL25.33+3.267.08
4Jørgen FjæreHedrum OL26.25+4.187.22
5Rune Firing HaugbergAndebu IL26.58+4.517.31
6Stian KvernsmyrAndebu IL27.31+5.247.41
7Atle BorgersenHedrum OL28.57+6.508.05
8David HanssonOL Tønsberg og omegn29.27+7.208.13
9Eelco van RaaijHedrum OL29.42+7.358.17
10Atle MørkSandefjord OK39.02+16.5510.54
11Ole Kristian V BangåsBotne SK44.23+22.1612.23
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert
Sigurdur SigurdsonStokke ILdiskvalifisert

H50

3 580 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL25.036.59
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn26.37+1.347.26
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK27.02+1.597.33
4Frode RobertsenStokke IL27.09+2.067.35
5Roger LysnesNOTEAM28.27+3.247.56
6Espen RaastadSkien OK28.40+3.378.00
7Helge StenerudOL Tønsberg og omegn29.33+4.308.15
8Espen JohnsenHedrum OL30.06+5.038.24
9Petter LingelemSandefjord TIF30.41+5.388.34
10Roar MathisenOL Tønsberg og omegn30.45+5.428.35
11Magne KløveStokke IL32.52+7.499.10
12Dag Johnny LianAndebu IL32.56+7.539.11
13Arne Håkon JørgeensenSandefjord OK33.04+8.019.14
14Anders HansenAndebu IL34.11+9.089.32
15Arne KristensenStokke IL34.15+9.129.34
16Haakon PettersenSandefjord OK37.27+12.2410.27
17Per Einar StrømHedrum OL38.41+13.3810.48
18Knut GjoneSandefjord OK42.09+17.0611.46
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert

H60

3 270 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgSande Sportsklubb26.258.04
2Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn27.56+1.318.32
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn28.18+1.538.39
4Kai MidtskogenBotne SK29.34+3.099.02
5Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn29.45+3.209.05
6Ole JohanssonPorsgrunn OL29.57+3.329.09
7Sigbjørn MyhreAndebu IL30.54+4.299.26
8Elling AakreAndebu IL31.56+5.319.45
9Martin NaufHedrum OL32.01+5.369.47
10Jan BøhleOL Trollo35.35+9.1010.52
11Per Dag NordkveldeHedrum OL38.31+12.0611.46
12Trond CeebergAndebu IL55.30+29.0516.58
Ragnar Niemi BergStokke ILdiskvalifisert
Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegnikke startet

H70

2 480 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL22.219.00
2Kay JørgensenPorsgrunn OL23.42+1.219.33
3Ragnar HillestadLardal OL24.32+2.119.53
4Svein EriksenLarvik OK28.00+5.3911.17
5Lars Martin GjeinStokke IL29.01+6.4011.42
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL29.10+6.4911.45
7Per Øystein AndersenLarvik OK29.37+7.1611.56
8Kåre ThorbjørnsenLarvik OK30.09+7.4812.09
9Hans StordalOL Tønsberg og omegn31.20+8.5912.38
10Bjørn Helge CeebergHedrum OL31.42+9.2112.46
11Bjørn Willy HansenSandefjord OK34.50+12.2914.02
12Magnar ØvreåsBotne SK37.21+15.0015.03
13Rolf LyePorsgrunn OL39.00+16.3915.43
14Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn40.13+17.5216.12
Helge FossheimHedrum OLdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Svein ThorsenSandefjord TIFdiskvalifisert
Thorolf TrolsrudBotne SKdiskvalifisert
Jørgen KvilhaugBotne SKikke startet
Kåre NilsenSandefjord TIFikke startet

H80

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK30.3912.21
2Magnar ReppesgårdHedrum OL34.29+3.5013.54
3Helge TvedtenLarvik OK49.59+19.2020.09
Arne D. ChristensenSandefjord TIFdiskvalifisert
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor